Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

M Çevrimdışı

mxblitz

Yeni Üye
13 Ocak 2023
1
33
19 ocakta başlayan gönderim macerası dün sıkıntısız bir şekilde sona erdi :clap2
Öncelikle bu cihaza bu fiyatlar ile sahip olmamıza olanak sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler :affet

Dün kurulumunu yapıp biraz kurcalama fırsatım oldu, ilk izlenimlerim çok güzel. Ancak benim sormak istediğim bir kaç konu vardı,
1) Google play store markette her uygulama çıkmıyor gibi örneğin Chrome yok, bunları nasıl yükleyebilirim bu cihaza mümkün müdür?
2) tavsiye edilen - mutlaka yüklenmesi gereken uygulama ve araçlar var mıdır?

Bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
147
24
19 ocakta başlayan gönderim macerası dün sıkıntısız bir şekilde sona erdi :clap2
Öncelikle bu cihaza bu fiyatlar ile sahip olmamıza olanak sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler :affet

Dün kurulumunu yapıp biraz kurcalama fırsatım oldu, ilk izlenimlerim çok güzel. Ancak benim sormak istediğim bir kaç konu vardı,
1) Google play store markette her uygulama çıkmıyor gibi örneğin Chrome yok, bunları nasıl yükleyebilirim bu cihaza mümkün müdür?

Ben şöyle yaptım Gmail drivem ,TV File Commanderüzerinden tanıtım, içerisine APK klasörü açtım .Playstore olmayan apkler oraya atıp bilinmeyen kaynaklara izin verince uygulamalar yükleniyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Send Files To TV uygulamasını hem cihaza Telefona kurun. Apk olarak İndirin telden cihaza gönderin. Not: chrome vs için mause air kumanda kullanmanız lazım kumanda uyumlu olmayan uygulamalar play storede bulunmaz Android Tv os olduğu için.

M Çevrimdışı

murat1010

Yeni Üye
16 Ocak 2023
5
33
Screenshot_2023-02-04-20-54-49-878-edit_com.android.chrome.jpg

21.01.2023 tarihinde bende sipariş vermiştim ama takıldı kaldı umarım akıntı yaşamam

D Çevrimdışı

Denizci35

Yeni Üye
4 Şub 2023
8
36
Merhaba,

Bugün sipariş verdim sadece bilgilendirme geldi kimlik no istenmedi galiba 20 günde geliyor cihaz olarak çok araştırmadan aldım. youtubede video izledim indirim vermişti yuzde 10 indirimli 135 dolara aldim. bakalım teşekkürler

F Çevrimdışı

freestanbul

Yeni Üye
4 Haz 2019
30
34
Bende 4k R Plus siparişi verdim sitesinden.

Hemen peşine de kendim mail attım tc kimlik numaramı..

Adana’ya gelecek ürün. Umarım sorunsuz bir alışveriş olur. Çok mu çok ihtiyacım yoktu kullanacağım tv de 1080 o ama almışken en iyisi olsun uzun yıllar kullanayım dedim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba,

Bugün sipariş verdim sadece bilgilendirme geldi kimlik no istenmedi galiba 20 günde geliyor cihaz olarak çok araştırmadan aldım. youtubede video izledim indirim vermişti yuzde 10 indirimli 135 dolara aldim. bakalım teşekkürler
Size mail gelecek, o maili yanıtlayın.
Gümrük işlemleri için istiyorlar.
Firmaya hangi mail adresinizi verdiyseniz ona bakın.
Birkaç gün içinde kimlik numaranızı isterler.

D Çevrimdışı

Denizci35

Yeni Üye
4 Şub 2023
8
36
Size mail gelecek, o maili yanıtlayın.
Gümrük işlemleri için istiyorlar.
Firmaya hangi mail adresinizi verdiyseniz ona bakın.
Birkaç gün içinde kimlik numaranızı isterler.
Teşekkürler kimlik nomu yazdim adres 2 ye kolaylik olsun diye ama isterlerse yazarım.

ilgin için teşekkürler cihaz olarak 10 üzerinden kaç alır bu cihaz nvidia alacaktim ama bunu gorunce beyaz olması ilgimi cekti evde bircok sey beyaz oldugu icin :)

Geri
Üst Alt