Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,145
28 inde sipariş verdim 29 unda tc no istendi aynı gün kargoya verildi ve takip kodu aldım.

Screenshot_20230130_183633_yqtrack.app.png
Genelde herkes siparişten 10 gün içerisinde kargosunu aldı, bu son siparişlerdeki gecikme malesef dediğim gibi Çin yeni yılına denk gelmesinden kaynaklı.

Bu arada Yanwen takip kodunu alanlar, WWE takip kodlarınıda Yanwen sitesinden alsınlar. Yanwen sitesinde takip kodunuzu sorgulattığınızda WWE ile başlayan yeni bir takip kodu göreceksiniz. Yeni takip kodunuz ile aşağıdaki siteden takibinizi yapabilirsiniz. Bu takip kodu paket Türkiye ye girdikten sonra aras kargodan takip yapabilmeniz içinde gereklidir.

F Çevrimdışı

fermanan

Yeni Üye
31 Ocak 2023
8
33
Merhaba arkadaşlar artık ürünleri alırken %10 indirim kodu olarak tavsiyeforumu yazarakta indirim alabilirsiniz 🙂

Homatics Plus cihazına bütçesi yetmeyenler, aşağıya linkini bırakacağım Homatics Box R 4K cihazını tavsiyeforumu indirim kodu ile kargo + vergi dahil 1550 tl civarına satın alabilirler 🙂

Homatics sitesinden alacağınız her ürün için geçerli bir koddur.
Hocam site güvenilir mi gönderim yapıyorlar mı kredi kartı geçerli midir

Bide hocam adres te şirket isteğe bağlı diyor şirket ne oluyor

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,145

Bide hocam adres te şirket isteğe bağlı diyor şirket ne oluyor
Site güvenilir hocam, gönderim yapıyorlar ben dahil çoğu kişi satın aldı. Kredi kartıda geçiyor, alırken indirim kodunuda kullan, indirimli alırsın. Normal adresini yaz işte, aras kargo getiriyor eve.

F Çevrimdışı

fermanan

Yeni Üye
31 Ocak 2023
8
33
Site güvenilir hocam, gönderim yapıyorlar ben dahil çoğu kişi satın aldı. Kredi kartıda geçiyor, alırken indirim kodunuda kullan, indirimli alırsın. Normal adresini yaz işte, aras kargo getiriyor eve.
Bende aldım hocam indirim kodu için teşekkür ederim ödediğimiz ücrete vergiler dahil mi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,145
The_SreT The_SreT böyle giderse tavsiye forum rekor satış yaptıracak cihaza :) harbiden iyi cihaz uzun süre böyle bir cihaz bekleniyordu .
Yaptırdıda zaten, piyasayıda aşağıya çekti 🙂 inanın bu cihazı getirtip Türkiye de satacak olan firmalar 4000 tl den aşağıya satmayacaktı. Bu fırsat yüzünden onlarda fiyatlarını aşağıya çekmek zorunda kaldı, sanırım şuan TR içinde 3300 tl den satılıyor, bayağıdır bakmadım ama öyle galiba.

Bizim derdimiz herkesin bu cihazlara çok daha uygun fiyatlara erişmesi. Araştırıyoruz, ilgili firmalarla temas kuruyoruz, onlara derdimizi anlatıyoruz. Sağolsun Homatics firması çok ilgili ve iyimser yaklaştı olaya, indirim kuponunu geçtim, vergi sorununu çözmeleri harika oldu.

Sadece Homatics değil, bu tür güzel cihazlar için her firma ile iletişime geçeceğiz, bizimde beğendiğimiz, içimize sinen ve fiyat performans cihazlarını forumda paylaşıp önereceğiz 🙂

sonhayal Çevrimdışı

sonhayal

Yeni Üye
3 Şub 2023
3
35
The_SreT The_SreT
merhaba arkadaşlar, tunerli sipariş vericeğim, merak ettiğim tv ve cihazı kapatıp açınca, direk uydu kanallarının, açılması mümkün mü, ek tıuş vb basmadan

Geri
Üst Alt