Hiç durmadan çalışan Altus buzdolabı(03.2020. Yeni Buzdolabı arıyoruz :) )

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
kompresör donper iyi midir acep?

ama arka işçiliği çok kötü.

ninemin de oğlu kıymetli olduğuna birşey diyememiş şimdi diyoe merağımı alayım satarız ilerde.?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kompresör donper iyi midir acep?

ama arka işçiliği çok kötü.

ninemin de oğlu kıymetli olduğuna birşey diyememiş şimdi diyoe merağımı alayım satarız ilerde.?
Hayırlı si olsun evet yeni cihazlar alt kısım bakır üst kısım alemiyum. Bu nedenle işçilik kötü diyebiliriz.
Motor olarak kötü bir kompresör değil fakat hemen hemen bütün r600 kompresör ler dandik diyebiliriz (eski motorlar veya ilk çıkan 600 gazlara göre) zaten içinde 30-40 Gr gaz var ?
Ama sorsa idin pek tavsiye etmezdim bu cihazlarda gaz kaçakları gibi sorunlar olabiliyor. Garanti uzatmayı unutma basın ağırmasin ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hayırlı si olsun evet yeni cihazlar alt kısım bakır üst kısım alemiyum. Bu nedenle işçilik kötü diyebiliriz.
Motor olarak kötü bir kompresör değil fakat hemen hemen bütün r600 kompresör ler dandik diyebiliriz (eski motorlar veya ilk çıkan 600 gazlara göre) zaten içinde 30-40 Gr gaz var ?
Ama sorsa idin pek tavsiye etmezdim bu cihazlarda gaz kaçakları gibi sorunlar olabiliyor. Garanti uzatmayı unutma basın ağırmasin ?

bana da sormadilar ki hocam dayımın iş güzerlığı.

Kadında napsın birşey diyememiş ödemiş parasını.

Arka kısım folyo ile kapanmış hatta alt kısımda biyerde izalasyon taşmış folyoyu yırtmış üstüne tekrar folyo bant kapatılmış.

Kompresör gaz hatları körlenirken köşeleri törpülenmemiş bile yani dalgınlıkla insanın elini bile kesebilir.

Garanti uzatma ne bileyim nine razı gelirse yaparız ucuza gelirse.Kaç para biliyor musunuz?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Arka kısım folyo ile kapanmış hatta alt kısımda biyerde izalasyon taşmış folyoyu yırtmış üstüne tekrar folyo bant kapatılmış.

Kompresör gaz hatları körlenirken köşeleri törpülenmemiş bile yani dalgınlıkla insanın elini bile kesebilir.

Garanti uzatma ne bileyim nine razı gelirse yaparız ucuza gelirse.Kaç para biliyor musunuz?

Marka neydi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

200 TL civarında oluyordu. İlk 6 ay indirimli sonrasında fiyat artıyor en yüksek son 6 ay.
Bu cihaz için garanti uzatmayı tavsiye ederim

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
200 TL civarında oluyordu. İlk 6 ay indirimli sonrasında fiyat artıyor en yüksek son 6 ay.
Bu cihaz için garanti uzatmayı tavsiye ederim
anladım hocam ama fiyat yüksek geldi dolap zaten 579 lira :) Yaptırmayız heralde gittiği yere kadar artık.Ama soğutması güzelmiş.:ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Garanti bitince en ufak arıza 300 den başlar ?
Evet soğutma iyi
bozuluna direk yeni dolap hocam :bilmiyom

Varolan altusunda kompresör devri düşmüş olabilir dedi Adem abi .Malum eski model uygun kompresör bulma , sağlam montajı , gazı vs. hiç uğraşmadık yenisini aldık.:mutlu:deli1

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Herkese merhabalar tekrar , Nineme dayımın zorla aldırdığı ? regal büro tipi buzdolabı Nineme yetmiyor malum yazda yaklaştı kadın hiç bir şey sığdıramıyormuş.

Regal 3000 alayım diyorum?

Regal 3000 A+ 300 LT No-Frost Buzdolabı 1.799,00 TL yerine 1.599,00 TL

en azından 300 litre eski dolabından az büyük.

Ama halen statik mi aldam no frost mu bilemedim?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Herkese merhabalar tekrar , Nineme dayımın zorla aldırdığı ? regal büro tipi buzdolabı Nineme yetmiyor malum yazda yaklaştı kadın hiç bir şey sığdıramıyormuş.

Regal 3000 alayım diyorum?

Regal 3000 A+ 300 LT No-Frost Buzdolabı 1.799,00 TL yerine 1.599,00 TL

en azından 300 litre eski dolabından az büyük.

Ama halen statik mi aldam no frost mu bilemedim?
Özliklerde No frost yazıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt