Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

S Çevrimdışı

sürmeli

Yeni Üye
9 May 2020
13
46
Yani ben yoğurdu ekşi de olsa severim sorun etmem yerim maksat karnim doysun diyorsaniz alin kullanin ama yogurt dedigin kanlica olmali ben pudra şekerli severim yoksa yiyemem diyenlerdenseniz ustune az daha koyup toshiba 58UL3A63DT nin peşine düsün 3500e satildi belki depolarda bulunabilir ya hi level 49UL650 nin tekrar satisa cikmasini bekleyin 2099 liraya tabi yeni seri ayni donanim ozelliklerinde uretilirse... Bu arada RegalIn smr degeri 1000 ppi uzeri 4K modelleri de duşunulebilir.
tesekkür ederim almaktan vazgectim. cevaplar için Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji tesekkür ederim. ne kadar çok detay varmış arkadas daha panel işini bile anlamadan bu işlere pek girmeyeyim. evdeki lg plazmaya devam :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tesekkür ederim almaktan vazgectim. cevaplar için Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji tesekkür ederim. ne kadar çok detay varmış arkadas daha panel işini bile anlamadan bu işlere pek girmeyeyim. evdeki lg plazmaya devam :)

Oooohohhooooo yahu Plazma tv kullanıcısı olarak bu tv lere geçilir mi hiç abicim?

Sizin çıta yüksek, dolayısı ile denklik lazım tv arayışına girdiğinizde :ok

N Çevrimdışı

nrllh

Yeni Üye
13 May 2020
8
34
Kıymetli abilerim şuan A101 internet sitesinde 49uhl650 ve 55uhl950 yeniden satışta haftaya da 58uhl960 gelecek son seçeneğim de bu üçünden birini tercih etmeyip toshiba 58ul3a63dt modeli beklemek. Bu 4 modelden hangisini tavsiye edersiniz? İzleme mesafem 5 metre olacak amacım Netflix için kullanmak. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

J Çevrimdışı

Justmuro

Yeni Üye
7 May 2020
20
37
Kıymetli abilerim şuan A101 internet sitesinde 49uhl650 ve 55uhl950 yeniden satışta haftaya da 58uhl960 gelecek son seçeneğim de bu üçünden birini tercih etmeyip toshiba 58ul3a63dt modeli beklemek. Bu 4 modelden hangisini tavsiye edersiniz? İzleme mesafem 5 metre olacak amacım Netflix için kullanmak. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu acaba lg ips olan yani ilk gelenle ayni mi lutfen cevap yazin hemen alacam cunku

Geri
Üst Alt