Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

T Çevrimdışı

tamerxp

Yeni Üye
30 Nis 2020
3
39
Merhaba arkadaşlar. Ben de sipariş verdim bu linkteki hi-level'i. Model numarası olarak 49uhl650 dememiş ancak Vestel garantisi 49 inç ultra hd deyince, 49uhl650'dir diye düşündüm.

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
36
L levonidas, teşekkürler hocam dinamik moda aldıgınızda renkler nasıl sizce parlaklık oranı falan ? samsung tv ler gibi parlaklık veriyormu sizce ? siz hangi modda kullanıyorsunuz tv'yi şuan ? çok soru soruyorum kusura bakmayın mağazada yok tv yi bakıp incelemek için o yüzden biraz bilgi alıp bende a101 den almayı düşünüyorum bu modeli :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
L levonidas, teşekkürler hocam dinamik moda aldıgınızda renkler nasıl sizce parlaklık oranı falan ? samsung tv ler gibi parlaklık veriyormu sizce ? siz hangi modda kullanıyorsunuz tv'yi şuan ? çok soru soruyorum kusura bakmayın mağazada yok tv yi bakıp incelemek için o yüzden biraz bilgi alıp bende a101 den almayı düşünüyorum bu modeli :)
Hiçbir Vestel türevi tv Samsung gibi parlak olmaz.

L Çevrimdışı

levonidas

Yeni Üye
13 May 2020
3
37
rica ederim ne kusuru umarım yardımcı olabilirim ben doğal modda kullanıyorum pek parlak sevmiyorum ama dinamik moda alınca epey parlak tabii ben önceki tvimle kyasladığımda çok bi fark görmüyorum yada göremiyorum toshiba 43 inç idi oda yine a101den almıştım samsung vs kullanamadığım için inanın bilemiyorum ama 4k yayın açınca harika bi görüntü veriyor en azından bana öyle geldi daha iyisini gören insanlar için nasıl bi ekranı vardır bilemiyorum tabii
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben duvara asmanızı tavsiye etmiyorum, illa asacağın derseniz daha dayanıklı bir askı düşünün bence
Korkumda haksız değilim yani. Aslında oldukca sağlam görünüyor aparat ve tvye de uyum sağladı vidaları vs ama 43 inç tvde kullandım 58 inç için haliyle güvenemedim sanırım dediğiniz gibi başka uygun bi aparat almam mantıklı olacak ünite üzerinde koyunca da 4 yaşında bi oğlum var pek yaramaz devirecek diye korkuyorum ekran koruyucu panel aldım ama konumlandırmada sıkıntı yaşıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir Vestel türevi tv Samsung gibi parlak olmaz.
Tabii ki ben de katılıyorum kalite ve fiyat doğru orantılı

Son düzenleme:
6 Çevrimdışı

66bayram

Yeni Üye
13 May 2020
2
30
146 ekran bir tv biz ayırttırdık inşallah memnun kalırız

IMG-20200506-WA0000.jpg
58uhl960 alinirmi 21 maysta geleck

B Çevrimdışı

Bekiro

Yeni Üye
20 Nis 2020
4
39
Bu tv almayi düşünüyorum ama hdr10 ve Dolby ses varmidir yada sonradan acilirmi

M Çevrimdışı

mysmys

Yeni Üye
9 May 2020
3
38
Hocam paylaşımın için teşekkürler...49uhl650 için siparişte bulundum. Geçen hafta baya sordurup bulamamıştım. online siteden kaptım 1 adet hayırlısı olsun bakalım.
Hocam online siteden 49" ne zaman aldın. Bende alacağım ama denk gelemedim. Ara ara satışamı çıkarıyorlar merak ettim.

D Çevrimdışı

devrezcayi

Yeni Üye
4 May 2020
26
42
Hocam online siteden 49" ne zaman aldın. Bende alacağım ama denk gelemedim. Ara ara satışamı çıkarıyorlar merak ettim.

Ayın 13ünde aldım. online satışa koymuş a101... Saatlerce sitede uhl650 vardı. Buradan paylaşım yapıp haberdar eden bir arkadaşımız sayesinde oldu. Virüs dönemimde insnalar evlerinde... tv satışları da arttı diye düşünüyorum. mağazalar da bunu fırsat bilerek hem online olarak hem de mağaza satışı olarka sürekli tv getiriyorlar.

Ben ara ara a101 onlineye bakıyordum ama buraya girmem sayesinde de tvnin satışından haberdar oldum. Haber veren arkadaş sağolsun. Şimdi tvnin gelmesini bekliyoruz. Sanırım bu haftaya yetişmeyecek. Haftaya elimize ulaşır.

E Çevrimdışı

Erkan55

Yeni Üye
14 May 2020
13
41
Tv yi bugün aldım.kurulumunu kendim yaptım.genel olarak beğendim.goruntusu Samsung LG gibi pahalı tvlere göre biraz soluk.ama.4K görüntü kalitesi çok iyi.ses seviyesi ve kalitesi çok hoşuma gitti.youtube gayet hızlı.kanal geçişleri bana çok hızlı geldi.lg webos tvimden daha hızlı en azından.fiyat fayda kıyaslaması yapıldığında beni memnun etti.tabi beklentiye göre değişiklik gösterebilir.
IMG_20200514_152847.jpg

IMG_20200514_170150.jpg

IMG_20200514_203306.jpg

IMG_20200514_184055.jpg

E Çevrimdışı

Eska55

Yeni Üye
15 May 2020
2
34
Bende 58uhl960 almak istiyorum youtube dan gelen bir takipcinizim açıkçası smart televizyonlar bir zaman sonra sapıtıyor ama gayet pratik şimdi ilk defa hi level gibi bir marka alacağım oda çeyizlik açıkçası bu paraya bu boyutta bir tv almak çocok zor varsa söyler mis8niz veya bunu alayim mi teşekkürler

B Çevrimdışı

Bekir atak 

Yeni Üye
20 Nis 2020
18
39
Tv yi bugün aldım.kurulumunu kendim yaptım.genel olarak beğendim.goruntusu Samsung LG gibi pahalı tvlere göre biraz soluk.ama.4K görüntü kalitesi çok iyi.ses seviyesi ve kalitesi çok hoşuma gitti.youtube gayet hızlı.kanal geçişleri bana çok hızlı geldi.lg webos tvimden daha hızlı en azından.fiyat fayda kıyaslaması yapıldığında beni memnun etti.tabi beklentiye göre değişiklik gösterebilir.
IMG_20200514_152847.jpg

IMG_20200514_170150.jpg

IMG_20200514_203306.jpg

IMG_20200514_184055.jpg
Güle güle kullanın hareketli sahnelerde gölgelenme birde gece ışıklar kapalıyken karanlık sahnelerde bulutlanma varmı bakabilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt