Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

D Çevrimdışı

devrezcayi

Yeni Üye
4 May 2020
26
42
Kıymetli abilerim şuan A101 internet sitesinde 49uhl650 ve 55uhl950 yeniden satışta haftaya da 58uhl960 gelecek son seçeneğim de bu üçünden birini tercih etmeyip toshiba 58ul3a63dt modeli beklemek. Bu 4 modelden hangisini tavsiye edersiniz? İzleme mesafem 5 metre olacak amacım Netflix için kullanmak. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam paylaşımın için teşekkürler...49uhl650 için siparişte bulundum. Geçen hafta baya sordurup bulamamıştım. online siteden kaptım 1 adet hayırlısı olsun bakalım.

N Çevrimdışı

nrllh

Yeni Üye
13 May 2020
8
34
Hayırlı olsun ikinize de ben de 49uhl650 ödeme bilgilerine kadar girdim ama sonra vazgeçtim. :) Toshiba 58UL3A63DT beklemeye karar verdim.

D Çevrimdışı

devrezcayi

Yeni Üye
4 May 2020
26
42
Valla bende aldim gitti :)

hayırlı olsun o zaman bakalım panel tipi ne çıkacak :) yıllardır ips de ips diyorum ama 49uhl650nin açı durumu o kadar da kötü değil dediler. deneyelim-görelim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun ikinize de ben de 49uhl650 ödeme bilgilerine kadar girdim ama sonra vazgeçtim. :) Toshiba 58UL3A63DT beklemeye karar verdim.
ben 21inde gelecek olan 58"i alacaktım 49uhl650 için baya bir a101 tarattırmıştım denk gelmemişti. 49" anakartı fiyatı bana daha alınabilir geliyordu. tek tereddütüm panel yapısıydı. ben ipsciyim ama bu tvlerde va panel yapısının da çok kötü olmadığını söylediler-videolardan falan takip ettim hatta vestelin mağazasında tvleri inceledim meşhur jvc vardı 2 sene önce satılan onun gibi değill. Ürün gelsin görelim bakalım nasılmış Ama 49" anakartı olsun-panel markası olsun-fiyatı olsun kaçırılmaması gereken bir tv kanımca...

L Çevrimdışı

levonidas

Yeni Üye
13 May 2020
3
37
Arkadaşlar merhabalar. Ben tvyi dün aldım Hi Level 58 UHL960. standart kullanıcıyım netflix için ve günlük tv kullanımı için aldım oyun vs oynamıyoruz benim için önemli olan büyüklüğü idi beklentimi fazlasıyla karşıladı hızı vs de iyi tarayıcıyı denemedim çünkü neredeyse hiç kullanmam ihtiyaçlarınız benimki gibiyse beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Benim size şöyle bir sorum olacak 43 inç toshiba kullanıyordum duvara askı aparatı ile bağlamıştım hatta askı aparatının üst kısmı tvden çıkıyor diye fazlalık kısmını kestirdim. şimdi bu aldığım tv yi de yine duvara asmak istiyorum ama güvenemedim ilk defa 58 inç böyle devasa bi tv kullanacağım ağırlığı nedir askı aparatı tv yi taşırmı askı aparatının boşlukları tv ye uyuyor. Eski tv ye göre duvara astığımdan bunu da aynı seviyede asınca biraz yüksekte kaldı açıkcası emin olmadığımdan duvara asmaktan korktum askı aparatı böyle büyük bir tv yi taşırmı ağırlığı ne kadardır sizden aldığım fikir doğrultusunda aparatın duvar bağlantısını biraz aşağıya indirip duvara asacağım takdir edersiniz ki kötü bir sürprizle karşılaşıp düşürmek istemiyorum sizce ne yapayım askı aparatının fotoğrafını da ekliyorum şimdiden teşekkürler

P00513-172318.jpg

P00513-172307.jpg

Son düzenleme:
J Çevrimdışı

Justmuro

Yeni Üye
7 May 2020
20
37
Arkadaşlar merhabalar ben bu tvyi dün aldım standart kullanıcıyım netflix için ve günlük tv kullanımı için aldım oyun vs oynamıyoruz benim için önemli olan büyüklüğü idi beklentinmi fazlasıyla karşıladı hızı vs de iyi tarayıcıyı denemedim çünkü neredeyse hiç kullanmam ihtiyaçlarınız benimki gibiyse beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Benim size şöyle bir sorum olacak 43 inç toshiba kullanıyordum duvara askı aparatı ile bağlamıştım hatta askı aparatının üst kısmı tvden çıkıyor diye fazlalık kısmını kestirdim. şimdi bu aldığım tv yi de yine duvara asmak istiyorum ama güvenemedim ilk defa böyle devasa bi tv kullanacağım ağırlığı nedir askı aparatı tv yi taşırmı askı aparatının boşlukları tv ye uyuyor. Eski tv ye göre duvara astığımdan bunu da aynı seviyede asınca biraz yüksekte kaldı açıkcası emin olmadığımdan duvara asmaktan korktum askı aparatı böyle büyük bir tv yi taşırmı ağırlığı ne kadardır sizden aldığım fikir doğrultusunda aparatın duvar bağlantısını biraz aşağıya indirip duvara asacağım taktir edersiniz ki kötü bir sürprizle karşılaşıp düşürmek istemiyorum sizce ne yapayım askı aparatının fotoğrafını da ekliyorum şimdiden teşekkürler

P00513-172318.jpg

P00513-172307.jpg
Bana da bi oneri lazim 49inch 49uhl650 icin artik?

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
36
Hayirli olsun acaba dinamik moda aldiginizda goruntusu nasil parlak ve canlimidir renkler?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Arkadaşlar merhabalar. Ben tvyi dün aldım Hi Level 58 UHL960. standart kullanıcıyım netflix için ve günlük tv kullanımı için aldım oyun vs oynamıyoruz benim için önemli olan büyüklüğü idi beklentimi fazlasıyla karşıladı hızı vs de iyi tarayıcıyı denemedim çünkü neredeyse hiç kullanmam ihtiyaçlarınız benimki gibiyse beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Benim size şöyle bir sorum olacak 43 inç toshiba kullanıyordum duvara askı aparatı ile bağlamıştım hatta askı aparatının üst kısmı tvden çıkıyor diye fazlalık kısmını kestirdim. şimdi bu aldığım tv yi de yine duvara asmak istiyorum ama güvenemedim ilk defa 58 inç böyle devasa bi tv kullanacağım ağırlığı nedir askı aparatı tv yi taşırmı askı aparatının boşlukları tv ye uyuyor. Eski tv ye göre duvara astığımdan bunu da aynı seviyede asınca biraz yüksekte kaldı açıkcası emin olmadığımdan duvara asmaktan korktum askı aparatı böyle büyük bir tv yi taşırmı ağırlığı ne kadardır sizden aldığım fikir doğrultusunda aparatın duvar bağlantısını biraz aşağıya indirip duvara asacağım takdir edersiniz ki kötü bir sürprizle karşılaşıp düşürmek istemiyorum sizce ne yapayım askı aparatının fotoğrafını da ekliyorum şimdiden teşekkürler

P00513-172318.jpg

P00513-172307.jpg
Ben duvara asmanızı tavsiye etmiyorum, illa asacağın derseniz daha dayanıklı bir askı düşünün bence

J Çevrimdışı

Justmuro

Yeni Üye
7 May 2020
20
37
Kıymetli abilerim şuan A101 internet sitesinde 49uhl650 ve 55uhl950 yeniden satışta haftaya da 58uhl960 gelecek son seçeneğim de bu üçünden birini tercih etmeyip toshiba 58ul3a63dt modeli beklemek. Bu 4 modelden hangisini tavsiye edersiniz? İzleme mesafem 5 metre olacak amacım Netflix için kullanmak. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Senin sayende gorduk tesekkurler hocam aldim 49uhl650yi

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
F fikoloji ilk mesajınızdaki Kullanım kitapçığı; tıklayınız yazısına tıklıyorum fakat algılamıyor kontrol edebilir misiniz ve teknik özelliklerini içeren bir tablo var mı ?

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
36
L levonidas, Hayirli olsun acaba dinamik moda aldiginizda goruntusu nasil parlak ve canlimidir renkler? Ekran goruntuleri paylasmaniz mumkunmu dur?

L Çevrimdışı

levonidas

Yeni Üye
13 May 2020
3
37
Hayirli olsun acaba dinamik moda aldiginizda goruntusu nasil parlak ve canlimidir renkler?
Tabiiki doğal ve dinamik modda atıyorum

15893872279251391565213.jpg

15893872860411841108593.jpg

15893872279251391565213.jpg

15893872860411841108593.jpg
Telefonundan pek anlaşılmıyor maalesef

Geri