Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

H Çevrimdışı

Hasan436

Yeni Üye
16 May 2020
27
41
58 hilevel 2950 12 taksit
55 regal 3100 10 taksit
Fiyat farki yok denilecek kadar az
Samsung panel va (evde iki cihazimda va panel memnunum) regal magzada goruntusunu gordum tatmin etti renkleri. 3 yil garanti 1 yil blutv hediye
Oteki panda bilmiyorum hic duymadim. Hileveli 58 goruntusunu gorledigim icin?? 800 hz olmasi ustalar bu ekrana az gelebilir dediler ibreler tamamen regala donuk

D Çevrimdışı

deniz1205

Yeni Üye
10 Mar 2020
11
42
Tv içinde 55" lg Panel mb230 hi level kullanıyorum evet ilk aldığımızda uydu yayınlarında performansı çok iyi değildi memc modlaması ve yazılım güncellemeleri ile sorun büyük oranda çözüldü tabi şu da var yazılımlar fark yaratıyormu onu bilmiyorum ben daha yüksek yazılım yenileme hızı olan bir modelin yazılımını kullanıyorum tv nin kendi yazılımı yüklü değil
Tv içinde 55" lg Panel mb230 hi level kullanıyorum evet ilk aldığımızda uydu yayınlarında performansı çok iyi değildi memc modlaması ve yazılım güncellemeleri ile sorun büyük oranda çözüldü tabi şu da var yazılımlar fark yaratıyormu onu bilmiyorum ben daha yüksek yazılım yenileme hızı olan bir modelin yazılımını kullanıyorum tv nin kendi yazılımı yüklü değil
Hangi Tv nin yazılımını kullanıyorsunuz..

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
237
36
Aynı tv bende de var. Yaptıklarınızı tane tane anlatsanız büyük sevaba girersiniz. Nasıl yaparız memc konusu vs.

R Çevrimdışı

ReCCo

Yeni Üye
17 May 2020
9
32
Bende araştırıyorum bu tv ama alsammı bilmiyorum. Android olmayışı büyük dezavantaj gibi.

Geri
Üst Alt