Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Tv içinde 55" lg Panel mb230 hi level kullanıyorum evet ilk aldığımızda uydu yayınlarında performansı çok iyi değildi memc modlaması ve yazılım güncellemeleri ile sorun büyük oranda çözüldü tabi şu da var yazılımlar fark yaratıyormu onu bilmiyorum ben daha yüksek yazılım yenileme hızı olan bir modelin yazılımını kullanıyorum tv nin kendi yazılımı yüklü değil

T Çevrimdışı

timargilli 

Yeni Üye
3 Nis 2020
46
36
Montaj vidası arasındaki fark derken televizyon ile duvar arasındaki mesafe mi ?
49uhl960 kalitesi beklemeyiniz çünkü ekran büyüdüğü için görüntü kalitesi bir tık düşecektir.
55 ile 58 karşılaştırma yapacaksanız işiniz de zor çünkü dediğiniz gibi bazı avantaj ve dezavantajları var ... Zaten bu yüzden farklı modeller var ??
Montaj vidası derken yanlış anlatmışım :)
Askı aparatın televizyona bağlandığı vidalar arasındaki mesafeyi sormaya çalıştım. Yani askı aparatı kaç cm olması lazım? Eski televizyonum 42" ve onun askı aparatını kullanmayı düşünüyorum. Ölçtüğüm kadarıyla 40 cm e kadar bağlantı yapabiliyorum. Metal ve sağlam olmasından dolayı yeni bir aparat almak istemedim. Forumdan okuduğum kadarıyla da vestel in servisindeki aparatlar çok kaliteli değilmiş.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Askı aparatın televizyona bağlandığı vidalar arasındaki mesafeyi sormaya çalıştım. Yani askı aparatı kaç cm olması lazım? Eski televizyonum 42" ve onun askı aparatını kullanmayı düşünüyorum. Ölçtüğüm kadarıyla 40 cm e kadar bağlantı yapabiliyorum. Metal ve sağlam olmasından dolayı yeni bir aparat almak istemedim. Forumdan okuduğum kadarıyla da vestel in servisindeki aparatlar çok kaliteli değilmiş.
Askı aparat yerleri standart olur. Vesa standartı deniyor, mm cinsinden 400x400 ya da 200x200 oluyor ki bu ikincisi genelde monitörlerde oluyor.

T Çevrimdışı

timargilli 

Yeni Üye
3 Nis 2020
46
36
Askı aparat yerleri standart olur. Vesa standartı deniyor, mm cinsinden 400x400 ya da 200x200 oluyor ki bu ikincisi genelde monitörlerde oluyor.
Teşekkür ederim. Eskisi 42" olunca 55" veya 58" televizyona olmaz belki diye düşündüm fakat bu ölçülerle oluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadasin biri alana sormus bakalim cevabini

Hareketli sahneler ile ilgili yorumlarını televizyonu alan karadaşlardan bende merakla bekliyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

H Çevrimdışı

Hasan436

Yeni Üye
16 May 2020
27
41
Teşekkür ederim. Eskisi 42" olunca 55" veya 58" televizyona olmaz belki diye düşündüm fakat bu ölçülerle oluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hareketli sahneler ile ilgili yorumlarını televizyonu alan karadaşlardan bende merakla bekliyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Biz karar verene kadar nasip olmucak sanki cihaz bize??

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Güncel Televizyonlarda genelde 20X20 oluyor
Aragonun dediği gibi 102 ekran sonrası hemen hemen standart Vestel 40X40 veya 20X20

H Çevrimdışı

Hasan436

Yeni Üye
16 May 2020
27
41
55r7540u modelini magzada inceledim biraz renkler canliydi siyah basarili goruntu onun gibi olsa direk alirim 58uhl yi

Geri
Üst Alt