Hi-Level 55" UHD 55uhl900 - 2199 !!!

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
ben aldım online mağazadan 55uhl600 geldi. geri vereceğim hiç açmadan. 700 gelseydi alırdım.

smart olayının hiçbir önemi yok bence . andorid box alıp devam edeceksiniz. fakat 600 hz diğeri 800 hz görüntüde çok bir fak olur mu bilmiyorum.

Dts , pvr ve Netlix modlama ile açtım daha iyi oldu. Hdr de açılıyor fakat görüntü yok ses var

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
L lolman, tavsiye verdiğine göre demek ki iade etmemişsin tvyi. nasıl memnun musun tvden hocam, alacak olanlara yardımcı olması açısından ilk intiban ve genel görüşün nedir ?

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
L lolman, tavsiye verdiğine göre demek ki iade etmemişsin tvyi. nasıl memnun musun tvden hocam, alacak olanlara yardımcı olması açısından ilk intiban ve genel görüşün nedir ?

tv ile tek sorunum renklerle alakalı . renklere alışmaya çalışıyorum. bu Vestel üretimi tvlerin renk ayarlarını paylaşan varsa memnun olurum Dün bir tane 4k demo indirdim izledim görüntü muazzamdı bir de aldığım modelin bir üst modelini gönderdiler. o sebeble iade etmedim. fp ürünü olarak bu fiyat aralığında en iyi tvlerden biri olabilir .tv kötü değil alınabilir . Sanırım va panel bana daha uygun

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
L lolman, demo görüntüde istediğin kaliteyi yakaladıysan tv normal görüntüdede aynı keyfi verebilir. ben VA panel kullanıyorum o yüzden şu ayarları yap demem sağlıklı olmaz ama forumdaki 43" toshiba konusunda kullanıcılara renk ayarlarını sorabilirsin, o tvdede ips panel var.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
tv yi duvara montaj edemedim .tvnin içinden çıkan duvara montaj aparatı . Bunu duvara montaj etsem kırılır plastik çok yumuşak . 4 tane kulp var fakat 2 tane sabitleyici alet var

Screenshot_23.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

elimde başka bir 55 inç için duvara montaj aparatı var o da olmuyor. resimde beyazla işaretlediğim yükseklik sebebiyle montaj aparatı yüksekte kalıyor

Screenshot_24.jpg

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

xenofx

Yeni Üye
8 Eki 2018
39
42
Bir tane daha aldım bakalım ne gelecek. Sesi nasıl cihazın. Basları iyimi? Ado hocam 600 hz ile 800 için yorum yaparsa çok iyi olur.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Bir tane daha aldım bakalım ne gelecek. Sesi nasıl cihazın. Basları iyimi? Ado hocam 600 hz ile 800 için yorum yaparsa çok iyi olur.
awox tvler var incelemesine baktığınız mı bilmiyorum . Ses onlardaki gibi arkadan gelmiyor eski radyo yayınları gibi değil yani.tv nin sesi çok yüksek değil ama tok bir sesi var tv de bass yok. seste stereo dual 1 dual 2 diye seçenekler var Avl özelliğini açınca ses biraz daha yükseliyor. ayrıca mod ile 3D özelliği de geliyor tv ye. Bir de şu hdr ve pixellence açabilsek tv çok daha güzel olacak

X Çevrimdışı

xenofx

Yeni Üye
8 Eki 2018
39
42
700 modelinde Panelin ips oldugu kesinmi acaba? 600 modelinde ips değilmidir? Kutuyu açmadım öylece duruyor.

X Çevrimdışı

xenofx

Yeni Üye
8 Eki 2018
39
42
şimdi ado hocamızın videosunu izledim tekrar lg ips diyor panel için. eğer ips panelse iade etmem belkide. ama niye 700 göndermedilerki böyle satışmı olur, gönderilen ürüne güvendik ama 600 geldi olacak işmi.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
X xenofx, müşteri hizmetleri yok mu, 14 gün yasal hakkın var zaten sorgusuz sualsiz iade edebilirsin ama müşteri hizmetleri ile görüşebilirsen değişim yapsınlar. yada şöyle bir şey geldi aklıma ; bulunduğun şehirdeki a101 lerde tv varsa oradan değişim yapabilirsin yada elindekini iade edip mağazadan alabilirsin.

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
şimdi ado hocamızın videosunu izledim tekrar lg ips diyor panel için. eğer ips panelse iade etmem belkide. ama niye 700 göndermedilerki böyle satışmı olur, gönderilen ürüne güvendik ama 600 geldi olacak işmi.

Satışta olan ürün zaten 600 olan model. Benimki şansa 700 geldi. Zaten siz de 700 gelme umuduyla sipariş verdiniz sanırım. Ben tam tersi düşünüyorum keşke ürün va panel olsaymış. va paneldeki canlılık renklerin deerinliği kontrast oranı tv izleme keyfini daha iyi yansıtıyor bence. ips panel pastel boya gibi . Açı duyarlılığı var diye bence ips panel seçmek anlamsız bu benim kendi fikrim

X Çevrimdışı

xenofx

Yeni Üye
8 Eki 2018
39
42
müşteri hizmetleri 600 de demedi 700 de. ne olduğunu onlarda bilmiyor. ado hoca 600 dedi size 700 gelince smart vs oluncada onu bekledik doğal olarak hatta başka foruma yazdım millet bu sebeple almış 700 diye umuyor herkes. zaten taksitte olmamış. gıda harcaması olarak çekmişler karttan halbuki faizsiz taksit oluyordu otomatik olarak. hepten zarar.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
müşteri hizmetleri 600 de demedi 700 de. ne olduğunu onlarda bilmiyor. ado hoca 600 dedi size 700 gelince smart vs oluncada onu bekledik doğal olarak hatta başka foruma yazdım millet bu sebeple almış 700 diye umuyor herkes. zaten taksitte olmamış. gıda harcaması olarak çekmişler karttan halbuki faizsiz taksit oluyordu otomatik olarak. hepten zarar.

A101 sitesinde üründe zaten 600 hz yazıyor ve smart özelliği belirtmiyor ordan anlaşılıyor aslında

Geri
Üst Alt