Hİ LEVEL 50UHL650 Teknik Özellikleri

M Çevrimdışı

murat3513

Yeni Üye
30 Eki 2019
8
53
sa ustalar bu tvlerde tanberg key giriliyormu veya usb ile atılabiliyormu tşkler

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
tvyi a101 den bir kaç ay önce aldım gayet guzel panelı var tavsıye ederım

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Şuan A101 sitesinde satılmasına güvenmeyiniz bu 3 oldu tam emin olamasamda hâlâ 650 adıyla 670 satıyorlar büyük ihtimal, umurlarında değil adamların. :bilmiyom Eğer UHL670 almak istiyorsanız alabilirsiniz belki ama fiziksel mağazasından alış-veriş yapmanızı öneririm, internet kısmı hakkında çok şikayet var.

C Çevrimdışı

cakgl

Yeni Üye
29 Ara 2020
9
30
50uhl650 yi kullanan arkadaşlar birkaç fotoğraf paylaşabilir mi? Youtubeda çok az video var ve yeterince fikir sahibi olmaya yetmedi maalesef. Kullanan arkadaşlar görüntü kalitesi nasıldır sizce?

B Çevrimdışı

Beyaz

Yeni Üye
15 Ocak 2021
2
35
Mrb elimde hı level 50uhl650 TV var bunun versiyonu aşağıdaki resimde yazılandır bu TV versiyonunu nasıl yükselte bilirim ve yükseltirsem ne değişiklikler olur tavsiyelerinize ihtiyacım var simdiden teskler iyi çalısmalar
Not tv den yazılım güncellemesi dediğimde güncel yazılım dio

16107076324262202901526603801544.jpg

İ Çevrimdışı

İrma Ranner 

Yeni Üye
26 Haz 2020
5
26
Alacak arkadaşlar an itibarı ile elime ulaştı.. Online mağazada fakat 50 UHL 650 değil.. 50 UHL 670 gönderdiler.. Mersin e :(

D Çevrimdışı

denile 

Yeni Üye
9 Nis 2020
22
Bu televizyon bizde var. İkinci eve aldık o yüzden çok nadir kullanıyorum. Bence

Olumlu Yanları:
+Fiyatı uygun (yazın 2099tlye mağazadan aldık)
+Arayüzü fena değil (Bence MB100 daha iyi bir arayüze sahip)
+Vestel üretimi olduğu için garanti ve yazılım konusunda sıkıntı yaşamadım. (Aldığımız gibi PVR ve Winks özelliğini açtım)
+Kumanda yeni nesil, yani Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video tuşları var. (Fakat eski nesil kumandadaki bazı tuşların işlevi menüye aktarılmış)
+Smart TV'si güncel.

Olumsuz Yanları:
-Parlak çerçeveler parlıyor, rahatsız ediyor (güneş, direkt TV'ye vuruyor maalesef)
-Bahsettiğim gibi güneş, TV'ye vurduğu için çok yansıyor (Tabi sorun TV ile ilgili değil.)
-Kumanda sensörü sol altta, bu yüzden kullanımı zor (Belki de benim ortada olmasına alışmamdan dolayıdır ama en ideali bence ortada olması)
-Sanki kırmızılar daha da kırmızı (Belki ayarlardan düzeltebilirim ekran modu sporda vs. olabilir)

50uhl650 yi kullanan arkadaşlar birkaç fotoğraf paylaşabilir mi?
Maalesef şu aralar oraya gidemedğimden elimde o kadar foto yok, ama ileride bu mesajı düzenleyip atmak isterim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt