Hİ LEVEL 50UHL650 Teknik Özellikleri

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Mb230 da olan hazirda olan bi sistem mi sonradan modlama ile mi açılıyor hocam
Ben bu konuda çok bilgili değilim ama bildiğim kadarıyla modele göre değişiyor mesela çoğu Vestel de menüde var ama Hi-Level larda bu özelliği kapalı şekilde gönderiyorlar. Eğer anakartta memc den sorumlu olan donanım varsa modlama ile açılabiliyor bu TV deki gibi.

B Çevrimdışı

berkozy

Yeni Üye
18 Eyl 2020
14
43
Evet mb230 olduğu için anakartta hareketli sahnelerde basariyi arttiran memc cipi var, o yüzden sonradan vestel toolbox ile acabiliyoruz. Normalde pixellence ve memc yok.

T Çevrimdışı

TNTBT

Yeni Üye
28 Eyl 2020
35
43
50uhl670 2. Gün deneyimlerim.
Tv gayet guzel. Xbox one da da denedim, sorunsuz.
Hareketli sahnelerde basarili.
Üstteki tv Samsung 55ju7500

IMG_20200929_155212884_BURST000_COVER_TOP.jpg
IMG_20200929_155151181_HDR.jpg
IMG_20200929_154957493_HDR.jpg
IMG_20200929_154938906_HDR.jpg
Fotoğraflardan bana hi level daha iyi gibi geldi.Ayrıntılar belli oluyor.

S Çevrimdışı

scorpionxx

Yeni Üye
4 Eki 2020
22
46
Mağazada buldum alıp almamak konusunda kararsızım VA panel ? 670 te aynı panel sanırım VA markası HK fark olarak

S Çevrimdışı

scorpionxx

Yeni Üye
4 Eki 2020
22
46
650 mi iyi 670 mi bunu net olarak yazabilecek var mı ?
650 de memc var mı ?
Panel olarak panda mı chot panel mi iyi HK ya nazaran ?
Çok soru sordum ama hiçbiryerden cevap alamadım. MB130 karta modlama yapılırken mb230 a yapılmıyor mu ?
Bilenler bunlardan herhangibirini cevaplayabilir mi ?
Teşekkürler

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Selam , direk benim incelemem olmadı lakin kuran arkadaşlarım normal kullanıcıyı üzmeyecek bir cihaz olduğunu söylediler. Panda ve aou panel üzmez. Lakin Va panel olduğunu unutmayın.

Ana kartı Adem hicamin da çok beğendiği ve gerçekten Vestel için beğendiğimiz mb130s ana kart mevcut olduğu için artisi mevcuttur.

Hdr desteği diğer model ve markalarda olduğu gibi sorunsuz dur. USB den ben saatlerce bu ana kartta 4k filmler izliyebiliyirum.

Smart konusunda vestelin en pahalı modelini dahi alsanız browser biraz can sıkıcı, tek kumanda ve eski kafada kalması nedeni ile bişey aramak vs zor. Ve günümüzde her site deli gibi reklam veriyor TV de bir film açarken bu reklam sekmeleri TV yi sapittiriyor.
Ama netflix youtube gibi uygumalar pek üzmüyor.arada donma vs yapabiliyor normaldir.
Üzerindeki kart hala güncelleme alan, hala yeni sayılacak bir teknoloji.

Artık ucuz bişey yok bu nedenle bu ürün fiyatına göre başarılı diyebiliriz.
Ama şunu gordum biraz önce panel bilgi hattında yanlış okumadı isem bu modeli alıp, gelen cihazın farklı olduğunu söyledi biri. O ise hkc panel ve mb230 ana kart o gelirse aynı güzel yorumları yapamam, mb230 ana kart mb130 un kucuk kardeşi özellikleri kağıt üstünde daha iyi olsada 4k hdr görüntüsü daha iyi olsada normal yayınlarda gölgelenme , mozaiklesmler mevcut buna dikkat edin.

Edit; VESTEL Panel Bilgi hattı
Mesaj burada
Merhabalar. Bende cihazi yeni aldim. Servis geldi kurdu. ilk izlenimim gayet guzel. Tatmin edici seviyede. millet niye 650 sevdasina düştü anlamiyorum. Ciddi fark varsa arada lafim yok. Konunun uzmani da degilim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde birsey sorucam. Pixelence ve memc yi acicam. Videolari izledim. Pixelence ve memc in hangi menu altinda oldugunu yazabilirseniz cok memnun olurum. Saygilarimla...
2200 idi 50 tl a101 internet indirimim vardi da :)

A Çevrimdışı

andante1907

Yeni Üye
8 Eki 2020
37
37
B berkozy, hocam memc hangi menuden aciyoruz modlama da. Cevaplayabilirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

H Halil4207, hocam siz biliyorsaniz sizde yazabilirsiniz. Sadece memc nin acilmasi kaldi. Diger ozellikleri actim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt