Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

B Çevrimdışı

Bulletlove

Yeni Üye
16 Ocak 2020
22
40
Yazılımı derleyen veya sistemi kontrol eden olabilir,başka bir anlamı yoktur :ok
Cok teşekkür ederim üstadım geri dönüşünüz için. Tvyi servise versemmi ışık sızması yüzünden isiklari kapatmama ragmen renk testlerinde siyah maalesef ledlerin isiklaria aydinlanmis gibi duruyor

A Çevrimdışı

arsntn

Yeni Üye
17 Ocak 2020
19
35
Merhaba herkese iyi akşamlar. İstanbul Anadolu yakasında kartal maltepe çevresi olursa dahabiyi olur bildiğiniz bir mağazada bu tvden varmı acaba. Bende almak istedim ama bir kaç mağazaya baktım ürün yoktu. Bimdw 55 inç jvc var getirebilceklerini söylediler 2999 tl alsammı Yoksa acele etmeyip beklememizimi tavsiye edersiniz belki yine tv gelir yakın zamanda bizede onlardan almak nasip olur. Bir de no3mal bir wv kullanıcısı için ips mi va panelmi olması lazım film seyretmek tv izlemekbelki arada oyun falan oynamak için hangisi faha idealdir. A Adem Helvacı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Cok teşekkür ederim üstadım geri dönüşünüz için. Tvyi servise versemmi ışık sızması yüzünden isiklari kapatmama ragmen renk testlerinde siyah maalesef ledlerin isiklaria aydinlanmis gibi duruyor
Sizde ayarlar nasıl bilemiyorum ama arka ışığı "düşük" yaparak dene bakalım,servise verme konusunda bir fikir vermeyeyim henüz :ok

R Çevrimdışı

rkursada

Yeni Üye
22 Kas 2018
8
31
Merhaba herkese iyi akşamlar. İstanbul Anadolu yakasında kartal maltepe çevresi olursa dahabiyi olur bildiğiniz bir mağazada bu tvden varmı acaba. Bende almak istedim ama bir kaç mağazaya baktım ürün yoktu. Bimdw 55 inç jvc var getirebilceklerini söylediler 2999 tl alsammı Yoksa acele etmeyip beklememizimi tavsiye edersiniz belki yine tv gelir yakın zamanda bizede onlardan almak nasip olur. Bir de no3mal bir wv kullanıcısı için ips mi va panelmi olması lazım film seyretmek tv izlemekbelki arada oyun falan oynamak için hangisi faha idealdir. A Adem Helvacı
Hocam merhabalar, ben kendime evde bir oda yaptim, televizyon+ses sistemi+bilgisayar+konsol var sadece. Karanlik bir sekilde sadece tv ye tam karsidan bakarak kullanacagim. Hem bilgisayar hem de konsol baglarken tepksi suresi daha iyi diye, bir de film izlerken kontrast daha iyi olsun, filmlerdeki siyah karanlik sahnelerden daha cok keyif alayim diye va panel aldim. Son derece memnunum. Ama bir de salona tv gerekti, genelde karasal yayin izlenecek, bazen netflix ve youtube izlenecek. Salon genis ve yanda da koltuklar var. Bu yuzden yandan izleyen renk kaybi yasamasin, ayrica salon isik aldigindan va panel isikli ortamda cok solgun, izlenemez oldugundan salona ozellikle ips aldim.
O yuzden panel secme isi biraz sizin ne yapmayi istediginize ya da neye onem verdiginize gore degisiyor.

A Çevrimdışı

Adem06

Yeni Üye
17 Ocak 2020
8
49
Yorumunuz için teşekkür ederim. Rapor sonrası tv yi aldığınız a101 emi iade ettiniz bilgilendirirseniz sevinirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sevgili kardeşim önceki mesajlarıma bakarsan attığım resimlerde aynı şeyi görürsün. Ben iade ettim TV yi. Ucuz diye defolu panelleri alacak değiliz. Eminim ki bu şekilde alan çok kişi var. Farketmezlerse sorun yok tabi. Servis sorun değil diye itelemeye kalktı ama tutanak tutturdum iade ettim.

IPS edge LED paneller için kaçınılmaz şeyler. LG Samsung hepsinde var bunlar. Arka ışığı kısmayı deneyin biraz.
Cevabın için teşekkür ederim. Rapor sonrası tv yi aldığız a101 emi iade ettiniz. Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

arsntn

Yeni Üye
17 Ocak 2020
19
35
Hocam merhabalar, ben kendime evde bir oda yaptim, televizyon+ses sistemi+bilgisayar+konsol var sadece. Karanlik bir sekilde sadece tv ye tam karsidan bakarak kullanacagim. Hem bilgisayar hem de konsol baglarken tepksi suresi daha iyi diye, bir de film izlerken kontrast daha iyi olsun, filmlerdeki siyah karanlik sahnelerden daha cok keyif alayim diye va panel aldim. Son derece memnunum. Ama bir de salona tv gerekti, genelde karasal yayin izlenecek, bazen netflix ve youtube izlenecek. Salon genis ve yanda da koltuklar var. Bu yuzden yandan izleyen renk kaybi yasamasin, ayrica salon isik aldigindan va panel isikli ortamda cok solgun, izlenemez oldugundan salona ozellikle ips aldim.
O yuzden panel secme isi biraz sizin ne yapmayi istediginize ya da neye

Bu Güzel örneklemeli cevbınız için çok teşekkür ederim.Bana uygun olacak olan ips olacak o zaman. keyifli izlemeler diliyorum ?

Y Çevrimdışı

yedibeyza

Yeni Üye
8 Haz 2019
31
54
Yorumunuz için teşekkür ederim. Rapor sonrası tv yi aldığınız a101 emi iade ettiniz bilgilendirirseniz sevinirim

Cevabın için teşekkür ederim. Rapor sonrası tv yi aldığız a101 emi iade ettiniz. Cevaplarsanız sevinirim.

Evet A101 e iade ettim.

IMG_20200117_132250.jpg

R Çevrimdışı

Ramazn

Yeni Üye
13 Ocak 2020
14
33
Batmanda yaşıyorum. Televizyon salı günü gelecek. Duvara asmayı düşünüyorum. Servisi mi çağırsam. Ne dersiniz? Hem 1000 km den fazla yol gelecek kendim açmaya korkuyorum.

K Çevrimdışı

karabelen

Yeni Üye
11 Ocak 2020
26
IMG_20200117_114442.jpg

IMG_20200117_114213.jpg

IMG_20200117_113932.jpg

TV yi iade ettim. Ortada Beyaz bant . 4 adet leke çıktı.

Merhaba sizin ile birlikte A Adem06 da aynısını yazmış ve 4 adet leke çıktı dediğiniz sanırım hepsinde mevcut ben 2 adet aldım ikisinde de var sizin bahsettiğiniz benim eklediğim resimdeki 4 tane siyahlık mı tam ortalı zira bende 2 adet IPS panelli var ve 2 tv de tespit ettim bunu A Adem Helvacı abim daha iyi bilir hem siz de hem bende ki 2 Tv de olması normal değil ya bu paneller sorunlu ya da normal bir durum ile karşı karşıyayız A Adem Helvacı abi desteğin gerekiyor.

Adsiz461384951d98180de.png
Adsiz5fa85f0f3f1967898.png
Adsiz6674260eb67f0b1c3.png

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt