Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

S Çevrimdışı

snakepit

Yeni Üye
29 Kas 2019
20
41
Merhaba dün Gebze mağazasında vardı 1 adet aldım. Garanti için servisin kurulum yapması şart mı? kurulum için ücret talep ediyorlar mı

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Merhaba dün Gebze mağazasında vardı 1 adet aldım. Garanti için servisin kurulum yapması şart mı? kurulum için ücret talep ediyorlar mı
Şart degil sizde kurabilirsiniz garanti bozulmaz fakat fakat kırık veya arızalı cikarsa o zaman sıkıntı yasarsiniz.Servis gelirse herhangi bi olumsuz durumda rapor tutar fakat siz acinca nerden bilicekler siz kirmadiniz mesela bence riskli bi durum servis cagirin derim basima geldi ordan biliyorum.
Panel kirik cikdi iyiki siz acmamissiniz dediler.Servis rapor tuttu yolladim yenisini yolladilar hic belli olmaz hassas cihazlar.

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Hocam hi level bu ürünü Ankara Gölbaşından aldım dün biraz kullandım dediğiniz gibi yakın mesafeden yan açıdan bakınca görüntü biraz soluklaşıyor ama karşıdan çok güzel youtube 4K destekliyor tarayıcısı çok stabil değil zaten tv box var bende gerekirse onu bağlar kullanırım
bir sorum olacak Televizyon kaç çekirdek acaba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
evet kurulum ücretlidir.
faturası garantisi olarak geçmektedir. ürünün kırık çıkma vs durumuna karşı servise kurdurmanız sizin için daha faydalı olacaktır.
ama elinizden gelirse tabiki yapabilirsiniz kimse sizi suçlayamaz

G Çevrimdışı

grafiker

Yeni Üye
27 Kas 2019
5
34
evet kurulum ücretlidir.
faturası garantisi olarak geçmektedir. ürünün kırık çıkma vs durumuna karşı servise kurdurmanız sizin için daha faydalı olacaktır.
ama elinizden gelirse tabiki yapabilirsiniz kimse sizi suçlayamaz

Hayır kurulum ücretili değil. Aldığımız gibi aradık kurululum için ücret istediler.
+ askı aparatı çıkmıyor. Duvar askı aparatı ile birlikte 80tl ücret istediklerini söylediler.
Yada bu sadece banamı denk geldi bilmiyorum pek bişey anlamadım.
Siz ücretsiz diyosunuz arıyoruz ücret bilgisi veriyorlar.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hayır kurulum ücretili değil. Aldığımız gibi aradık kurululum için ücret istediler.
+ askı aparatı çıkmıyor. Duvar askı aparatı ile birlikte 80tl ücret istediklerini söylediler.
eğer hi level için bahsediyorsanız dediğim gibi ücretlidir.
ayrıca duvar aparatı içinden çıkmaz
TOSHIBA, JVC, HI-LEVEL, SEG, NEXON, TVSION,LUXOR marka ürünlerde askı aparatının satışı ücretlidir.

G Çevrimdışı

grafiker

Yeni Üye
27 Kas 2019
5
34

Pardon ben yanlış yazmışım.
Kurulum ücretli.
Duvar aparatı içinden çıkmıyor.
Yani sadece kutuyu açıp sağlam olup olmadığına bakmaları için bile çağırırsanız ücret alacaklar.
Ama kutuyu siz açarsanız tv hasarlı çıkarsa bunuda siz yaptınız olarak sayacaklar.
Amaa ürün vestel garantili. Yersen.
Ben 2 tane aldım ikisinide açtım sorun yok.
Olsaydı a101 mağazasına götürmekten başka birşey yapamazdım.
Sıfır aldığımız ürüne servis ücreti istemeleri ne kadar doğru birşey anlam veremedim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Pardon ben yanlış yazmışım.
Kurulum ücretli.
Duvar aparatı içinden çıkmıyor.
Yani sadece kutuyu açıp sağlam olup olmadığına bakmaları için bile çağırırsanız ücret alacaklar.
Ama kutuyu siz açarsanız tv hasarlı çıkarsa bunuda siz yaptınız olarak sayacaklar.
Amaa ürün vestel garantili. Yersen.
Ben 2 tane aldım ikisinide açtım sorun yok.
Olsaydı a101 mağazasına götürmekten başka birşey yapamazdım.
Sıfır aldığımız ürüne servis ücreti istemeleri ne kadar doğru birşey anlam veremedim.
aynen öyle, ama bazı müşteriler bilinçli değildir, örnek veriyorum kutuda hasar varsa servis müdahale etmez, bazen a101 de ben size sağlam verdim diyip tüketiciyi zora sokabiliyor.
50-60 lira için 3000 tlden olan var. he mahkemelerde koştu geri aldı ama bu zahmet daha yorucu oldu. faturası olan ve kurulumu servis tarafından ücretli olan bir üründe kimse size hesap soaramaz. elinizden gelmiş ve yapmışsınız, ne güzel karınız oldu, ama her zaman herkes sizin gibi olamıyor :)
tekrardan hayırlısı olsun
umarım memnun kalırsınız

Geri
Üst Alt