Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İnternet tarayicisi nasil hizli mi?
selam
biz vestel ve üretimlerinde smarttan beklentisinin yüksek olmamasını tavsiye ediyoruz. alırken buna dikkate alarak android box ile kullanmanızı tavsiye ederiz. çünkü kendisi crome ile çalışmıyor biraz zahmetlidir. ama uygulamalarda pek sıkıntı yaratmaz; youtube netflix gibi

G Çevrimdışı

grafiker

Yeni Üye
27 Kas 2019
5
34
aynen öyle, ama bazı müşteriler bilinçli değildir, örnek veriyorum kutuda hasar varsa servis müdahale etmez, bazen a101 de ben size sağlam verdim diyip tüketiciyi zora sokabiliyor.
50-60 lira için 3000 tlden olan var. he mahkemelerde koştu geri aldı ama bu zahmet daha yorucu oldu. faturası olan ve kurulumu servis tarafından ücretli olan bir üründe kimse size hesap soaramaz. elinizden gelmiş ve yapmışsınız, ne güzel karınız oldu, ama her zaman herkes sizin gibi olamıyor :)
tekrardan hayırlısı olsun
umarım memnun kalırsınız

Ben ödemeyi yapmadan açıp kontrol ettim.
almadan öncede mağaza müdürü ile konuştum. Mağaza müdürü abi açar bakarız sorun yok dedi. Kontrol ettim öyle aldım. Benim elimden böyle şeyler gelir 15 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum meslek icabı zaten durmadan teknolojik cihazlar içindeyim benim için çok basit şeyler ama işte yapamayan için kötü.
zaten uygun fiyat olsun diye bu ürünü alıyor insanlar birde kuruluma ücret vermek zorunda kalıyorlar. Benim takıldığım konu bu. Yoksa 80 100 vermek sorun değil. Ama vestel firmasın hi level markasıyla olan anlaşması böyleymiş.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben ödemeyi yapmadan açıp kontrol ettim.
almadan öncede mağaza müdürü ile konuştum. Mağaza müdürü abi açar bakarız sorun yok dedi. Kontrol ettim öyle aldım. Benim elimden böyle şeyler gelir 15 yıldır grafik tasarım işiyle uğraşıyorum meslek icabı zaten durmadan teknolojik cihazlar içindeyim benim için çok basit şeyler ama işte yapamayan için kötü.
zaten uygun fiyat olsun diye bu ürünü alıyor insanlar birde kuruluma ücret vermek zorunda kalıyorlar. Benim takıldığım konu bu. Yoksa 80 100 vermek sorun değil. Ama vestel firmasın hi level markasıyla olan anlaşması böyleymiş.
evet a101 satışlarında hi level a101 markasıdır. bi ara sunnye bile üretti, tekrar vestele döndü, bazı anlaşmalar gereiği bu şekildedir. gönül isterki hepsi ücretsiz olsun ama satış politikası işte :)
bu konuda bizde kınıyoruz ama ne diyelim, 300 tl ye aspiratör de bile montaj ücretsiz, 3000 tl lik cihazda kurulum ücretli. bence biraz saçma kalıyor

E Çevrimdışı

emr4h

Yeni Üye
28 Kas 2019
18
36
Tv alan arkadaslar. 4k goruntusu ve smart ozellikleriyle ilgili videolar cekip atarsa aydinlatici olur

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv alan arkadaslar. 4k goruntusu ve smart ozellikleriyle ilgili videolar cekip atarsa aydinlatici olur

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
TEŞEKÜR EDERİM
Hİ LEVELİN HOPARLÖRÜ KAÇ WAT ACABA
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar inanılmaz satılmış ürün, Türkiyenimn her yerinden onlarca insan aradı, normal iş yoğunluğumuzun üzerine bir de bu direkt telefon görüşmeleri zaman alınca buraya geç gelebildim kusura bakmayın lütfen.

Sevgili F fikoloji aslında güzel bir noktaya parmak basmış, Benim de hatam olabilir sizleri bilgilendirebilirdim bu konuda. Panel bilgi konu başlığında daha yakın takip edebildikleri için uyarma gereği duymuşlar.

TV de kablosuz klavye mouse - Biss key - İPTV vs vs tüm denemeleri tek tek yapıyoruz. Zaman alıyor bazı konular, bekletiyorsak kusura bakmayın artık.

Birazdan işten çıkıp Bacanaklara gidip bu tv yi onların evine de duvara mafsallı aparat ile monte edeceğim.

Sonra nasipse kendi evime de götüreceğim ama sanmıyorum ki bu gece takabilecek enerjim olsun :kiskis
HOCAM MERHABA Hİ LEVELİN HOPARLÖRÜ KAÇ WAT ACABA BİRDE WİFİ VERSİONU NEDİR B/G/N/AC HANGİSİNİ DESTEKLİYOR

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Hocam TV nin enerji tüketimi konusunda bizi bilgilendirirmisiniz

Adsiz03d72be142fe3463.png

F Çevrimdışı

fatihmese

Yasaklı Üye
29 Kas 2019
11
33
İnternetten alanlar için servis şart gibi gözüküyor. :(
Kutu düzgün ise, kutu açılımını videoya çeksem bir faydası olur mu acaba?

Geri
Üst Alt