Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Öngörülerim hep doğru çıkıyor ve mutlu oluyorum :)

Bu partinin hep IPS olacağını öngörmüştüm, yine de arada VA çıkabileceğini unutmayın.

Yazmayacaktım aslında ama haydi yine yazayım bari ufak da olsa sevinsin yeni alacak olanlar.

Bir önceki yani benim satın aldığım üretimde olmayan Speaker box ve Dahili subwoofer bu modelde var :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi teşekkürler ıps panel ile va panel arasında cok bir kalite farkı varmıdır acaba 2 side f/p diyebilirmiyiz
VA ve IPS kalite göstergesi değildir, hiç bir zaman olmamış ve hiç bir zaman da olmayacaktır.
IPS TN VA paneller teknolojinin farklı yorumlanmış halleridir. Her teknoloji tipi farklı sonuçlar ortaya çıkardığı için farklı insan tiplerine hitap ederler.
O nedenle tv tavsiye etmeden önce izleyici profili çıkartma kavramını sanırım literatüre ilk defa ben yerleştirdim :)

newrophat newrophat buradan bir mesaj çıkar bence sana :)

T Çevrimdışı

The_economist

Yeni Üye
15 Ocak 2020
5
42
15791020651878255272332292848676.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Almak üzereyim acil panel ve işlemci bilgisi verebilirmisiniz

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
VA ve IPS kalite göstergesi değildir, hiç bir zaman olmamış ve hiç bir zaman da olmayacaktır.
IPS TN VA paneller teknolojinin farklı yorumlanmış halleridir. Her teknoloji tipi farklı sonuçlar ortaya çıkardığı için farklı insan tiplerine hitap ederler.
O nedenle tv tavsiye etmeden önce izleyici profili çıkartma kavramını sanırım literatüre ilk defa ben yerleştirdim :)

newrophat newrophat buradan bir mesaj çıkar bence sana :)
Abi sorum yanlış anlaşıldı galiba özür dilerim?

Demek istediğim önceki tv özellikleri baya iyiydi bu tv de lg panel olması tv nin anakart vs özellikleri aynı kalitedemi mb130s filan kalite olarak bu sekilde sormak istemiştim kusura bakma?

P Çevrimdışı

petrolcumurat 

Yeni Üye
19 Eki 2018
43
47
Adem bey 58UL3A63DT Toshiba tv ile HI-LEVEL49"UHL arasında hangisini önerirsiniz. ilerleyen haftalada 58 " de gelecek görünüyor.
Teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt