Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teşekkür ederim ?, 49UHD650 gördüğüm gibi alıp keyfini süreceğim :mutlu, tv alıp direk kendim video kaydı yaparak kurulum yapabilirim sanırım forumda okumuştum, bu konuda da bilgi verebilirseniz sevinirim ?
O halde size önemli bir öneri.

TV yi mağazada mutlaka kutusunu açtırıp, fişe taktırıp, panelin sağlam olduğunu görerek satın alın.

Sonra faturayı saklamak koşulu ile evde montajı kendiniz yapabilirsiniz sorun yok .

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Ben o konuda cesaretliyim geçenlerde 40 inç olanı aldım telefonun kamerasını açtım video kaydı ile kendim açtım kutuyu
Teşekkür ederim ?, 49UHD650 gördüğüm gibi alıp keyfini süreceğim :mutlu, tv alıp direk kendim video kaydı yaparak kurulum yapabilirim sanırım forumda okumuştum, bu konuda da bilgi verebilirseniz sevinirim ?
ben o konularda cesaretliyim geçenlerde siteleri üzerinden a101'in 40 inç olanını aldım kamerayı açtım telefonun kamerasını video kaydı eşliğinde kendim açtım kutuyu cihazda sağlam çıktı kırık hasarlı çıksaydı kanıt olacaktı bence bu şekilde olur bu işler yine de size kalmış diyeceğim ama şimdi servisi ararsanız kandırmaya da çalışabilirler kurulum ücreti alabilmek için Yok efendim biz açmazsak kutuyu Garanti geçersiz olur falan gibi ama yine de bilmiyorum öyle kafadan konuşuyorum fakat benzer durumlar başıma geldi kandırmaya çalışabilirler kurulum ücreti alabilmek için

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ürün perşembe günü satışta olacak arkadaşlar daha salı gününden ürünü bulamadık full hd satılacakmış diye yaygara koparmanıza gerek yok, a101 sevkiyatları her mağazanın farklı gün, bizim buradaki 2 sokak mesafedeki marketlerinin bile aynı gün teslimatı yok.
gelelim esas konuya ;

1-) a101de tanıdığınız varsa istediğiniz ürün a101 bölge stoklarında varsa her türlü temin edebilirsiniz, bir telefon kadar basit çalışanlar için, benim arkadaş var mağaza müdürü kitaplıktan stor perdeye televizyondan yazıcıya ne lazımsa sağolsun halleder sizde en kötü sürekli gittiğiniz bir mağazadan aşinalığınız varsa rica edin.

2-) herhangi bir ürün a101 mağazasının kapısından içeri girdiği andan itibaren mağaza stoklarına ekleniyor, size satamayız diyen personel ya gerçekten bilgi sahibi değildir yada tipinizi beğenmemiştir :)

3-) özellikle elektronik ürünlerin stok kontrolü mağaza personeline kilitlenmiş vaziyette, adamlara bu ürünü ne yap et sat diyorlar, misal size full hd dayatmaya çalışıyorsa bu ürün mağaza stoğunda kaldığı ve satmak zorunda olduğu içindir. letgoda her türlü a101 mağazası personellerin ilanını bulabilirsiniz.

4-) bir üst paragrafta anlattığım gerekçe yüzünden geçen sene a101 satış fiyatı 2800 lira olan tvyi kayserideki bir a101 şubesinden 2300 liraya aldım, adamlar hem indirim yaptı hemde ceplerinden 250 lira kargo parası ödediler, ben indirim için teşekkür ettim çocuk elinde kalan tvyi aldığım için teşekkür etti, bu yüzden mağazada tv bulamazsanızda korkmayın yakın illerde kuytu köşede kalan dünya kadar mağazada o ürün mutlaka vardır.

alanlar ve alacak arkadaşlar güzel günlerde kullansın.

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
O halde size önemli bir öneri.

TV yi mağazada mutlaka kutusunu açtırıp, fişe taktırıp, panelin sağlam olduğunu görerek satın alın.

Sonra faturayı saklamak koşulu ile evde montajı kendiniz yapabilirsiniz sorun yok .

Adam bey, vakit ayırıp bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben o konuda cesaretliyim geçenlerde 40 inç olanı aldım telefonun kamerasını açtım video kaydı ile kendim açtım kutuyu

ben o konularda cesaretliyim geçenlerde siteleri üzerinden a101'in 40 inç olanını aldım kamerayı açtım telefonun kamerasını video kaydı eşliğinde kendim açtım kutuyu cihazda sağlam çıktı kırık hasarlı çıksaydı kanıt olacaktı bence bu şekilde olur bu işler yine de size kalmış diyeceğim ama şimdi servisi ararsanız kandırmaya da çalışabilirler kurulum ücreti alabilmek için Yok efendim biz açmazsak kutuyu Garanti geçersiz olur falan gibi ama yine de bilmiyorum öyle kafadan konuşuyorum fakat benzer durumlar başıma geldi kandırmaya çalışabilirler kurulum ücreti alabilmek için

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

G Çevrimdışı

Gonul1

Yeni Üye
13 Ocak 2020
16
Arkadaşlar hala neyi tartışıyoruz 16 ocakta 49uhl550 modeli satılacak. Erkenden alanlar nasıl aldı bilemiyorum. Ama şuan a101 lerde 49hl560 modeli mevcut fiyatı da 1699 Tl

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Arkadaşlar hala neyi tartışıyoruz 16 ocakta 49uhl550 modeli satılacak. Erkenden alanlar nasıl aldı bilemiyorum. Ama şuan a101 lerde 49hl560 modeli mevcut fiyatı da 1699 Tl
Evet kardeşim İnşallah bu sefer kaçırmayız 2019 28 Kasım'da yok oldu bulut oldu uçurdular uçuranlar fakat belki de böyle hayırlı imiş belki de bu sefer LG panel denk gelir inşallah daha hayırlı olur inşallah

G Çevrimdışı

Gonul1

Yeni Üye
13 Ocak 2020
16
Evet kardeşim İnşallah bu sefer kaçırmayız 2019 28 Kasım'da yok oldu bulut oldu uçurdular uçuranlar fakat belki de böyle hayırlı imiş belki de bu sefer LG panel denk gelir inşallah daha hayırlı olur inşallah
Hocam bizim burda ki a 101 ler artık mahalle bakkalı gibi oldu çalışanlar ahbap oldu söylüyorum ayarlıyorlar, hatta elinde yoksa onların bir watsap grubu var oraya yazıyor hangi mağazada varsa getirttiriyorlar. Sürekli alışveriş yaptığınız tanıdığınız a101 varsa şimdiden gidin konuşun.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Hocam bizim burda ki a 101 ler artık mahalle bakkalı gibi oldu çalışanlar ahbap oldu söylüyorum ayarlıyorlar, hatta elinde yoksa onların bir watsap grubu var oraya yazıyor hangi mağazada varsa getirttiriyorlar. Sürekli alışveriş yaptığınız tanıdığınız a101 varsa şimdiden gidin konuşun.
ben bir iki tanesi ne telefon numaramı bıraktım ama bakalım yarın arayacağım çarşamba günü bir gün önceden ara dediler yeni tanıştık aslında çok fazla samimiyetimiz yok henüz aksi bizim evin yakınlarında a101 yok BİM çok fazla bizim burada 1 adet dahi a101 yok ben otobüse binip başka mahallelere gidiyorum oradaki a101ler ile irtibat kurdum hayırlısı bakalım büyük gün yakın

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Bu gün 3. A-101 den dönüyorum. Adam depoyu görüntülü aradı, satmak için de çok istekliydi fakat o da 49UH660 modelini gösterdi. Numaramı aldı gelirse arayayım ben getirtirim onu dedi. Hayal kırıklığı

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Bu gün 3. A-101 den dönüyorum. Adam depoyu görüntülü aradı, satmak için de çok istekliydi fakat o da 49UH660 modelini gösterdi. Numaramı aldı gelirse arayayım ben getirtirim onu dedi. Hayal kırıklığı
kardeşim az önce internet siteleri üzerinden siparişi verdim internet sitesi üzerinden alınız

K Çevrimdışı

karabelen

Yeni Üye
11 Ocak 2020
26
İnternet sitesinden aldığımızda panel bilgisi alamayacağız şansımıza ne gelirse ama mağazadan panel teyidi alarak almak daha mantıklı geliyor nedense A101 internet sitesinden sanırım gönderecekleri panel bilgisini vermezler...

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
İnternet sitesinden aldığımızda panel bilgisi alamayacağız şansımıza ne gelirse ama mağazadan panel teyidi alarak almak daha mantıklı geliyor nedense A101 internet sitesinden sanırım gönderecekleri panel bilgisini vermezler...
ürünü ben az önce internet siteleri üzerinden sipariş ettim eve geldiğinde kutusunu açmadan panel bilgisini sorgulatarak daha sonrasında iade edebilirim panel yapısı hoşuma gitmezse

B Çevrimdışı

by_bozkurt 

Yeni Üye
14 Ocak 2020
42
Ürüne ait net bir panel bilgisi varmıdır ?

9ccc4187-f1f7-4f4e-bc8d-8344b0fa0fc7.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj düzenleme olmadığı için 2. mesajı yazıyorum. Cihazı mağazada açıp paneli nasıl öğrenebiliriz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt