Hesap Zamanı Komplocular :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sn.@Adem üstad yeni makinan ve lens'in hayırlı olsun,güzel günlerde güle güle kullan.Bu lens işini düşünüp,organize eden ve sonunda zor da olsa bu operasyonu başarıyla bitiren arkadaşlara da teşekkürler,emeklerine sağlık.Başka forumlarda da üyeyim bu forum diğerlerinden başka ve özel bir forum.Herkese selamlar. :ok :clap2:bye
Ukalalık olsun istemem hakikaten başka bizim ailemiz :)
Peki neden? İşte sizler sayesinde ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi yakın zamanda 4k videolar bekliyoruz
O iş biraz sıkıntı. 1-2 kere yükledim ama yüklerken bana, izlerken de onlara sorun olan dostlar var, ''Şimdilik erken'' dediler lakin bazı içeriklerde 4K nın avantajını kullanacağımız durumlar olur 1080 60fps veya 2160 kısmını mutlaka değerlendiririz.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota lens konusunda bana neden dm atmadınız? Ben de yardım etmek isterdim. Valla bu konuda sana çok kırıldım. Sanki bu siteye dün gelmiş gibi hissettim kendimi. Sanki bu ailenin bir parçası değilmişim gibi.

Adanalı olarak, bu konularda çok hassasımdır. Bir daha böyle olaylar olurda bilgi verilmezse uzun uzun sitem mesajımı yazar forumu kitlerim valla ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sota Sota lens konusunda bana neden dm atmadınız? Ben de yardım etmek isterdim. Valla bu konuda sana çok kırıldım. Sanki bu siteye dün gelmiş gibi hissettim kendimi. Sanki bu ailenin bir parçası değilmişim gibi.

Adanalı olarak, bu konularda çok hassasımdır. Bir daha böyle olaylar olurda bilgi verilmezse uzun uzun sitem mesajımı yazar forumu kitlerim valla ?
Ben sana gelecek cevabı yazayım

''Halen geç kalmış değilsin'' :kas

:kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öyle deme bı tavuk kaç para haberin var mı ? o kadar para veriyoruz canı çıksın tavukların ???
Balık mevsimi tavuk nerden çıkıyor yahu balık varken :haha

432630.jpg

Geri
Üst Alt