Haydi Beyler, ASKERLİKLER NEREDE YAPILDI?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ado' Alıntı:
tarık uğur' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Cezaevi askerliği de iyidir, farklı bir cumhuriyet gibi oluyor oralar :kıskıs:

Şafağın çift attığı yerdir abi :) peynir ekmek gibi gider

O zaman sende de TAM ASKERLİK anıları yoktur demek ki :kıskıs:

Bol bol sinir var gerginlik var abi :)) mesela şu olayın duruşmasında baya problem yaşamıştık.

http://www.hurriyet.com.tr/tecavuzden-yargilandi-kurtuldu-bu-kez-oldurdu-26772585

bu tarz şeylerle karşılaşıp canlı canlı şahit oluyorsun

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Yas 29-30 oldu, hala askerlik yapmadim desem tepki gorur muyum acaba? :ıslık:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
tarık uğur' Alıntı:
Ado' Alıntı:
tarık uğur' Alıntı:
Şafağın çift attığı yerdir abi :) peynir ekmek gibi gider

O zaman sende de TAM ASKERLİK anıları yoktur demek ki :kıskıs:

Bol bol sinir var gerginlik var abi :)) mesela şu olayın duruşmasında baya problem yaşamıştık.

http://www.hurriyet.com.tr/tecavuzden-yargilandi-kurtuldu-bu-kez-oldurdu-26772585

bu tarz şeylerle karşılaşıp canlı canlı şahit oluyorsun

Sanıyorum ki herkes ''Duruşmada ben olsaydım dipçiği kafasına geçirirdim'' diye geçirir içinden ama hukuk devletinde olmuyor işte.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
bugün 25 oldum kpssden sonra gideceğim inşallah allahtan kısa dönem yoksa o bile çok zor geliyor  :evillol:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Helenmirren' Alıntı:
bugün 25 oldum kpssden sonra gideceğim inşallah allahtan kısa dönem yoksa o bile çok zor geliyor  :evillol:

Oooooo kardeşim aramızda 3 gün mü var yani? Tabi yıl olarak benim doğduğum senelerin 2 inci dünya savaşı yılları olduğunu saymazsak :kop:

Git tabi bak DH deki Ufuk kardeşimiz de (Yöneticilerden Andrei) ha bu gün ha yarın diye diye 30 ları gördü bak şu an askerde mesela. Sanırım 1 hafta 10 güne biter tabi izin kullanım durumuna göre.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:

Oooooo kardeşim aramızda 3 gün mü var yani? Tabi yıl olarak benim doğduğum senelerin 2 inci dünya savaşı yılları olduğunu saymazsak :kop:

Git tabi bak DH deki Ufuk kardeşimiz de (Yöneticilerden Andrei) ha bu gün ha yarın diye diye 30 ları gördü bak şu an askerde mesela. Sanırım 1 hafta 10 güne biter tabi izin kullanım durumuna göre.
Abi güldürdün  :evillol:  ANDREI biliyorum, çok iyi ve işini gerçekten iyi yapan biri, yönetici kadrosundan çıkarılınca öğrendim bende askere gittiğini, 30 baya çok ben bu yaz başı giderim  :kıskıs: korkutma abi hemen sende  :sırıtma2:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Helenmirren' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:

Abi güldürdün  :evillol:  ANDREI biliyorum, çok iyi ve işini gerçekten iyi yapan biri, yönetici kadrosundan çıkarılınca öğrendim bende askere gittiğini, 30 baya çok ben bu yaz başı giderim  :kıskıs: korkutma abi hemen sende  :sırıtma2:

Alişan gibi çakmalar değil, Eğer delikanlılığın kitabı yazılmış ise onu yazan adamdır Ufuk  :ok:

Eeee ben korkutmazsam, O korkutmazsa, Nasıl gider gençler erkenden askere :kıskıs:

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Ado' Alıntı:
Helenmirren' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Alişan gibi çakmalar değil, Eğer delikanlılığın kitabı yazılmış ise onu yazan adamdır Ufuk  :ok:

Eeee ben korkutmazsam, O korkutmazsa, Nasıl gider gençler erkenden askere :kıskıs:

Aynen abi doğru dedin selamlarımı iletirsen sevinirim bilir beni kendisi 

arkadaşım geçen yaz gitti o şuan öğretmen oldu oda bana arada der oğlum yandın sen diye  :kıskıs:

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
mrsmrc' Alıntı:
Jeopol' Alıntı:
Git artık gelmiş vakti  :barbar:

calistigim yer 2-3 yil erteletiyor. o sure bitince denklik diye basvurur 1 yil da oradan gelir. etti mi 33-34. o zamana kadar bedelli cikar diye dusunuyorum :sırıtma:

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Jeopol' Alıntı:
mrsmrc' Alıntı:
Jeopol' Alıntı:

calistigim yer 2-3 yil erteletiyor. o sure bitince denklik diye basvurur 1 yil da oradan gelir. etti mi 33-34. o zamana kadar bedelli cikar diye dusunuyorum :sırıtma:

yeni kanun ile 29 olunca gitmek zorunlu diye biliyorum  :kıskıs: işin yaş  :yuh:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Jeopol' Alıntı:
mrsmrc' Alıntı:
Jeopol' Alıntı:

Bence biraz daha idare et, Emekli olunca gidersin hem torun torba da sana arkadaşlık eder. :kıskıs:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt