Haydi Beyler, ASKERLİKLER NEREDE YAPILDI?

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
tepe diyince ıspartadaki sivri tepe aklıma gelir hep. hatta namı diğer "sivri"
bi gün eğitimde kızdı eğitmen yan takıma. abi istikameti verdi. önlerine istimlak duvarı çıktı. takım durdu. bu ne duruyonuz laan diye bağırdı. adamları sivri tepeye doğru çıkarttı ya:) biri uyanıklık yapayım diye ağacın arkasına saklanmaya kalkınca daha da delirdi :)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Sonrası malum sabaha kadar ağaca tekmil ''Ben uzaydan gelmiş yeşil başlı bir ördeğim''

(Çok masum bir ceza bu) :kiskis
yok hacı abi yedek de olsa subaysın çok ağır ceza veremezsin. adam seni mahkemeye verirse uğraşır dururlar :) ama bi arkadaşın şapkayı almıştı eğitmen bi şey için. sonra geri verirken teşekkür edince eleman tutup " eyvallah". diyince eyvallah ha yat bi 20 şınav çek de göreyim diyince eleman sağlam sövmüştü :)

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Bilmezmiyiz beyaaaa :kiskis

İstisnasız her gün görüşürdüm Bodrumda görevliyken, Hey gidi..

Arkadaki yatık ağaçları görebiliyo musunuz? Meşhur itdurmazdayız ?? belli olup olmadığından şüpheliyim fotoğraf kalitesi nasıl oldu bilmiyorum

IMG_20190606_133450_718.jpg

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Sarıkız dediğin bir akrep türüydü sanırım, küçük ama en zehirlisimiydi onlar? Yoksa bol keseden salladım mı acaba? :kiskis
Vallah adem hocam akrepten daha korkunc bi orumcek turu tarantula yaninda sevimli kalir :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Acemilik işte daha ilk gün silahı vermişler elimize nerden bilelim ??
Adam hakli napsin acemilikte komutanlar yalandan silaha nisan ayari yapiyordu benim mermiler falsolu gidiyordu :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vallah adem hocam akrepten daha korkunc bi orumcek turu tarantula yaninda sevimli kalir :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adam hakli napsin acemilikte komutanlar yalandan silaha nisan ayari yapiyordu benim mermiler falsolu gidiyordu :)
Ahahahah Askerliğim boyunca 3 te 3 üm yoktur.
Elinde kargaburun pense ile nişangah ayarı yapan bir üsteğmen ve sonuçları diyelim bence :kop

Yine de ben kendimi beceriksiz ilan ettim konu kapandı gitti :kiskis

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
o üsteklerin suçu değil aslında gençler. gezler dansöz olmujş. 40 yaşında tüfek sonuçta. yoksa hizalama çok basit bi şey.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt