Hangi uydu alıcı ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Dreamstar kafama yatıyor. Ds 3000g ile ds 4000 arasında ne fark var? Ben bir fark göremedim ama..
Birde mips işlemci nasıldır? Kaliteli biliyorum ?

Ben çok mini cihaz kullandım. Aman aman ısınma vs. sorun yaşamadım..
Benim sunny 14600 vardı. Beğeniyorum o cihazı. Tuneri arızalı galiba uydu kabloyu takınca uyduları görmüyor. Sinyal seviyesi sıfırda duruyor. Fakat kumandası awox tv ile çakışıyordu. Yine tamire vercem. Hatta bugün verim bir baksın.

1630058110614.jpg
Elektronikçi usta cihazın 44xx gibi bir devre mi ne dedi. O arızalıymış. Parçacıyı bekliyorum dedi. Parçacı bir parçayı vermiş çoğunda oluyor bu dene istersen demiş ama olmamış ? teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Elektronikçi usta cihazın 44xx gibi bir devre mi ne dedi. O arızalıymış. Parçacıyı bekliyorum dedi. Parçacı bir parçayı vermiş çoğunda oluyor bu dene istersen demiş ama olmamış ? teraspy teraspy
Üzerinden çıkan neymiş peki,ona göre alacaktı ,sanırım tuner entegresi bozuk herhalde ,foto atsaydın ya ,görmüş olurduk eğer tuner ise bacak bağlantıları farklıdır mutlaka ,aynı sayıda olsa bile yani.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Üzerinden çıkan neymiş peki,ona göre alacaktı ,sanırım tuner entegresi bozuk herhalde ,foto atsaydın ya ,görmüş olurduk eğer tuner ise bacak bağlantıları farklıdır mutlaka ,aynı sayıda olsa bile yani.
Tuner mi diye sordum. Yok Tuner değil dedi. 44xx devresi gibi birşey dedi. ?
Yarın teslim alıcam.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Burada sökülüp-takılan parça hangisi ki :alala ,lehimler tertemiz ,teneke kutunun altında mı acaba.Ayrıca benim "tuner" dediğim ,onların "lnb devresi" dir :ok Zor bulursun aynı entegreyi,belki hurdaların içinden çıkabilir ,tabii varsa elinde :ok
İşlemciye benzer bir devre.. Usta başka bir kartda gösterdi. Kare şeklinde.. Bilmiyorum.. Yapacak bir şey yok ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt