Hangi uydu alıcı ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Ben 5 sene Next Machine 3D kullandım ve sattım
Şimdi ise enigma2 tabanlı uydu cihazı kullanıyorum Gigablue 4k trio mükemmel görüntü kalitesi sahip gigablue almsaydım tekrardan nextin Amiral cihazlardan alırdım
Bu arada hangi TV alırsanız alın isterse oled yada led olsun dahili uydu tvde bulunan uydu cihazlarin görüntü kalitesi ve işlemcileri iyi değil ve de uygun fiyata satılan harici uydu cihazlarıda görüntü kalitesi iyi değil imkanıniz varsa üst seviye uydu cihazlara bakabilirsiniz Next machine 3D çok iyiydi görüntü olarak ama gigablue daha mükemmel görüntü kalitesine sahip

Son düzenleme:
Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
haklısın fakat arkadaşın linkini verdiği cihazlar ucuz cihazlar o paralar artık pek bu devirde verilmez eskiden o paraya şahin alıyorduk.

Screenshot_20210825-230411_Chrome.jpg

Türkiyede ucuz olan birşey kaldımı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İP TV olmasın demişin az fazla fiyatı özellikleri iyi gibi dahili wifili full HD 1yıl free iptv akıllı kumanda vs

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Gigablue 4k trio bu cihaz 2000 tl civarı herkesin alabileceği bu devirde bir cihaz değil.
Humax güzel cihaz ama filbox bozması olduğu için kanal 300 den başlıyor. Tkgs yok. Yoksa işlemcisi Broadcom güzel cihaz. Yazılım sıkıntılı.
İP TV olmasın demişin az fazla fiyatı özellikleri iyi gibi dahili wifili full HD 1yıl free iptv akıllı kumanda vs

Cihaz güzel ama önceliğim kasalı cihaz..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt