Hangi interneti önerirsiniz?

H Çevrimdışı

Harlem

Yeni Üye
7 Ocak 2021
2
41
Internet konusunda tereddut yasayanlara Turkneti siddetle tavsiye ederim. Hem ucret, hem hizmet, hemde hiz konusunda taahhut edileni sagliyorlar. Turknetten sonra efsane bence. Basvuru yapmak isteyenler icin 1 ay ucretsiz kullanim davet kodu paylasiyorum. Davet kodu: YMM47MI50OQB

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Internet konusunda tereddut yasayanlara Turkneti siddetle tavsiye ederim. Hem ucret, hem hizmet, hemde hiz konusunda taahhut edileni sagliyorlar. Turknetten sonra efsane bence. Basvuru yapmak isteyenler icin 1 ay ucretsiz kullanim davet kodu paylasiyorum. Davet kodu: YMM47MI50OQB
Kusura bakma daha bu gün netspeed geçtim müşteri hizmetleri yok,yardım yok, şikayet ediyorsun cevap yok, Şikayetvar sitesinde bile cevap vermiyorlar.

H Çevrimdışı

Harlem

Yeni Üye
7 Ocak 2021
2
41
Kusura bakma daha bu gün netspeed geçtim müşteri hizmetleri yok,yardım yok, şikayet ediyorsun cevap yok, Şikayetvar sitesinde bile cevap vermiyorlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yerel bir problem olabilir. Ancak Yasadigim sehirde mileni, netspeed ve Turknet kullandim. Ancak bugun de kadar be bu hizi nede geri donus gormedim. Ozellikle mobil uygulama uzerinden gerceklestirilen taleplere hizli donuyorlar. Cagri merkezini aramaya gerek duyulmuyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yerel bir problem olabilir. Ancak Yasadigim sehirde mileni, netspeed ve Turknet kullandim. Ancak bugun de kadar be bu hizi nede geri donus gormedim. Ozellikle mobil uygulama uzerinden gerceklestirilen taleplere hizli donuyorlar. Cagri merkezini aramaya gerek duyulmuyor.
Aranacak çağrı merkezi yok ki ?
Kayıt oluşturuyorsun 1 gün sonra dönüyorlar ve düzeldi diyorlar evet düzeldi ama o anda işimi girememiş oluyorum ?
Ben 3 sene boyunca genel manada memnundum ama son bı kaç haftadır ne cevap nede düzelme oldu. Bende bıraktım. Lokal olduğunu düşünmüyorum çevremdeki bütün hepsi aynı

A Çevrimiçi

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Turknet iyidir tabii ki bir sorun çıkana kadar sonrası hüsran, muhatap yok, online islemlerde hep otomatik cevaplar. Eskiden fiyat olarak cazip idi ama şimdi oda kalmadı gibi, bir çok firma var benzer fiyata. Tahahut olmaması hem avantaj hemde dezavantaj. Ummadığın bir anda fiyat artışı oluyor.

Yeni adresimde Vodafone fiber kendi alt yapısı vardı, 2 yıl tahahut ile 99/5mbps pakete abone olduk, 100/20 olarak kullanıyorum ve memnunum. aradığımda bir muhatap var, sorunun geç çözümünde vs. Fatura indirimi uyguluyorlar,

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Turknet iyidir tabii ki bir sorun çıkana kadar sonrası hüsran, muhatap yok, online islemlerde hep otomatik cevaplar. Eskiden fiyat olarak cazip idi ama şimdi oda kalmadı gibi, bir çok firma var benzer fiyata. Tahahut olmaması hem avantaj hemde dezavantaj. Ummadığın bir anda fiyat artışı oluyor.

Yeni adresimde Vodafone fiber kendi alt yapısı vardı, 2 yıl tahahut ile 99/5mbps pakete abone olduk, 100/20 olarak kullanıyorum ve memnunum. aradığımda bir muhatap var, sorunun geç çözümünde vs. Fatura indirimi uyguluyorlar,
Aynen abi , avantajı çoktu ama eskisi gibi değil. He bu gün 3 defa netspeed aradım belki 1 saat bekledim toplamda hattın başında ama en azindan adamlar yardımcı oldu. Türknete ilk gecisimde de benzer sorun oldu. 1 gün sonra cevap geldi. Cevapladım 1 gün sonra döndüler 2 gün internetli evde internet siz oturdum. Muhatap önemli.
Benim burda ne yazikki tek alt yapı turktelekom harici alt yapıda sıkıntı bende tahutsuz olduğu için denemek istedim bu gün petek işlerim vardı pek bakamadım ama yarın internet testleri deneyeceğim

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Turksat kablonet kullanıyoruz. Hizmetten oldukça memnunuz. Olası bir arızada ekipler hemen gelip yapıyor. Çağrı merkezine ulaşamama, bağlantı kopması, yavaşlama gibi sorunlar yaşamadık. Modem kiralamanın yanında satın alma seçeneği de olsa iyi olacak. Eylülde taahhüdümüz bitiyor, bir dahakine tv yayını içermeyen bir paket alacağım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Turksat kablonet kullanıyoruz. Hizmetten oldukça memnunuz. Olası bir arızada ekipler hemen gelip yapıyor. Çağrı merkezine ulaşamama, bağlantı kopması, yavaşlama gibi sorunlar yaşamadık. Modem kiralamanın yanında satın alma seçeneği de olsa iyi olacak. Eylülde taahhüdümüz bitiyor, bir dahakine tv yayını içermeyen bir paket alacağım.
Banada cazip geldi ama bulunduğum lokasyonda yok ne yazıkki , artık bekleyeceğiz gelsin diye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vodafone hiç bulaşma hepsinden beter tt ile türknet aynı alt yapı üzerinden hizmet veriyor türknet +Adsl2 uyumlu vdsl2 modem ile türknetten alabildiğin en yüksek hızı alırsın bu şartlar altında sana uygun olan ıss türknet :ok

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Şu an hangi şirketi önerirsiniz? 2 ay sonra taahhüdüm bitiyor. Kablo net ile devam edecektim ama mevcut müşteri fiyatları ilk 12 ve sonraki 12 ay şeklinde ayırmışlar. 62 lira ödüyordum şimdiki fiyatlar pek cazip gelmedi açıkçası. 25 mbps sınırsız ilk ay 90 sonraki 12 ay 100 liraymış. Kablo neti iptal ettirirsem alternatif servis sağlayıcısı arayışındayım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şu an hangi şirketi önerirsiniz? 2 ay sonra taahhüdüm bitiyor. Kablo net ile devam edecektim ama mevcut müşteri fiyatları ilk 12 ve sonraki 12 ay şeklinde ayırmışlar. 62 lira ödüyordum şimdiki fiyatlar pek cazip gelmedi açıkçası. 25 mbps sınırsız ilk ay 90 sonraki 12 ay 100 liraymış. Kablo neti iptal ettirirsem alternatif servis sağlayıcısı arayışındayım.
Kablonet'ten şaşma derim aslında, yine de sen bilirsin tabi.

Şuan mevcut müşterilere en uygun ve sınırsız tarife "Özel Eğlence Dolu Kampanya"

Paket içeriği

25mbps hız sınırsız ( hız düşümü ve kota yok )
Kablo tv Temel Paket
Vizyon Sinema Paketi
Kablobulut 25gb

ilk 12 ay 75,99 tl sonraki 12 ay 85,99 tl. Tabi buna 9 tl modem ve hd kutu cihaz bedeli de var. Onlarla beraber ilk 12 ay 84,99 tl sonraki 12 ay 94,99 tl oluyor.

Ayrıca bu paketi 12 ay taahhütle de alabiliyorsun. 12 ay taahhütle alırsan cihaz bedelleri dahil ayda 94,99 tl ödersin.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Kablonet'ten şaşma derim aslında, yine de sen bilirsin tabi.

Şuan mevcut müşterilere en uygun ve sınırsız tarife "Özel Eğlence Dolu Kampanya"

Paket içeriği

25mbps hız sınırsız ( hız düşümü ve kota yok )
Kablo tv Temel Paket
Vizyon Sinema Paketi
Kablobulut 25gb

ilk 12 ay 75,99 tl sonraki 12 ay 85,99 tl. Tabi buna 9 tl modem ve hd kutu cihaz bedeli de var. Onlarla beraber ilk 12 ay 84,99 tl sonraki 12 ay 94,99 tl oluyor.

Ayrıca bu paketi 12 ay taahhütle de alabiliyorsun. 12 ay taahhütle alırsan cihaz bedelleri dahil ayda 94,99 tl ödersin.
Bu paket de fena değil aslında. Teledünya cihazım eski şimdilik uydu alıcı kullanıyorum. Muhtemelen aradıklarında bu paketi önerecekler. Başka alternatif bulamazsam bu paketi alır geçerim.

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
Basitçe taahhüt bulunmayan herhangi bir iss ye başvurmanız gayet müsait ve kendinize iyilik olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt