GX6605S keymap.xml - Botech-Next-Hometech-Goldmaster-Digimaster-CinestarHD20- kumanda kodları

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
Sürücü cdsi içinden çıkıyor zaten,ama çıkmazsa buluruz ,bende 3 adet var,önce al bakalım ,çıkmazsa sıkıştırıp yüklerim :ok
Bunun gibi olanı al,mutlaka,nerede yaşıyorsun,Hollanda'damı,vardır herhalde orada da.cihazın rs232 yazan yerinin fotosunu yolla bakayım nasılmış girişi?
bendeki cihaza icona dan baska yukluyebilecegim software var mi?

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
Aaaa,atmadımmı,attım sanıyorum :)dur bakayım ,valla attım sanıyorum iyimi sevgili hhc2014 :)
icone nu attiniz hocam ben baska varsa benim cihazda calisabilen den bahsetmistim.

tiger yazilimi mesela uyar mi? yada botech 600 un ki ?
bunlardan istiyorum.funcam veya nashare de olabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
icone nu attiniz hocam ben baska varsa benim cihazda calisabilen den bahsetmistim.

tiger yazilimi mesela uyar mi? yada botech 600 un ku?bunlardan istiyorum.funcam veya nashare de olabilir.
6605te nashare yok daha,veya ben bilmiyorum ama funcam var :)
İşin aslı "6605s" tüm yazılımlar uyar,sadece seri numarasına göre davranıyorlar,mesela bendekinin seri nosu 00 ile başlıyor,tüm yazılımları alıyor,ama arkadaşın cihaz F2 ile başlıyor,funcamda hata veriyor,ama ocam 1 yıl verdi ona :)
:Bence öncelikle 8in1 kumanda al, hatta TR gelen varsa fotosunu verdiğim kumandadan veya yurtdışında adı farklı ama menüsü aynı olan kumnda da olabilir,al,4 rakamlı kodlarını verdim ,onu giresin olur biter :)

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
6605te nashare yok daha,veya ben bilmiyorum ama funcam var :)
İşin aslı "6605s" tüm yazılımlar uyar,sadece seri numarasına göre davranıyorlar,mesela bendekinin seri nosu 00 ile başlıyor,tüm yazılımları alıyor,ama arkadaşın cihaz F2 ile başlıyor,funcamda hata veriyor,ama ocam 1 yıl verdi ona :)
:Bence öncelikle 8in1 kumanda al, hatta TR gelen varsa fotosunu verdiğim kumandadan veya yurtdışında adı farklı ama menüsü aynı olan kumnda da olabilir,al,4 rakamlı kodlarını verdim ,onu giresin olur biter :)
hocam seni çok meşgul ediyorum ama ,kendimi durduramıyorum soru sormadan, botech yazılımlarının içine baktım sizin anlatımlarınıza bakarak,keymap dosyası yok nasıl degişiklik yapıcaz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
hocam seni çok meşgul ediyorum ama ,kendimi durduramıyorum soru sormadan, botech yazılımlarının içine baktım sizin anlatımlarınıza bakarak,keymap dosyası yok nasıl degişiklik yapıcaz
O zaman yapılamıyor ,en azından ben hex ditörle yapamıyorum ,çünkü çok üzerine düşmedim inan ,bu arada isminle girmişsin çok iyi olmuş ,artık sana samet diyebilirm :ok

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
teraspy ustam ben evde boşta duran cihaza usb ile yazlım attım yazılımdan sonra kumanda uyuşmadı tuşlar alakasız oldu kumanda kodunu nasıl değiştirebilirim ayrıca ilk mesajdaki cinestar hd-20 benim kumandanın aynısı

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
teraspy ustam ben evde boşta duran cihaza usb ile yazlım attım yazılımdan sonra kumanda uyuşmadı tuşlar alakasız oldu kumanda kodunu nasıl değiştirebilirim ayrıca ilk mesajdaki cinestar hd-20 benim kumandanın aynısı
işlemcisi nedir ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

işlemcisi nedir ?
yazılımı ekle sana düzenleyim , tabi istersen

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri