GX6605S keymap.xml - Botech-Next-Hometech-Goldmaster-Digimaster-CinestarHD20- kumanda kodları

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
bu gezinti dediginiz olay bende de var original kumandasi ile menuyu bir bulabilsem gerisi gelicek ama kanal atlama ses tuslarini buldum ama maalesef gerisi yok ugrasmaya devam.Yarin vakit olursa 8in1 kumanda yabakicam.Bu gezintiy bir sey yapabilirmiyim acaba?

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
20191201_211724.jpg
20191201_211703.jpg

birazda karisti gibi isler benim yukledigim software de bu arka resim ve listede ekledigim gibi gozukuyor.Bu hangi marka acaba ? icone olan herhalde.

teraspy teraspy arkadasim bir ilgilenirseniz minnettar kalirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

en azindan kumanda hangisi ona gore arastirma yapayim.tesekkurler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
20191201_211724.jpg
20191201_211703.jpg

birazda karisti gibi isler benim yukledigim software de bu arka resim ve listede ekledigim gibi gozukuyor.Bu hangi marka acaba ? icone olan herhalde.

teraspy teraspy arkadasim bir ilgilenirseniz minnettar kalirim.

en azindan kumanda hangisi ona gore arastirma yapayim.tesekkurler.
Bu icone :) bunu şimdi denedim bendeki cihazda,koraxV4 kumandası uyumlu benim denediklerimde,ama önceki yüklediğin ve bana yazdığın yazılım farklıydı,bunu nasıl yükledin cihaza,rs232 ilemi,cevap evet ise yazılımı bana yolla bakayım şuna,neler yapılır kumanda için?

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
ben yazilimlari karistirmisim gibi geldi bugun.cunku hepsini indirdim usb ye attim 4 tane vardi biraz dikkatlice baktim yukaridaki resimleri o yuzden attim biraz suphelenince.Diger yazilim degil ustam bu yazilim yuklu baska da birsey yapmadim yapamadim zaten.Kumandanin bazi tuslari calisiyor liseyi acabildim ses ac kapa ve kanal degistirme islerini yapabiliyorum biraz ugrasinca.ama menuye giremedim sizinde tahmin edebileceginiz gibi tuslar tutmuyor zaten 7 ye basiyorum mesela 0 tusu ile diyelim anlatmasi bakimindan .o yuzden bilmiyorum acikca hangi yazilim ne var icerisinde.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ben yazilimlari karistirmisim gibi geldi bugun.cunku hepsini indirdim usb ye attim 4 tane vardi biraz dikkatlice baktim yukaridaki resimleri o yuzden attim biraz suphelenince.Diger yazilim degil ustam bu yazilim yuklu baska da birsey yapmadim yapamadim zaten.Kumandanin bazi tuslari calisiyor liseyi acabildim ses ac kapa ve kanal degistirme islerini yapabiliyorum biraz ugrasinca.ama menuye giremedim sizinde tahmin edebileceginiz gibi tuslar tutmuyor zaten 7 ye basiyorum mesela 0 tusu ile diyelim anlatmasi bakimindan .o yuzden bilmiyorum acikca hangi yazilim ne var icerisinde.
Hımm,icon var ,güzeldir icon,ben inan rs232 aparatını almışındır diye düşündüm :) belleğine bak bakayım bu iconun adı neydi acaba,veya çok değilse,indirdiklerini sıkıştırıp yollarsan incelerim,içinden çıkar icon.
Aaa,4 taneymiş zaten,sıkıştır bana yolla bakayım,rs232 pcde duruyor,piko da bağlı,iconları deniyordum bende :):)

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
hemen yukluyorum hafiza da duruyorlar hatta bas taraflarina1 eklemisti karismasin diye o haliyle yukluyorum.rs 232 yude alcam bu gidisle herhalde.

extreme isimli dosyada var zaten o degildir diyorum ama yinede koydum 1506 isimli 1 le basliyor diye.

logitech harmony 525 buldum eskiden kalma bir yandanda ona marka uzeri pcde kod yulemesi yapiyorum ama henuz birsey cikmadi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hemen yukluyorum hafiza da duruyorlar hatta bas taraflarina1 eklemisti karismasin diye o haliyle yukluyorum.rs 232 yude alcam bu gidisle herhalde.

extreme isimli dosyada var zaten o degildir diyorum ama yinede koydum 1506 isimli 1 le basliyor diye.

logitech harmony 525 buldum eskiden kalma bir yandanda ona marka uzeri pcde kod yulemesi yapiyorum ama henuz birsey cikmadi.
İndiriyorum bakalım ,rs232 alırsan denemediğin yazılım kalmaz :)
1506 yükleme asla,işlemci farklı,gerçi yüklenmez de,olsun indirme bile 1506 yazılımlarını :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
koraxs.jpg

Kumanda bu,koraxV4 kumandası,icon yazılımında bana ocam verdi,(seri numarama) ,sanırım sana da verir.

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
original kumandami kullanma sansim yokmu hic? korax bulmam biraz zor burada.:alala

hangisi cikti icon t990 mi attigim yazilim?

o yazilima original kumanda ekleme sansiniz var mi? kablo alirsam onu yukluyeyim en azindan.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
original kumandami kullanma sansim yokmu hic? korax bulmam biraz zor burada.:alala

hangisi cikti icon t990 mi attigim yazilim?

o yazilima original kumanda ekleme sansiniz var mi? kablo alirsam onu yukluyeyim en azindan.
ekliyeyim,ama olursa tabii,birazdan bakarım :ok
t990 evet,foruma girmeden önce denemiiştim ,kumandayı oradan biliyordum ama emin olmak istedim,korax olması şart değil,üzerindeki yazılar aynı olmalı,ama orjinal kumandayı birazdan eklerim :ok

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
tesekkurler ellerinize saglik yarin bakicam birde suruculeri rica etsem sizden kablo icin.oscam dan baska extrasi var mi bunun veya siz hangisini tavsiye edersiniz digerleriyle vakit kaybi olmasin.:clap:mutlu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sürücü cdsi içinden çıkıyor zaten,ama çıkmazsa buluruz ,bende 3 adet var,önce al bakalım ,çıkmazsa sıkıştırıp yüklerim :ok
Bunun gibi olanı al,mutlaka,nerede yaşıyorsun,Hollanda'damı,vardır herhalde orada da.cihazın rs232 yazan yerinin fotosunu yolla bakayım nasılmış girişi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt