Güvenilir Kripto Borsa Tavsiyesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ya arkadas senin bakkal amcan crypto kabul etmiyor diye bir devletin kryptolara ufakta olsa bir yasal duzenlemenin getirilmesini ve bunun kurumlara sahislara vsvs etkisi olmayacagini soyleyen birine ne anlatiyoruz bir. Yasal duzenleme bizim ulkemizden geldi baska bir yasal duzenleme baska bir ulkeden devletten gelebilir bunun dusuncesi bile kar topu etkisi yarattigini dusunuyorum ve soyluyorum sen bakkal amcandan bilgi al

Amacin yok zaten konusmalarinda birseyler bildigini saniyorsun sadece konusuyorsun kanit yok yalan haber sahtekar yorumcu
Youtubeden bilgi almam vs vs masallah dosutan yetenek biz biseyler

Bana btc nin 50 binden alan kazandi diyosun filan konusuyosun biseyler
Biz drep coinden 0.008 aldigimizi kaca katladik
Yada win dan aldigimizi bunlari soylemiyoruz sen bana btc 50kdan alan en fazla ne kazandi ne anlatigini pek bilmiyosun bos.
Sadece biliyorsun kaynak sifir yorum sifir
Sinirlenmeden belli ne olduğun, kal sağlıcakla. :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Admin arkadaslar youtubeden bilgi almiyor başka kaynaklardan da bilgi almiyor sadece kendi bildikleri yerden bilgi aliyor ve paylasmiyor yalan habermis bunlar inanmayalim arastirma yapmayalim arkadaslara soralim onlar bilir:fiskosbizim bir kac ayda duyumlardan kaynaklardan kazandigimiz yalan dolan :haha
Zırlamaya devam et.
Ne BTC ne de altcoin rallisi biter.
Gezegende neredeyse 8 milyar insan var.
Blok zincir teknolojisi uzunca süredir mevcut, borsa ve değerlenme ile ün kazandı.
Sen diyosun ki yasak getirildi BTC çakıldı, neyini ciddiye alayım.

Sonradan görme tavırlarını da, ne kazandığını da kendine sakla.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yarın öbür gün, "dükkanı kapattım ben, hadi bana eyvallah" deseler ne olacak diye bir kaç yerde sormuştum... Dün bunun cevabını az buçuk öğrenmiş oldum.
Bunun için tüm borsaların kapatılmış olması lazım veya aldığınız coinin herhangi bir borsada yer edinmemesi lazım.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
MASAK işlemlerini durdurduğunu belirten kripto para platformu Vebitcoin hakkında inceleme başlatırken banka hesaplarına bloke koymuş.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bunun için tüm borsaların kapatılmış olması lazım veya aldığınız coinin herhangi bir borsada yer edinmemesi lazım.
Kapatılmadı ama kapandı... Bu gün de ikinci borsa "pes ettim, az mola vereyim" dedi ve muhtemelen toparlayamayacak, önümüzdeki hafta, 50 lirası olan bile peşine düşerek çekme derdine düşecek ve kartopu etkisi yapacak... Alt yapısı sağlam olmayanlar, topladıkları para ile başka sektörlerde işlem yapanlar, açıkta yakalananlar batacak gibi duruyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
bukadar parayı alıp kaçmak cesaret ister nereye gideceği nasıl gizleneceği nasıl kurtulacağı iyi planlanması lazım arka planda birileri olmadan bu iş bukadar kolay olamaz sanırım

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ayrıca;
Piyasa şartları bu kadar kötüyken göz boyama işleriyle uğraşan ve hangi sistem ile olursa olsun, ponzi tarzıyla para toplayan ürün satan bir çok oluşum batacak gibi geliyor bana.
bukadar parayı alıp kaçmak cesaret ister nereye gideceği nasıl gizleneceği nasıl kurtulacağı iyi planlanması lazım arka planda birileri olmadan bu iş bukadar kolay olamaz sanırım
Profilinde ve geçmişinde kimlerle fotoğrafı varsa, hamisi onlardır... Kime yedirdiyse, o kol kanat gerecektir. Daha açık yazardım ama gerek yok şimdi. ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
adam arnavutluk a kaçıyor arnavutluk egm si kaldığı otele baskın düzenliyor baskından önce kaçıyor yersek

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Ponzi sistemini domestos üstat belirtmiş. Benim anladığım bizim bıraktığımız yerdeki halinden çok farklı bi hale gelmiş bu kripto paralar. Ortada dijital paranın kendi yok. Aracı firma var. Üyeleri var. İlk gelen son gelenin yatırdığını alıyor. Ponzinin dibi.

Daha da kötüsü olmuş. Aracı firma kaçmış. Devlet kalan banka hesaplarına el koymuş. O hesaplardan mağdurların paraları verilecek mi? Serin hikaye.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt