Güvenilir Kripto Borsa Tavsiyesi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
tosuncuk gibi buda figüran yada dublör mü denir Aragorn Aragorn sen doğrusunu yazıver asıl aktörler hedef saptırıyor
Bu kadar parayı ne tosuna ne bu coin oğlana kimse tek başına yedirmez haklısın, lise 2 terk bir adamdan bahsediyoruz ama ticarete kafasının bastığı kesin ? öbür isme gelince eski futbolcu Sancaklının oğluyla bir ödeme aracı şirketinde ortaklığı varmış adı da hoopara, bu konudan bağımsız bir şey o ama siyasilerle görüşmesinde yardımı olmuş olabilir bu ortaklığın, bu arada konu hakkında bilgi almak için şu bilgiseli okumanızı tavsiye ederim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Bugün telegram gruplarında da panik havası vardı isimleri gizli fake hesap bazı değnekçiler coin lerin güvensizliği konusunda panik yaratıp dikkatleri döviz ve emtiaya çekmekti .amaçları belli panikden faydalanıp coinleri satışa yönlendirip ellerindeki döviz ve emtia nın fiyatlanması derdindelerdi.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ponzi sistemini domestos üstat belirtmiş. Benim anladığım bizim bıraktığımız yerdeki halinden çok farklı bi hale gelmiş bu kripto paralar. Ortada dijital paranın kendi yok. Aracı firma var. Üyeleri var. İlk gelen son gelenin yatırdığını alıyor. Ponzinin dibi.

Daha da kötüsü olmuş. Aracı firma kaçmış. Devlet kalan banka hesaplarına el koymuş. O hesaplardan mağdurların paraları verilecek mi? Serin hikaye.
Üretim olmayan, piyasada geçerliliği suni olarak var olup, ilk önce bir koyunca üç olan sonra da buharlaşan, ürün satışı varsa değerinin on katına pazarlanan, üyelik, üye bulma, sen bana bir ver üç gün sonra üç olsun, arkadaşını da getir beş olsun gibi sistemlerin dayandığı mantık ponzi'dir ve mutlaka patlar.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Üretim olmayan, piyasada geçerliliği suni olarak var olup, ilk önce bir koyunca üç olan sonra da buharlaşan, ürün satışı varsa değerinin on katına pazarlanan, üyelik, üye bulma, sen bana bir ver üç gün sonra üç olsun, arkadaşını da getir beş olsun gibi sistemlerin dayandığı mantık ponzi'dir ve mutlaka patlar.
saadet zinciri gibi . ilginç ceket giyen titan kenan geldi aklıma :hihi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Zırlamaya devam et.
Ne BTC ne de altcoin rallisi biter.
Gezegende neredeyse 8 milyar insan var.
Blok zincir teknolojisi uzunca süredir mevcut, borsa ve değerlenme ile ün kazandı.
Sen diyosun ki yasak getirildi BTC çakıldı, neyini ciddiye alayım.

Sonradan görme tavırlarını da, ne kazandığını da kendine sakla.
Yaptigin yorumlarin hepsi üstünlük kompleksin den baska birsey değil.
Boynuz kulağı gecer
Btc cakilmadi düştü benim yorumum bu yöndeydi sen böbürlenmeye basladin
Bakkal amcan btc kabul etmiyor diye turkiyeden gelen yasağın onemini kucumseyen sen
Ciddiye alincak bilgi bile veremezken çok bilmiş ve kibirli yorumlarini kendine sakla

Bu haberlerede yalan demeni bekliyorum yada sag elinle sol kulağını tuttuğun bir yorum

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ve bitcoin ofisinde polis ekipleri inceleme için gidildiği ofisin kapalı olduğu şirket tabelasının olmadığı şirket kurucusuna ulaşılamadığı bilgileri söyleniyor

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sloganlarına baktım da

"Türkiye'nin en güvenilir, Amerika'nın bilmem nesinden onaylı kripto para borsası"

Tarzında bir şeyler yazıyor.... Öyle olmadığını yaşayarak görmeyeydik iyiydi... ?

Yazık ki ne yazık.

Kısacık cumhuriyet tarihi irili ufaklı o kadar çok dolandırıcı yavşaklara şahitlik etti ama halk uyanmıyor.

Sülün Osman
Banker Kastelli
Kenan Şaranoğlu
Selçuk Parsadan
İmar Bankası
Tosuncuk

Şimdi de, koyan (coin) koyana...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt