Güncellemeden sonra mesajları engelleyemiyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Yaptım,hanımın tele de yükledim :ok ,bildirimi sayı olarak gösterir inşallah ,tekrar teşekkür ederim.
D NetCaliber ;
Birde numara engelleyen telefon programı sorayım sana ,gerçi sevgili beyzabetül'ün konuyu dağıtmayayım ama ,acaba onu da değiştirebilrmiyiz ?

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Haydaaa,daha düzeleceğine berbat olmuş sanki.

Sevgili NetCaliber,acaba bu uygulamada sms engelleme varmıdır,bende bir program var ama saçma sapan hareket ettiğinden kaldırdım.
Telefonumdaki hesap nmakibesi.bakin +×_ gibi isaretler tam anlaşilmiyor.baska tema ýukluyorum.bu sefer de mesajlar beyaz sayfa oldugundan yazilar okunmuyor

Screenshot_20190404-024828_Calculator.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Samsung kullanmadığım için çok fazla yorum yapamayacağım ancak google ın kendi mesaj uygulamasını kullanabilirsiniz. Renkde büyük ihtimalle erişebilirlik ya da sms ayarları ile alakalıdır diye düşünüyorum

Samsung kullanmadığım için çok fazla yorum yapamayacağım ancak google ın kendi mesaj uygulamasını kullanabilirsiniz. Renkde büyük ihtimalle erişebilirlik ya da sms ayarları ile alakalıdır diye düşünüyorum

Ne ise yariyor bu? Ben operator uzerinden gelen mesajlardan ozellikle numara degilde kurum adi yazan mesajlari engellemek istiyorum
Mesaj ayarlarindan vaktim bulamadim

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Telefonumdaki hesap nmakibesi.bakin +×_ gibi isaretler tam anlaşilmiyor.baska tema ýukluyorum.bu sefer de mesajlar beyaz sayfa oldugundan yazilar okunmuyor
Resim
Ne ise yariyor bu? Ben operator uzerinden gelen mesajlardan ozellikle numara degilde kurum adi yazan mesajlari engellemek istiyorum
Şaşırdım resmi görünce,note8 kullanan arkadaşım varsa bir sorayım bakayım,acaba onlarda da oldumu -ki olmuştur mutlaka- tabii note8 olan varsa içimizdeki arkadaşlarda.
NetCaliber'in verdiği ise SMS programıdır.engelleme var ama kurum adını deneyemedik ne yazıkki,hanıma ve kendime kurdum bunu,,ama kurum mesajı gelmedi ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Screenshot_20190404-024828_Calculator.jpg

Samsung'un resmi güncellemesi sonrası böyle olduysa, ya güncelleme düzgün kurulamadı ya da güncelleme sorunlu.
İsterseniz telefona format atıp sıfırdan kurulum yapmayı deneyin.
İşe yaramazsa Samsung servisine götürün eski yazılım atsınlar. Durumu da Samsung'a bildirirler.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810

Google'ın stok mesaj uygulaması. Saf android telefonlar bunu kullanır örneğin; General Mobile, Nexus ve Google Pixel daha önceden Asus Zenfone'larda da vardı ama şimdi nedir bilmiyorum. Kastettiğiniz sms "başlıklı sms" olarak geçer, aslında konuya yazmıştım "şimdi kendi başlığımı engelleyip denedim sorun yok" diye ama dikkat etmediniz demek ki.

teraspy teraspy Abi düzenlemeni yeni fark ettim, Google'ın kişiler uygulaması var ama arama uygulaması yok apk olarak bulup denemek lazım abi

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Samsung'un resmi güncellemesi sonrası böyle olduysa, ya güncelleme düzgün kurulamadı ya da güncelleme sorunlu.
İsterseniz telefona format atıp sıfırdan kurulum yapmayı deneyin.
İşe yaramazsa Samsung servisine götürün eski yazılım atsınlar. Durumu da Samsung'a bildirirler.
format dekren fabrika ayarlarına mı ?
telefonu sıfırlamayı son çare olarak görüyporum
samsungun orrjinal temasını nereden bulabilirim.birde onu denemek istiyorum
buradaki servis kapatmış.malesef koskoca karadenizde bir tane samsung servisi kalmamış.
telefonla ankaradaki samsung servisini aradım önceki sürümü talep ettim.güncellemede geri dönme olmadığını söyledıler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
format dekren fabrika ayarlarına mı ?
telefonu sıfırlamayı son çare olarak görüyporum
samsungun orrjinal temasını nereden bulabilirim.birde onu denemek istiyorum
buradaki servis kapatmış.malesef koskoca karadenizde bir tane samsung servisi kalmamış.
telefonla ankaradaki samsung servisini aradım önceki sürümü talep ettim.güncellemede geri dönme olmadığını söyledıler

Evet, format iki şekilde atılıyor zaten.
Birincisi, dediğiniz gibi ayarlar menüsünden. Diğeri ise telefonu kurtarma modunda başlatarak.

Sıfırladıktan sonra da olmuyorsa, farklı bir mesajlaşma uygulaması veya launcher bularak sorunu çözmek kalıyor geriye.

Samsun'da SAMSUNG'un telefonlar için servisi vardı diye hatırlıyorum, olmadığına emin misiniz?

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
D NetCaliber, bahsettiğiniz uygulamayı yükledim.sadece koyulastirma seçeneği işime yaradi.çunku bunu yükleyince mesaj bölümü yine beyaz gözüküyordu.peki simdi bu mesajın göndereni nasıl engelleyeceğim?onceden ifâde engelle seçeneği vardı.mesajlarda b ilebaşlayan kodu yazip gelen mesajlari engeelliyorduk.

Screenshot_20190404-154108_Messages.jpg

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
D NetCaliber, bahsettiğiniz uygulamayı yükledim.sadece koyulastirma seçeneği işime yaradi.çunku bunu yükleyince mesaj bölümü yine beyaz gözüküyordu.peki simdi bu mesajın göndereni nasıl engelleyeceğim?onceden ifâde engelle seçeneği vardı.mesajlarda b ilebaşlayan kodu yazip gelen mesajlari engeelliyorduk.

Screenshot_20190404-154108_Messages.jpg
Engellemek istediğiniz mesajı açıp Sağ üstte 3 nokta, ayrıntılar, engelle ve spam olarak bildir.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
D NetCaliber

pardon ayrıntılarda bu secenek varmış.yeni farkettim
yalnız bu uygulama güvenli mi? yani mesajların 3. kişilerın eline geçme ihtmali varmı?
eski mesajlasmayı kaldırbilirmıyım?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
D NetCaliber

pardon ayrıntılarda bu secenek varmış.yeni farkettim
yalnız bu uygulama güvenli mi? yani mesajların 3. kişilerın eline geçme ihtmali varmı?
eski mesajlasmayı kaldırbilirmıyım?
Uygulama, kullandığınız telefonun işletim sistemine ait Android'in kendi mesaj uygulaması. Ayarlar-uygulamalar da mesajları bulup devre dışı bırakın bu seçenek aktif değilse kaldıramazsınız ama bildirimleri kapatabilirsiniz.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Evet, format iki şekilde atılıyor zaten.
Birincisi, dediğiniz gibi ayarlar menüsünden. Diğeri ise telefonu kurtarma modunda başlatarak.

Sıfırladıktan sonra da olmuyorsa, farklı bir mesajlaşma uygulaması veya launcher bularak sorunu çözmek kalıyor geriye.

Samsun'da SAMSUNG'un telefonlar için servisi vardı diye hatırlıyorum, olmadığına emin misiniz?
doğrudur yeni öğrendım samsunda varmış.yalnız gönderım olarak sadece ankaraya yapabiliyormuşuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri