Güncellemeden sonra mesajları engelleyemiyorum

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Şu meşhur B292 vs tarzı kodları olan mesaj programları mı acaba bahsettiğiniz?

Aynen.bu sekilde numarasiz mesajlari engelleyebiliyordum.mesala parti liderlerinden gelen smsleri.ancak bazende ayni kodla operatorumden gelen kim aramis mesajlarida engelleniyordu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Belki liste sıfırlanmıştır, yeniden eklemeye dair bir buton yok mu?
Baktim bulamadim.normalde buradaifadeleri engelle secenegi vardi

Screenshot_20190327-161908_Messages.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aynen.bu sekilde numarasiz mesajlari engelleyebiliyordum.mesala parti liderlerinden gelen smsleri.ancak bazende ayni kodla operatorumden gelen kim aramis mesajlarida engelleniyordu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Baktim bulamadim.normalde buradaifadeleri engelle secenegi vardi

Screenshot_20190327-161908_Messages.jpg

Numaraları engelle bölümünü denediniz mi?
Arayan kimliği ve spam koruması bölümüne de bir bakın derim.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Numaraları engelle bölümünü denediniz mi?
Arayan kimliği ve spam koruması bölümüne de bir bakın derim.
evet baktım orada sadece rehberdeki kişileri ve gelen kutusundaki mesajları engelleyebılıyorsun.gelen kutusunda da sadece numaraları olan mesajlar engellenıyor
mesaj ve spam korumasını açtım.ne işe yarıyor tam bılmıyorum ama galıba yabancı numaralar arma yaptığında spam dıye uyarı yapıyor.yanı mesajları engellemıyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
evet baktım orada sadece rehberdeki kişileri ve gelen kutusundaki mesajları engelleyebılıyorsun.gelen kutusunda da sadece numaraları olan mesajlar engellenıyor
mesaj ve spam korumasını açtım.ne işe yarıyor tam bılmıyorum ama galıba yabancı numaralar arma yaptığında spam dıye uyarı yapıyor.yanı mesajları engellemıyor

Tuhaf ama Samsung öyle bir karar verdi herhalde.
Artık istemediğiniz bir yerden mesaj gelince tecrübe etmiş olacaksınız.

Samsung müşteri hizmetlerine sorun veya bir Samsung mobile bayisine gidip sorun derim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Umut Barış Umut Barış
Umut,güncellemeyi kaldırdığında eski sürüm geri gelmiyormu? şimdi aklıma geldi,bende bir program güncelleme yaptı ama hata vermeye başlamıştı,kaldır dedim ,güncellemeyi kaldırınca eski sürüme döndü,hata da kalktı,acaba diyorum ...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Umut Barış Umut Barış
Umut,güncellemeyi kaldırdığında eski sürüm geri gelmiyormu? şimdi aklıma geldi,bende bir program güncelleme yaptı ama hata vermeye başlamıştı,kaldır dedim ,güncellemeyi kaldırınca eski sürüme döndü,hata da kalktı,acaba diyorum ...

Bu aklıma gelmemişti, yüklü uygulamalar içinde mesajlaşma/mesajlar uygulaması eski sürüme döndürülebiliyorsa dediğin işe yarayabilir. :sirit

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bende oldu,hatta hanımın telefona da yükleme yapmıştım,(sordum da klavyeydi dedi :sirit ) güncellemede karakterleri bir türlü ayarlıyamadık,onu da kaldır dediğimde güncellemeyi kaldırmıştı,halen eski sürümü kullanıyor,karakterlerde sıkıntı yok.

EK:
Şimdi baktım,var yüklü programlarda bende "güncellemeyi kaldır" var hatta :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bende oldu,hatta hanımın telefona da yükleme yapmıştım,(sordum da klavyeydi dedi :sirit ) güncellemede karakterleri bir türlü ayarlıyamadık,onu da kaldır dediğimde güncellemeyi kaldırmıştı,halen eski sürümü kullanıyor,karakterlerde sıkıntı yok.

EK:
Doğrudur abi.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472

EK:
Bu durum programin güncellenmesiyle alakalidegil telefona gelen yeni guncellmeyle alakali.bir onceki sürüme yani bu guncellemenin kaldirabilecegini sanmiyorum.fabrika ayarlarina dondursem olur mu bilmiyorum

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Sistem güncellemesi şeklinde yüklendiyse, güncel sürüm olarak kalacaktır diye düşünüyorum.
Aynen bu sekilde oldu
Samsung müsteri hizmetlerini aradim.guncellmeyle alakali durum dediler.sanirim kasitli yaptilar.eski surume donmek istedigimi soyledim.donma kasma olur dedi.eski surume döndüğum icin mi bu sorun olur yoksa yeni sürume gecmedigimden dolayi mi onu anlamadim.ama yüklemeden once boyle bir sorun yoktu.tam bir rezalet

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt