Duyuru Google TV Streamer 2024 ( MT8696 )

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
ahanda işte buydu sana bahsettiğim en yeni Box,valla adını bile hatırlıyamadığım için günlerdir bulamamıştım
sağolasın birader:clap2

yaw ismini filan iktir et,alet adam gibi çalışsın yeter

soc928
gpu g-57

gerisine sen bak gari
bana kalırsa bu tam sizin gibi eski MP ciler içim tam olur

fiyakası da süper valla,zaten hefef pazarda sanırım Amerika/Avrupa
ayrıca bu Zappiti den daha yakışıklı yaw ama hediyesi kaç para bilmiyorum
++

L1 lisans işiyle hiç işim olmadığı için orasını bilemem ama en güçlü AML olarak soc+gpu bu olduğuna göre
herifler illa ki yakın bir tarih de bu Lisans olayını aşarlar,bildiğim kadarıyla onlar daha çok Ram/Rom olayına
bakıyorlar! ya da illegale kaymasın/olmasın filan istiyorlar ama onuda aşıyor Çin liler:gul

Scroll diye birisi var biraz "gazlamacı"(bana öyle geliyor) sanırım ismi de Kaan bence onu bul sana öncelikle
Ugoos AM8 i anlatsın ya da ona sor,incelemesinde bundan bahsediyor nasıl nereden aşılıyor filan diye
ama kesin ya da tam değil onu biliyorum...

üreticiler ile yayıncılar her zaman bir şeyleri sıkmayı beceriyorlar zaten malları da gidim gidim veriyorlar:haha

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
249
55
ahanda işte buydu sana bahsettiğim en yeni Box,valla adını bile hatırlıyamadığım için günlerdir bulamamıştım
sağolasın birader:clap2

yaw ismini filan iktir et,alet adam gibi çalışsın yeter

soc928
gpu g-57

gerisine sen bak gari
bana kalırsa bu tam sizin gibi eski MP ciler içim tam olur

fiyakası da süper valla,zaten hefef pazarda sanırım Amerika/Avrupa
ayrıca bu Zappiti den daha yakışıklı yaw ama hediyesi kaç para bilmiyorum
++

L1 lisans işiyle hiç işim olmadığı için orasını bilemem ama en güçlü AML olarak soc+gpu bu olduğuna göre
herifler illa ki yakın bir tarih de bu Lisans olayını aşarlar,bildiğim kadarıyla onlar daha çok Ram/Rom olayına
bakıyorlar! ya da illegale kaymasın/olmasın filan istiyorlar ama onuda aşıyor Çin liler:gul

Scroll diye birisi var biraz "gazlamacı"(bana öyle geliyor) sanırım ismi de Kaan bence onu bul sana öncelikle
Ugoos AM8 i anlatsın ya da ona sor,incelemesinde bundan bahsediyor nasıl nereden aşılıyor filan diye
ama kesin ya da tam değil onu biliyorum...

üreticiler ile yayıncılar her zaman bir şeyleri sıkmayı beceriyorlar zaten malları da gidim gidim veriyorlar:haha
Abi realtek chipset o 1619dr maalesef l1 lisansı var am vermiyorlar realteke yazılım dune bir iki nvidia apklarını hackledi filan sonra onu da kapattılar yani bu cihazda 4k hdr veya dolby vision netflix amazon disney yok ama hddten oynatmaya geldi mi oppo 203 ayarında alet

scroll nerede yazıyor ki bulayım abi bir de bir müddet destekliyor sonra zırvalıyor resmi olmayan boxlar bunlar da beni yoruyor abi ya benim yaş da artık 55 oldu genç değiliz ram rom işleri canımı sıkıyor eskiden günler geceler usb-ttl üzerinden rom atardık ne günlerdi beee

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
Scroll.com.tr

ismi Kaan

TV Box çıdır bu adam bir iki firmanın malını gazlıyor gibi geliyor bana

Youtube da bir dünya videoları var YT den gir bu ismi çıkıyor

onda Ugoos AM8 vardı uzun süre satamadı sahibinden sitesinden!
bence sen bu cihazı incele 928+g57 var üstünde L1 lisansını da anlatıyor
yani biraz arkadan dolambaçlı diyor!
tam bir L1 lisans olayı yok yinede

A Çevrimdışı

aakman

Yeni Üye
18 Eki 2017
49

R_volution PlayerMini​

$349.00

R_volution PlayerOne 8K​

$899.00

R_volution PlayerOne​

$749.00

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
S sadays

bugün cihazın spec. lerine baktım bir alay palavra var yaw
örneğin bu özellikle 3/5 sene önce olsaydı iş görürdü HiEnd MP ciler açısından
ama şimdi yemezler gari:kiskis

ayrıca RTD1619 bir üstünlüğü de yok ama aman soc928 den!!
hele hele herifler G-51 takmışlar GPU olarak yaw bunun modası artık geçti
bir de mukayese için Mali T-820 den iyi demiş be abi adamlar nerede kalmışlar
hani herifler T-860 dese amenna diyeceğim(ben bunu da kullanmıştım T-860 olarak
geçmişte iki vea 3 ayrı Rockchip boxlarda)

bu cihaz kesinlikle soc+gpu olarak AML nin son cihazını geçemez 928+G-57:ok

ayrıca Ugoos AM8 tam böyle cihaz,bendeki X96X10 Pro da aynen böyle üstelik $ 100/110 kağıt be:hihi
tek sorun L1 Lisansı olmaması!

Revolution gelişmiş MP özellikleri+L1 v.s olarak öne çıkar bu kabl ama fiyat ciddi pahalı
bir de cihaz çok yakışıklı yaw:hoba1

RTD ler bence oturmadı veya bitti gibi AML 928 şu anda en güçlüsü ve "ucuz"
G-51/52 vasat TV ler de var yada çoğunda bu var G-57 sadece Sony(1 modelde var diye biliyorum
bir de Philips TheOne/Xtra serisinde var

valla ben AM8 i bile elemiştim pahalı diye! yerine X96X10Pro(8/64Gb) ama L1 Lisansı bunlar yoktur!

K Çevrimdışı

Koniçiva

Yeni Üye
13 Haz 2020
18
48
Cihaz bulmakta zor s928 çipsetli Ugoos arıyorum bulamadım. Sarı sitede bi tane var hergün fiyat artıyor

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
Kaan bey de var(Scroll.com.tr) fiyat 8 idi uzun zaman satılamadı sonra 8.5 kağıt oldu!
geçen baktım göremedim sanırım sattı

ancak benim kullandığım 928+g57 li X96X10 1 tane gözüme ilişti orada sanırım
fiyat 6/6.5 idi o da uzun zamandır duruyor
ben bir ara bnu satışa çıkardım sonra ROM çıkınca ve cihazı bir süre de kullanınca
hemen satıştan çekmiştim tam 8 aydır kullanıyorum

yeni bir tane 928 li de getirdim ama onu satışa koydum 8/128Gb fiyat 4.5 kağıt
iki tane farklı cihaz devrede olunca bunu satıyorum

ancak ben de fiyatlar her zaman kesinlikle "maliyetine" dir,bilen alan bilir bunu

yeni, Gümrük mevzuatı da değişti bazı siteler TR ye mal göndermiyor!
bir kaç cihaz baktım Ali den TR ye gönderim yok diyor!

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
249
55

R_volution PlayerMini​

$349.00

R_volution PlayerOne 8K​

$899.00

R_volution PlayerOne​

$749.00
Bunlar hala aynı kafada zappitiyi de böyle batırdılar ulan albanez abimin 100 dolarlık alete 900 dolar demek nedir ya kutuyu altından mı yaptırdınız :sirit

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
Bunlar hala aynı kafada zappitiyi de böyle batırdılar ulan albanez abimin 100 dolarlık alete 900 dolar demek nedir ya kutuyu altından mı yaptırdınız :sirit
hocam bunlar Avrupalı tipler(mal her ne kadar Çin malı olsa da) eski düzen de alışmışlar
yakışıklı mal yap hatta çok fiyakalı olsun ve o zamanlar da bir "Media Player" hastalığı vardı!
örneğin BD yi bilmem ne yapsın yok film arşivlerini açsın yok anasının gözü v.s

ama Android çıktı bunların çoğu bitti be BOX lar da ciddi ilerledi bu arada,bu herifler hala o kafada kalmışlar
ama Avrupa müşterisi az da olsa alır! Türk alırmı bilemem orasını hele de hükümetin bu yeni gümrük
mevzuatından sonra

bu arada dün bir arkadaş aradı eski TF den abi Zidoo da yeni bir model var 928+G57 li dedi sonra girip
baktım doğruymuş ama fiyat yine uçuk:haha1

demem o ki burada YT gazcıları var mal "tanıtma" yani satma peşinde koşanlar,bunlar nedense hep
yerli-milli AKP yalanlı Türk malı yok yazılım Türk yok anasının gözü yerli v.s palavralarıyla
AllWinner veya 903 veya eski güçsüz malları millete kakalıyorlar! sakın bunları almayın diyeceğim
ama yeni mevzuet ağzımıza mıçtı yaw herifler belli ki işten anlamadıkları gibi milleti de şimdi
bu dandik BOX lara mahkum edecekler o gazcılar ki yakında fiyatları iyice yukarı çekecekler dir kesin!

++

son notum SOC928 li GPU su da G-57 olan Box almaya bakın Lisans konusu size kalmış örneğin benim
işim yoktur onunla!

zaten yeni MARKA Box çılar bile bu sisteme dönüyorlar dikkatinizi çekerim!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
bahsettiğim yeni Zidoo ya baktınmı hocam?
sen bildiğim kadarıyla eski Zidoo cu değilmiydin?
ama fiyatı uyarmı bilemem orasını gari

A Çevrimdışı

aakman

Yeni Üye
18 Eki 2017
49
1000008954.jpg

Albanez hocam bu cihazı yurtdışından getirtmeye çalışıyorum. Yurtışı fiyatını öğrenmeye çalışıyorum uyarsa alacağım

Bende hala Himedia Q10 Pro var medya player olarak kullanıyorum.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
249
55
bahsettiğim yeni Zidoo ya baktınmı hocam?
sen bildiğim kadarıyla eski Zidoo cu değilmiydin?
ama fiyatı uyarmı bilemem orasını gari
abi zidoo tarihinde lisans almış değildir klasik s928x işte ben zidooyu lisansız diye sattım yerine yeniden lisanssız almam

1000008954.jpg

Albanez hocam bu cihazı yurtdışından getirtmeye çalışıyorum. Yurtışı fiyatını öğrenmeye çalışıyorum uyarsa alacağım

Bende hala Himedia Q10 Pro var medya player olarak kullanıyorum.
ancak elden gelen birisine getirtebilirsin yurtdışı alım Türkiye için artık hayal 10uncu sınıf ülke olduk bakalım

ürünün bir numarası yok belki zidoo yazılımcıları için değerlendirilebilir ülkesine göre değişmekle beraber 266 euro ile 319 euro arasında değişen fiyatları var çinden gelen birisi getirirse kendi siteleri taobaoo'da ve aliexpresste 280 dolar filan

eder mi dersen bence etmez o fiyatlar her gün biraz daha zam yapıyorlar tüm dünya koronadan sonra çıldırdı zam üstüne zam yersen enflasyon var

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt