Full yazılımdan kastınız nedir?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi sen zaten yanlış yapmasın onu biliyorumda yani şimdi kadın milleti kıskançlık felan :hayir
Güzel baktım ben, o nedenle sorun yok, Atasözümüz bile var, Güzel bakmak sevaptır :)
La 21 yaşındaydım, o zamanlar daha tanışmıyor olduğumuz için bu sohbetler hesap vergisinden muaf kapsamda oluyor korocum evlenince öğrenirsin :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Güzel baktım ben, o nedenle sorun yok, Atasözümüz bile var, Güzel bakmak sevaptır :)
La 21 yaşındaydım, o zamanlar daha tanışmıyor olduğumuz için bu sohbetler hesap vergisinden muaf kapsamda oluyor korocum evlenince öğrenirsin :)
Bi Evlensem artık :clap Sota Sota altın getirecem dedi E sendende bişeyler bekleriz En çokta gelmeni Tabiki :hihi:hihi:hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Seve seve lakin, bildiğim kadarı ile ilk randevu sevgili kardeşimiz BlackSea BlackSea nin düğününe rezerve edildi bile :)))
Abi Allah Kısmet ederse Bir gün yanına gelmek istiyorum misafir kabul varsa tabiki Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji İlteriş Abiyede Selamlar Bu forumdaki Herkezi Çok Seviyorum Keşke Bir Gün toplansak ya yemek piknik felan iyi olurdu.:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sota Sota Demiştiki Sana Bütün Hesabı gömelim Künefede :haha:haha:haha Gelin abiler Baştacısınız.

Geri
Üst Alt