Full yazılımdan kastınız nedir?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aha bu sefer ben yakaladım Numara olacaktı o :hihi:hihi:hihi
Ülen ülen ülen... Ele verir talkımı kendi yutar salkımı olmuşuz... :hihi

Bi bezdirme de ben alayım Adem hocam... Bizde, bezdirme diye lavaş tarzı hamur işine deniliyor... Sacın üzerinden sıcak sıcak alırsın, sade yağı (tereyağ) sürersin, çörekotlu tuluk peynirini de ektin mi üzerine, fırlasın tansiyon gari... :kas

Konuyu da ekseninden çıkardık hayırlısıyla... :krokop

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,664
64

Bi bezdirme de ben alayım Adem hocam... Bizde, bezdirme diye lavaş tarzı hamur işine deniliyor... Sacın üzerinden sıcak sıcak alırsın, sade yağı (tereyağ) sürersin, çörekotlu tuluk peynirini de ektin mi üzerine, fırlasın tansiyon gari... :kas

Geçen sene gittiğimiz cenazeden sonra yemiştik,süperdi (Çine) :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

:hihi:hihi:hihi:hihi Canınız Sağolsun Hepinizin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,658
Geçen sene gittiğimiz cenazeden sonra yemiştik,süperdi (Çine) :ok

Bir an Çin'e gittiğini düşündüm emmi. Ege'de bir ilçeymiş. :kiskis

İyi ki o saatlerde uyuyormuşum, yoksa canım çekerdi. :hihi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Abi harbiden fena yakalanmışsın :kiskis

Gaari de gaari. De gidi gocca Aydınlı.

Şimdi Koro buna da itiraz eder ama bu yöresel şive paşam, buna itiraz yok :kiskis

Domestos Domestos uzun yıllarım geçti Kuşadası'nda. Çok severim Ege şivesini ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Abi harbiden fena yakalanmışsın :kiskis

Gaari de gaari. De gidi gocca Aydınlı.

Şimdi Koro buna da itiraz eder ama bu yöresel şive paşam, buna itiraz yok :kiskis

Domestos Domestos uzun yıllarım geçti Kuşadası'nda. Çok severim Ege şivesini ?
Hocam benim asıl memleket Denizli Çal. Çocukluktan beri gurbetteyim o ayrı tabi. Aydın havasını 14 yıldır soluyoruz, alıştık gari. ?

Temelde Ege şivesi de ayrılıklar barındırır ama genel olarak aynı şeyler zanneder egeli olmayanlar...

Benim de en çok sevdiğim şivedir ege şivesi ama Trakya şivesine de bayılırım beya. :kiskis üçüncü olarak da Kıbrıs şivesi çok hoşuma gider...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam benim asıl memleket Denizli Çal. Çocukluktan beri gurbetteyim o ayrı tabi. Aydın havasını 14 yıldır soluyoruz, alıştık gari. ?

Temelde Ege şivesi de ayrılıklar barındırır ama genel olarak aynı şeyler zanneder egeli olmayanlar...

Benim de en çok sevdiğim şivedir ege şivesi ama Trakya şivesine de bayılırım beya. :kiskis üçüncü olarak da Kıbrıs şivesi çok hoşuma gider...

Aaaaynı beyaaaaaa :kiskis

Kıbrıs'a ilk gittiğimde en çok dikkatimi çeken, kızların güzelliğiydi ne yalan söyleyeyim :kiskis

Ama mümkünse konuşmasalardı :kop

Askerciiikk, nettiriverin gendini? gezdirdin gezdirdin geldin gendini?
Erkul Yuzbaşim içerdediiir?

:kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aaaaynı beyaaaaaa :kiskis

Kıbrıs'a ilk gittiğimde en çok dikkatimi çeken, kızların güzelliğiydi ne yalan söyleyeyim :kiskis

Ama mümkünse konuşmasalardı :kop

Askerciiikk, nettiriverin gendini? gezdirdin gezdirdin geldin gendini?
Erkul Yuzbaşim içerdediiir?

:kiskis
:haha

Kıbrıs'ta, yaşlı teyzenin duvarına arada sırada küçük tuvaletini yapan iki ayaklı itler oluyormuş, teyze de duvara kendince yazmış... "Ee buraya işeniiiir" mahalle kokudan geçilmez olmuş sonra...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
:haha

Kıbrıs'ta, yaşlı teyzenin duvarına arada sırada küçük tuvaletini yapan iki ayaklı itler oluyormuş, teyze de duvara kendince yazmış... "Ee buraya işeniiiir" mahalle kokudan geçilmez olmuş sonra...
Hah işte tam da benim ''Erkul Yuzbaşi İçerdediiiir'' sorusu gibi olmuş :kiskis

Onlara göre soru, bize göre özne yüklem fiil edat herşey :kop

Geri
Üst Alt