Forumu Bırakıyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam senin adına sevindim. Daha da fazlasını hak ediyorsun. Umarım daha çok kazanırsın da bu seni yeni videolar çekmeye teşvik eder. Tabi senin bilgilerinden faydalandığımız için asıl kazanan biz olacağız.

Sizlerden gelen samimiyet dolu yaklaşımın yerini, kağıda basılmış hiç bir bedel telafi etmez sevgili kardeşim.

Bir söz vermiştim, yerine getirmiş olmak en önemlisi benim için. Burada yaptıklarımız ile evrene yaydığımız pozitif enerjinin geri dönüşünün yanısıra, Ahirette de dualarınız bir şekilde destek olsun gerisi teferruat. ?

Paylaşımlara ve karşılıksız iyiliklere devam :ok

Şu videoyu da buraya gözümde birkaç damla yaş ile bırakayım. Hem gülümseyip hem ağlayabiliyormuş insan :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Adem Helvacı Ado hocam para işi ciddimisin bende bi kanal açıyım ya ?? vallahi paraya ihtiyacım var he sizlerin düğün davetiyelerini unutmam merak etmeyin ??

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
[Gizli İçerik]

şok oldum hocam yüreğime indi ?? Sen gel hele hataya sana bol acılı bir adana ısmarlayım ??
Allah nasip etsin bir adana buluşması mutlaka istiyorum. Sota Sota kardeşimin bana sözü olan bir tatlı var sırf onun için dahi gelinir ancak sizin adana teklifinizi de acısız olmak kaydı ile kenara yazdım :kiskis

Umut Barış Umut Barış Adana yolları taştan :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado hocam para işi ciddimisin bende bi kanal açıyım ya ?? vallahi paraya ihtiyacım var he sizlerin düğün davetiyelerini unutmam merak etmeyin ??

İşin şakası bir yana, ÖZGÜN içerik üretebilme olanağınız var ise arkadaşlar durmayın lütfen.

Youtube da şahin arabanın lastiğini söküp yerine kola pet şişeleri ile lastik yapıp bir metre yol gidip bunu yayınlayıp binlerce tık alan insanlar var. Bana saçma gelse de, demek ki bir kitlesi var bu kişilerin de :)

Benim amacım bir youtube kanalı açmak değildi, kendiliğinden gelişti her şey. Aslında 2015 yılında eşime yaptığım bir slaytı video olarak yayınlamak ve sürpriz yapmak için açmıştım kanalı. Yıllar sonra bizim forum için bir inverter motorun nasıl çalıştığını çekip foruma ekleyebilmek için youtube a yüklemiştim. Sonra birisine bir şey izah etmek için, sonra birisine bir şey göstermek için derken birdenbire burası kanala dönüşüverdi :)

Ben ki plansız programsız, Kırık ekranlı bir galaxy S4 telefonu kamera olarak kullanıp bunu başarabilmişsem. Planlı hareket edip ÖZGÜN bir içerik ile sizler neler başarabilirsiniz kim bilir :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Dolayısıyla Zengin olduğumu düşünüp forumu bırakmaya karar verdim hayırlı olsun :kop

Resimde gördüğüm kadarıyla,rakamlar yazılırkene sehven 2krş fazla yazılmış,bunun hakkında bir dilekçe vermem lazım,hak geçmesin ne sana nede yutuba,madem zengin oldum gidiyorum diyorsun sevgili Adem Helvacı Ado :haha1

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
usta ufaktan köşeyi dönmeye başladın. dönerdönmez maliye karşına çıkabilir. rabbena hepbana olmaz şu bizim payımıza düşer vergiyi öde ondan sonra dön der :)

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
asil zenginlik gönül zenginliğidir. sen hep zengindin abi:sirit

Geri
Üst Alt