Forumu Bırakıyorum

S Çevrimdışı

saglamkubi

Yeni Üye
1 Nis 2019
20
34
ado abi selamınaleyküm vestel smart tv televizyonum vestel yazısında takılı kalıyor ve ışığı yavaş şekilde yanıp sönüyor açılmıyor mb90 smart
42pf7050 42 modeli yardımcı olur musun abim :(
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S saglamkubi, Adem Helvacı Ado S saglamkubi,

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,703
ado abi selamınaleyküm vestel smart tv televizyonum vestel yazısında takılı kalıyor ve ışığı yavaş şekilde yanıp sönüyor açılmıyor mb90 smart

Merhaba Sorununuz icin, TV Sorunlari altforumuna konu aciniz.
Sohbet mesajlarının arasinda yapılan talepler
arada kaynamaya musaittir.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Abi sen gibi bilgi birikimi zengin biri bunun 100 bin katını hak ediyor ve sen bu bilgileri bizlere ücretsiz sunuyorsun umarım daha çok kazanırsın zengin olduğun için sevindim abi hemen bir Youtube kanalı açıp benimde zengin olmam lazım

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Adem hocam senin adına sevindim. Daha da fazlasını hak ediyorsun. Umarım daha çok kazanırsın da bu seni yeni videolar çekmeye teşvik eder. Tabi senin bilgilerinden faydalandığımız için asıl kazanan biz olacağız.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Abi ben diyorum ''zengin oldum forumu bıraktım'', Sen diyorsun Televizyon :kop

Şaka şaka, Sota Sota Ahmet kardeşimizin de belirttiği gibi ilgili bölüme yazın bakarız mutlaka.

Hoşgeldiniz bu arada :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi sen gibi bilgi birikimi zengin biri bunun 100 bin katını hak ediyor ve sen bu bilgileri bizlere ücretsiz sunuyorsun umarım daha çok kazanırsın zengin olduğun için sevindim abi hemen bir Youtube kanalı açıp benimde zengin olmam lazım
Hemen kanal açalım, adı da youtubedan zengin olmak olsun :yeah:kiskis

Kardeşim benim, güzel düşüncelerin için teşekkür ederim ?

Geri
Üst Alt