Forumu Bırakıyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
aa11cf742ed0db419683.png

Sizlere bir söz vermiştim yıllar önce.

''Bir gün internetten para kazanırsam mutlaka sizlerle bunu paylaşacağım'' demiştim.

Gün bu gündür.

La eskiden DH de ne çok açılırdı bu başlıklar :kiskis

Evet arkadaşlar, Forumu bırakıyorum çünkü zengin oldum :kop

Ekran alıntısında göründüğü üzere sevgili dostlar, Hayatımda ilk defa internetten para kazandım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Çoğunuz bilir ben forum ortamında ve youtube kanalımda ticaret yapmıyorum. Mesleki bilgi birikimimi bu mecralarda para kullanmak için avantaj görmedim hiç bir zaman. Aksine ticari alışverişlerin dostlukları etkileyeceği ve TARAFSIZLIĞIM konusuna gölge düşüreceği korkum vardır her zaman.

Yine bu düstur ile ŞEFFAFLIK adı altında bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim zira geçmiş yıllarda yazdığım bir çok yazı, ''Bu güne kadar internetten cebime bir kuruş para girmemiştir'' şeklinde olmuştur, Art niyeti bir yaklaşım ile bunun ileride önüme sürülmesini istemem bu nedenle bizzat kendim sizlere paylaşmak istedim. :ok

Sanıyorum ki 2018 Nisan veya Mayıs ayında başlayan Youtube ADEM HELVACI kanalım, 4 ay önce para kazanmaya uygun görülmüş ve bu süreçte toplam 3.200.000 dakika izlenmek suretiyle 221,46 usd gelir elde etmeme vesile olmuştur. Hesaplama dönem farkı nedeniyle bu miktarın 916,70tl si BUGÜN hesabıma yatmıştır. :ok

Dolayısıyla Zengin olduğumu düşünüp forumu bırakmaya karar verdim hayırlı olsun :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bol kazançlar abi.. eee ne diyoruz o zaman A Ado bizi diskoya götür!:krotey

Abim son gittiğim disco sanırım Happy Center Disco idi. Valbone da olabilir. Yoks DEPO muydu Alsancaktaki? :alala

Bak son gittiğim Disco yu unutacak kadar uzun yıllar geçmiş üstünden :kop

Boşver gel biz İzmir kordon da Bira Midye yapalım

Bira Midye dediğimde kim geldi aklıma?

@tarık uğur

?

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Bende ne oldu acaba diye heyecanlandım
Allah bereket versin üstad ??