Forum Düzeni

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sağ üst köşede isminize tıklayın, kişisel detaylar yazısına tıklayın, açılan sayfadan avatar yükleyebilirsiniz. :ok
Dostum benim de zamanında xenforo sitem vardı. Xenforo'yu nasıl kullanılır biliyorum. Site sahibiydim, avatar yükleme kapalı ben de.
Admin panel> gruplar> üyeler> buradan açılacak

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Foruma yeni uye olan arkadaşlarımız
Yeni üye grubuna tabidir. Bircok haklari kisitlidir.

10 mesaj sonra birkisim özellikler uye grubu otomatik değişerek haklar tarafına verilir.

50-100-500 gibi mesaj sayilarindada uye gruplari ve yetkileri degisir.
mesala Gold Uye tum forumu kisitlamasiz kullanir.
gizli mesajlari dahi mesaj atmaksizin görebilir.

SMS dogrulama yaparak tum bu dertlerden kurtulabilirsiniz. :ok

sms dogrulama ücretizdir.
3.kisilere kesinlikle numaranız verilmemektedir. (Adli vakalar bu kapsam disindadir)

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Foruma yeni uye olab arkadaşlarımız
Yeni üye grubuna tabidir. Bircok haklari kisitlidir.

10 mesaj sonra birkisim özellikler uye grubu otomatik değişerek tarafına verilir.

50-100-500 gibi mesaj sayilarinda farkli farkli uye gruplarinin yetkilerde farklıdır.

SMS dogrulama yaparak tum bu dertlerden kurtulabilirsiniz. :ok

sms dogrulama ücretizdir.
3.kisilere kesinlikle numaranız verilmemektedir. (Adli vakalar bu kapsam disindadir)
Sms doğrulaması yapılmıştır bilginize sunarım

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hayirli olsun herseyi sistem yapiyor hocam.
ozelden forumuzun adresini alabilirmiyim
guzel özelleştirmeleriniz varsa transfer edebiliriz :cak
Ben forumu kapadım xenforo"nun forum yardım sitesinde takılıyordum uzun süre oradan her şeyi öğrendim. Maliyet yüzünden kapadım. Şimdi mybb açtım lakin içi boş özelden link atacağım bakınız

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bilindiği üzere forumda üye profiline girip "yok say" butonunu kullanarak o üyeyi yok sayma özelliği var...

Bu konuda şöyle bir sorum olacak

Yok sayılan üyenin mesajlarını ve açtığı konuları göremiyoruz çok şükür :yeah peki yok sayılan kişi bizim aktivitelerimizi görebiliyor mu? :hmm

Sota Sota

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bilindiği üzere forumda üye profiline girip "yok say" butonunu kullanarak o üyeyi yok sayma özelliği var...

Yok sayılan üyenin mesajlarını ve açtığı konuları göremiyoruz çok şükür :yeah peki yok sayılan kişi bizim aktivitelerimizi görebiliyor mu? :hmm

Sota Sota

Sadece girdiği konudaki mesajınızı görebilir diye düşünüyorum.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

Sota Sota
O da sizi yok saymadikca gorüyor ama siz onun yazilarini onun yazdiklarini alintilayanlarin alintilarini görmuyorsunuz. Sitenin konu ile ilgili naif bir uyarisi cikiyor. Kisiyi engellediginiz icin goremezsiniz. Okumak icin kisinin engelini kaldirmalisiniz minvalinde sari bir mesaj

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt