Eylül 2019 Enflasyonu açıkladı.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
iyi kötü yaptıklarını tarafsızca incelemeden ve araştırmadan chp ye dil uzatamazsınız
en bir chpli olarak chp nin yanlışlarını biliyorum ve savunmuyorum fakat siz akp li arkadaşlar bunu yapamıyorsunuz ve at gözlüğü takmış gibi çevreyi göremiyorsunuz
chp bu ülkeye ne vermiş ne kazandırmış bazı şeyleri sizde görmüyorsunuz terörün sebebi chp sıkıntıların sebebi chp bunuda görün siz terörün neresi iyi
kusura bakma chp gözünü kapatmış

yoksa işin sonucu kalp kırmaya varacak dediğinden kapatacam bende .
kısaca daha önce yazdığım gibi Allah bu milleti ülkeyi yalancıların ahlaksızların zarar verenlerin şerrinden maddi manevi korusun.
iyi yaptığını sanıp zarar veren olur,yada kötü olduğunu bile bile ,Allah korusun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

terör sağlık eğitim chp ye kaldı ya başka bir şey demiyorum
ak partiden önce chp vardı o zaman ki ,şehitlerimiz ne olacak.. ülkeme milletime zarar verenler Allahtan bulsunlar

Allah akıl fikir ihsan eylesin
amin
17 senede yapılan inşaat yatırımları artan çarpık kentleşme
katılıyom ancak ünlü siyasiler şarkıcılar kaz dağlarından yer alınca bişi olmuyorda
halk için yapılıncamı oluyor neyi kafası bu

forumun amacı siyasi değil burda kapatıyorum.
Allah ülkemize fayda diye zarar verenden,bile bile zarar verenden,bilmeyerek zarar verenlerden korusun

Bana göre, iyi bir şeyler sonuca etki etmemiş ki, halen fakir ve bağımlıyız.
işte bundan kurtulmak için GÜÇLÜ BAĞIMSIZ TÜRKİYE OLMAYA MAHKUMUZ

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Millette kriz mriz yok. Ne krizi yollar arabadan geçilmiyor. Herkes yiyip içiyor. Süsünden püsünden geçilmiyor.
Bu siyaset olayında sürekli çarpıtmalar var. Ülke durumu şuan için vahim. Bana göre bu hükumet birçok reformlara imza attı. Bunu burda yazmaya gerek yok. Ama hatalarıda bence mevcut. Bazı şeyler yanlış gitti. Ençok bu partinin yandaşlarına gıcık oluyorum. Bir torpil gidiyor. Partide adamın varsa işin tamam. Ya ne bilim yaz yaz bitmez şimdi boşverin...
Allah devletimize zeval vermesin.. Yoksa çok ararız..

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Arkadaslar gündem konusunuda siyasete
bagladiniz ya, Helal size.
Kusura bakma usta

Vaay konu siyasete dökülmüş
kusura bakmayın

Sonlarının menderes hükümeti gibi olmasına az kaldı.
yazmasaydı başlamazdı taaaa nereye gidiyor o zaman yaşamamış menderese bağlıyor ne alakaysa

Millette kriz mriz yok. Ne krizi yollar arabadan geçilmiyor. Herkes yiyip içiyor. Süsünden püsünden geçilmiyor.
Allah devletimize zeval vermesin.. Yoksa çok ararız..
Nihayet Aklı başında yazı teşekkürler.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Kusura bakma usta

kusura bakmayın

yazmasaydı başlamazdı taaaa nereye gidiyor o zaman yaşamamış menderese bağlıyor ne alakaysa

Nihayet Aklı başında yazı teşekkürler.
Senin gibi cahillere belgeleri sunsak bile bunlar montaj bunlar sahte diyeceğiniz için kendimi daha fazla yormuyorum gidin ülkenin başına gelen her belayı chpden bulmaya devam edin ama bugünden daha beter günlere düştüğümüz zaman burda durmayın çünkü savunduğunuz reziller yüzünden sizide eleştirmekten geri durmayacağımın teminatını veriyorum. Gidip trabzonumun maçını izleyeyim bari. SELAMETLE

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kardeşim önce ağaoğlunu kurtarmak için verilen paraları, milletin......na koyacağız diyen o.. refsiz i kurtarmak için para bulan hükumetin tank palet fabrikası için neden 10 da biri kadar olan parayı ödemediğini konuşun.
Her şey para değil, karısını götürüp hocaya düzdüren ve bunu da tarikatların doğal yaşam tarzı diye karakolda hocadan şikayetçi olmayan karı kocadan konuşun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kapattığı tekkelerin neden görmezden gelindiğini, telle ve zaviyeler kanununun neden görmezden gelindiğini konuşun, rte ota boka her şeye yorum yaparken tecavüz edilen çocuklarımız için ağzından neden tek bir cümle çıkmadığını konuşun.

terör örgütü nün yerine devletin içine yerleşen menzil tarikatını konuşun mesela.

Aaaaaaaa ama çok pardon yahu yol yapmışlardı unuttum ben.

Geçmediğimiz köprüye para ödemenin mutluluğunu yaşamam gerekiyordu ama nankörlük ediyorum sanırım.

Ülkemizin köprüsü var artık diye sevinirken o köprülerin de zaten bizim olmadığı geliverdi aklıma birden.

Haaa aklıma gelmişken, Rahmetli Evevit götünden vergi uydurup, o vergilerle saray yaptırmışmıydı onu da konuşun lütfen.

Hani kıyaslama yapıyorsunuz ya, o zaman kıyasta eşitlik ilkesinden ayrılmayalım lütfen.

Vicdanı olan, elini vicdanına koyar ve Evevit döneminde alınan vergiler ile bu gün alınan vergileri kıyaslar.

Vicdanı olan, Sn Ahmet Necdet Sezer dönemi saray giderleri ile günümüz giderlerini kıyaslar.

Sabah haberleri açıyoruz memleketten haber alalım diye, daha güne başlarken bakıyorsun rte, tarım ile ilgili konu var açıklama yapan rte, bu ülkede sanayi bakanı var ama açıklama yine geliyor rte den, imam rte, muhtar rte, aile bakanı rte, yıllardır hayvan hakları için kanun Nizam beklenirken bir gecede sigaraya yasak getiren rte.

Bu mu yani şimdi özlenen beklenen yerli ve milli tam bağımsız Türkiye.

Yerli ve milli demişken, bu yerlilik ve millilik sadece belediyeler AKP de olunca mı geçerli oluyor?

Hani malum İstanbul elden gitti diye Abdülhamit in kurucusu olduğu hamidiye su ya karşı savaş açtı ya ulureyisbaşkomutanenbaşbakan sayın rte.

Cemaatler kapanmadıkça
Atatürk ilke ve inkılapları yok sayıldıkça
Meclis tam bağımsız olmadıkça
Parlamenter sisteme dönülmedikçe
Kutuplaştırıcı ve ötekileştirici söylemler son bulmadıkça AKP yok olmaya mahkumdur nokta net.

AKP 3 yıl daha iktidarda kalsın, dinimi dahi değiştirmeyi düşünmezsem bu forumdaki herkes tek tek yüzüme tükürsün zira eğer tüm bunları yapanlar, deprem vergisi ile yol yapıp bununla övünenler, halkın parasını şerefsiz müteahhitler karı kızla şatafat içinde yaşasın diye onları kurtarmaya harcayanlar, memleketin silah fabrikasını satanlar, tarımı bitirenler, yerli tohumu yasaklayanlar, BENİM GÜZEL İZMİRİMİN ORMANLARININ SIRF CHP Lİ İL DİYE CAYIR CAYIR YANMASINA GÖZ YUMANLAR Müslüman ise ben olmayayım samimiyetle yazıyorum.

Daha çok şey yazarım da, telefondan bu kadar oluyor.

Bu arada, forumda siyaset konuşmayacaktık hani? :alala

Kimseyi kırmak, kimsenin kimseyi kırmasını istemem zaar :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Kardeşim önce ağaoğlunu kurtarmak için verilen paraları, milletin......na koyacağız diyen o.. refsiz i kurtarmak için para bulan hükumetin tank palet fabrikası için neden 10 da biri kadar olan parayı ödemediğini konuşun.
Her şey para değil, karısını götürüp hocaya düzdüren ve bunu da tarikatların doğal yaşam tarzı diye karakolda hocadan şikayetçi olmayan karı kocadan konuşun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kapattığı tekkelerin neden görmezden gelindiğini, telle ve zaviyeler kanununun neden görmezden gelindiğini konuşun, rte ota boka her şeye yorum yaparken tecavüz edilen çocuklarımız için ağzından neden tek bir cümle çıkmadığını konuşun.

terör örgütü nün yerine devletin içine yerleşen menzil tarikatını konuşun mesela.

Geçmediğimiz köprüye para ödemenin mutluluğunu yaşamam gerekiyordu ama nankörlük ediyorum sanırım.

Ülkemizin köprüsü var artık diye sevinirken o köprülerin de zaten bizim olmadığı geliverdi aklıma birden.

Haaa aklıma gelmişken, Rahmetli Evevit götünden vergi uydurup, o vergilerle saray yaptırmışmıydı onu da konuşun lütfen.

Hani kıyaslama yapıyorsunuz ya, o zaman kıyasta eşitlik ilkesinden ayrılmayalım lütfen.

Vicdanı olan, elini vicdanına koyar ve Evevit döneminde alınan vergiler ile bu gün alınan vergileri kıyaslar.

Vicdanı olan, Sn Ahmet Necdet Sezer dönemi saray giderleri ile günümüz giderlerini kıyaslar.

Sabah haberleri açıyoruz memleketten haber alalım diye, daha güne başlarken bakıyorsun rte, tarım ile ilgili konu var açıklama yapan rte, bu ülkede sanayi bakanı var ama açıklama yine geliyor rte den, imam rte, muhtar rte, aile bakanı rte, yıllardır hayvan hakları için kanun Nizam beklenirken bir gecede sigaraya yasak getiren rte.

Yerli ve milli demişken, bu yerlilik ve millilik sadece belediyeler AKP de olunca mı geçerli oluyor?

Hani malum İstanbul elden gitti diye Abdülhamit in kurucusu olduğu hamidiye su ya karşı savaş açtı ya ulureyisbaşkomutanenbaşbakan sayın rte.

Cemaatler kapanmadıkça
Kutuplaştırıcı ve ötekileştirici söylemler son bulmadıkça AKP yok olmaya mahkumdur nokta net.

AKP 3 yıl daha iktidarda kalsın, dinimi dahi değiştirmeyi düşünmezsem bu forumdaki herkes tek tek yüzüme tükürsün zira eğer tüm bunları yapanlar, deprem vergisi ile yol yapıp bununla övünenler, halkın parasını şerefsiz müteahhitler karı kızla şatafat içinde yaşasın diye onları kurtarmaya harcayanlar, memleketin silah fabrikasını satanlar, tarımı bitirenler, yerli tohumu yasaklayanlar, BENİM GÜZEL İZMİRİMİN ORMANLARININ SIRF CHP Lİ İL DİYE CAYIR CAYIR YANMASINA GÖZ YUMANLAR Müslüman ise ben olmayayım samimiyetle yazıyorum.

Hay ağzına kurban adem abi

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
ülkenin başına gelen her belayı chpden bulmaya devam edin
doğruyu gizleyemezsin terör chp yüzünden bitmiyor,eğitim chp yüzünden geride,ülke gelişimi chp yüzünden ilerlemedi.
menderes özal erdoğan ilerletmeye çalışıyor takoz oluyorsunuz.

Senin gibi cahillere belgeleri sunsak bile bunlar montaj bunlar sahte diyeceğiniz için
adam gibi belgeyi niye görmeyelim.

asıl chp gizliyor sanırsam at gözlüğü ile dalan sensin

lkenin başına gelen her belayı chpden bulmaya devam edin
çünkü sebebi chp

reziller yüzünden sizide eleştirmekten geri durmayacağımın teminatını veriyorum.
bende chp rezili yüzünden gelişmediğimizi söylüyorum chp beyninizi sulandırmış açık olun biraz hava alın biraz.

Senin gibi cahillere belgeleri sunsak
olmayan uyduruk montaj belge :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32

Cemaatler kapanmadıkça

Sen bir tanesin hocam ya☺️.Çok yaşa.Söylemek isteyipte bu şahsa değmeyeceğini düşündüğüm herşeyi yazmışsın ellerine sağlık.Bunlar iyi günlerimiz iş yerinde bile toz kondurmayanlar şimdi hergün küfür ediyorlar.??

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
doğruyu gizleyemezsin terör chp yüzünden bitmiyor,eğitim chp yüzünden geride,ülke gelişimi chp yüzünden ilerlemedi.

çünkü sebebi chp

bende chp rezili yüzünden gelişmediğimizi söylüyorum chp beyninizi sulandırmış açık olun biraz hava alın biraz.

Şerefsizim cem yılmaz bu konuyu görse komedyenliği bırakır. Memlekete şaklaban da lazım

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32

çünkü sebebi chp

yahu şaka mı yapıyorsun yoksa ciddi misin chp de chp.Yahu adamlar kaç senedir iktidarda değil . Adamlar araştırılsın diyor ,kanun teklifi veriyor takan yok.İşsizlik başına vurmuş diyeceğim de malum memleketimiz çok iyi durumda ya hükümete destek olmak lazım niye başına vursun değil mi.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

çünkü sebebi chp

Teröre ve hainliğe kim destek veriyorsa Allah belasını tersten versin...

İşine gelince öyle, işine gelmeyince böyle. Sizin camia hep böyle, insan gibi tartışılmıyor da... Yakın zamanda devletin TV sine teröristi çıkaran, peşmetgenin lahmacun parasını devlete ödeten, sahnede teröristlerle megri megri diye anıran, sınıra mahkeme kurduran, dön gel hoca bitsin bu hasret diyen cehapeyi kınıyorum...

Geri
Üst Alt