Enine Boyuna WEBOS 5.0 ONVO OV65500 Ürün İncelemesi

H Çevrimdışı

huysuzihtiyar

Yeni Üye
17 Eki 2021
21
39
Webos tv diye aldik...standart ayni surum webos tvde bulunan uygulamalar bile yok...Dunyanin en ilgisiz firmasi olabilir.Bu saatten sonrada ne destek ne birsey verirler bu tvye..Bu kadar kotu bir uygulama magazasi gormedim...Hala anlamadigim olay lgnin kendi magazasinda bulunan webos icin yazilmis uygulamalarin burda olmamasinin aciklamasi ne acaba?
..Cok pismanim bu tvyi aldigima...Servisi ayri problem oldu alis surecimde...Aradigim musteri hizmetleri merkezi bu kadar bir ise yaramaz olabilir ancak...Musterinin problemini cozmeye yonelik en ufak bir adim yok...Kimseye bu markayi kesinlikle onermiyorum...Onvo pismanliktir... baska birsey degil...

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Webos tv diye aldik...standart ayni surum webos tvde bulunan uygulamalar bile yok...Dunyanin en ilgisiz firmasi olabilir.Bu saatten sonrada ne destek ne birsey verirler bu tvye..Bu kadar kotu bir uygulama magazasi gormedim...Hala anlamadigim olay lgnin kendi magazasinda bulunan webos icin yazilmis uygulamalarin burda olmamasinin aciklamasi ne acaba?
..Cok pismanim bu tvyi aldigima...Servisi ayri problem oldu alis surecimde...Aradigim musteri hizmetleri merkezi bu kadar bir ise yaramaz olabilir ancak...Musterinin problemini cozmeye yonelik en ufak bir adim yok...Kimseye bu markayi kesinlikle onermiyorum...Onvo pismanliktir... baska birsey degil...
işletim sistemi webos olabilir ama marka lg değil. yani Lg için çıkan uygulamalar bu markaya çıkmayabilir.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
Bu tv yi fabrika ayarlarına döndürmem gerekiyor. Tüm kanal listesi, görüntü ayarları ve smart uygulamaları yedekleyebileceğim bir program yada bir menü var mı?

H Çevrimdışı

huysuzihtiyar

Yeni Üye
17 Eki 2021
21
39
Bu urune blu tv kurmanin bir yolu varmi.Birseyler izlemek icin 2021de aldigimiz televizyonda blu tv uygulamasinin olmamasini anlamis degilim. A Adem Helvacı bu ve benzeri bircok uygulamanin webos surumu mevcut olmasina ragmen onvolarda yok ..Bu uygulamalarin bu tvye getirilme sansi yok mudur acaba?

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
Bu urune blu tv kurmanin bir yolu varmi.Birseyler izlemek icin 2021de aldigimiz televizyonda blu tv uygulamasinin olmamasini anlamis degilim. A Adem Helvacı bu ve benzeri bircok uygulamanin webos surumu mevcut olmasina ragmen onvolarda yok ..Bu uygulamalarin bu tvye getirilme sansi yok mudur acaba?
Kesinlikle katılıyorum size. Webos a gelen uygulamalar bize gelmiyor yada çok geç geliyor. Üvey evlat muamelesi görüyor resmen. Hadi webos versiyonu geriden gelmesini kabul ediyoruz ama bu uygulamaların gelmemesi yada geç gelmesi çok saçma. Blu tv kaç yıldır piyasada. Dün çıkan exxen yada Tr ye yeni gelen Disney + hemen ekleniyor. İlginç bir durum. Onvo her geçen gün kendinden soğutuyor. Ekran bulutlanması beyaz ekranda çok aşırı arttı. Servislerden korktuğum için olanı da bozarlar diye göndermekten çekiniyorum.

C Çevrimdışı

cycload

Yeni Üye
11 Mar 2023
1
44
Bu televizyonu bu platformdaki yorumlar ve incelemeleri de dikkate alarak, diğer tüm alternatifleri de inceleyerek 1 ay önce satın aldım. Olumlu olumsuz yönleriyle beklentimi karşıladı. Tüketici dostu içerik üreticilerine ve platforma emek verenlere teşekkür ediyorum. Ürünü de, mükemmel homojen panel beklentisi olmayan tüketicilere tavsiye ediyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bu televizyonu bu platformdaki yorumlar ve incelemeleri de dikkate alarak, diğer tüm alternatifleri de inceleyerek 1 ay önce satın aldım. Olumlu olumsuz yönleriyle beklentimi karşıladı. Tüketici dostu içerik üreticilerine ve platforma emek verenlere teşekkür ediyorum. Ürünü de, mükemmel homojen panel beklentisi olmayan tüketicilere tavsiye ediyorum.
servislik veya müşteri hizmetleri ile ilgili sorun olursa çok sorun çıkarıyorlar inşallah sizde bir sorun olmaz işiniz servise düşmez.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,569
Bu markanın ürünlerinde webos - anroid var denilerek güzellendi, pazarlandı, satıldı.
Sonradan öğrenildi ki kullandıkları yazılım çakma.!

Televizyonlarında ışık sızması var mi diye kontrol eden kullanıcılardan gelen görüntüler sızmayı bırakın ledler sanki tv dışarıda yanıyormuş gibi olduğunu gördük.!

Servis konusuna zaten değinmek istemiyoruz.

Size zahmet televizyonunuzun birkaç görselini paylaşmanız mümkün mü.?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bu markanın ürünlerinde webos - android var denilerek güzellendi, pazarlandı, satıldı.

Televizyonlarında ışık sızması var mi diye kontrol eden kullanıcılardan gelen görüntüler sızmayı bırakın ledler sanki tv dışarıda yanıyormuş gibi olduğunu gördük.!

onvo tvyi kullanmak bana 10 gün nasip oldu bu sürede 3-4 kere tv kilitledi kumanda hiç tepki vermiyordu ancak tvnin fişini çıkarıp tekrar takınca düzeliyordu.kısacası ben memnun kalmadım onvo tvden .

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
Bu markanın ürünlerinde webos - anroid var denilerek güzellendi, pazarlandı, satıldı.

led ışıklar konusunda aynı problem bende de oluştu. gün geçtikçe bu ledler daha da belli oluyor. teknik servisin problemi çözeceğini düşünmediğim için garanti devam etmesine rağmen servise göndermiyorum. gözümü çok rahatsız ederse son çare mecburen servise göndereceğim. ayrıca benim tv halen v3 webos ta kaldı. güncelleme gelmesine rağmen yüklerken bu yazılım tv ye yüklenemez hatası alıyorum. v4 yada v5 webosu da kullanamıyorum bu yüzden.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
led ışıklar konusunda aynı problem bende de oluştu. gün geçtikçe bu ledler daha da belli oluyor. teknik servisin problemi çözeceğini düşünmediğim için garanti devam etmesine rağmen servise göndermiyorum. gözümü çok rahatsız ederse son çare mecburen servise göndereceğim. ayrıca benim tv halen v3 webos ta kaldı. güncelleme gelmesine rağmen yüklerken bu yazılım tv ye yüklenemez hatası alıyorum. v4 yada v5 webosu da kullanamıyorum bu yüzden.
Sota Sota Başkan' ında belirttiği gibi, WebOS v4 ya da v5 dediğiniz yazılımlar Çakma! yazılımın yeni versiyonu mu yoksa Orjinal WebOS v4-v5 mi? Bunu şöyle düşünün A ürünün yeni versiyonu B ürüne güncelleme diye yüklenemez. Ama eğer birebir aynı cihazda bir başkasında yeni versiyon gördüm diyorsanız o zaman başka.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
bu yeni yazılımı neden çıkarmışlar ki? tv ye yüklenmiyor. çok ilginç bir durum.Yeni yazılımı yükleyebilen var mı?

IMG_20211202_230128.jpg
bu güncellemeyi görüyor. indiriyor. ama kurulum yaparken bu yazılımı bu tvye yüklenemez hatası veriyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt