Eminim Herkes Bunu Merak Ediyor! Ru7400 - Um7100 /7450 - Pus7304

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
Toshiba, internet üzerinden sipariş verilebiliyor.

Ama işte vestel'e göre yaklaşık 308-400 daha pahalıya geliyor.. albanez albanez hoca da, capon olamadıktan sonra sanki bir fark yok demek istemiş gibi..

Şimdi bir de 55ud9560 çıktı ?

Henüz fiyatına bakmadım.. O söylenen fark ne işe yarar onu da bilmiyorum açıklama gelirse sevinirim..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam ud9500 ile herşeyi aunı wcg destegi aradaki farkı vermeye degermi

55U9500 diyorsanız VA ve IPS panel karma üretim olduğundan, hangisinin geleceği belli olmuyor. (Son dönemde IPS ağırlıklı geldi baktığıma göre) WCG ve 800SMR yerine 1800SMR ile gelmesi ve kesin VA panel olmasıyla göz atılabilir duruyor.
[/QUOTE]
Hocam, sepete ekle göz kırpar gibi, gözüküp kayboluyor hemen. Yani sepete eklenmiyor. ?‍♂️
A101 sokağa çıkma yasağı dan dokayi depoları geçici durdurmuş

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36

Hocam, kurtarın bizi bu çileden, illa ki, Toshiba olsun diyorsanız, her gün çakal A101 in sitesine bakıp durayım..

Onun haricinde,
58U9500 ya da 3 inc küçük olmasına rağmen Samsung panel olmasından dolayı,
55UD9590 mı alayım?
Arada yalnız 300-400 TL gibi fark var. Hem küçük olmasına rağmen değer mi, onu mu tercih etmeliyim, yoksa tercihen 58 inc başka TV öneriniz olabilir mi?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,233
beyler olayı çok karıştırmışsınız adeta ortaya karışık olmuş yaw?

Vestel paso Marka ve seri/model v.s üretiyor elini sallasan modele değiyor gibi!
ben anlamam o işlerden,bana göre yaklaşık aynı bunların,Vesteli bilen kişiler var burada
kullanıcıları var bolca,ancak markaya takılmayın yaw,Vestel için burası güzel bir forum
ilgili arkadaşlar her bir şeyini veriyor,bu bence artı bir şey,ama o su yaramaz bu su açmaz
yok Smart ı şöyledir böyledir bunlar da elbette sıkıntı vardır,Sony alsan bile var veya Samsung
da aynı mok!

millet TV tyi aldığı zaman her bir şeyi yapsın istiyor! iyi de yapamaz ki!
yapmadığı atraksiyon olmasın diyor!

hele hele 1800smr yok 2000 bilmem ne yok 600 imiş
yaw bunlar nedir onu anlamadım??? bence bunu da geçin

2/4 kağıt arası TV ler aynı sayılı 10 kağıt da versen ortada aman aman fark yoktur!
belli bazı farklar olsa bile birisi 3 kağıt diğeri 9 kağıda değermi bunu düşünün az biraz!
gaza caza gelmeyin,DH neresi yaw,öyle bir forum kaldımı miktir edin gitsin orasını

bir tanesi vardı geçenler de buraya demir atmak istedi,neyse yöneticiler fazla tutmadan şutladılar!

beyler bu iş bitti diyorum ben size fazla bayılmadan fazla da orasını burasını kurcalamadan
ucuz yollu bir şey alacaksın devam edeceksin bekleme yapmayın beyler

bazı arkadaşlar eskide kalmışlar bayağı!

ülen sinir oluyorum şu Toshiba ya,millet markasınamı takılıyor nedir anlamadım gitti?

adam Merso alıyorum sanıyor ona Hacı murat gibi bir şey veriyorlar gibi geliyor bana:haha1
ülen hasta oluyorum şu bazı çakma markalara

Arçelik Grubu diyeceğim ama elim dilim varmıyor,milletin şimdi başını yakmayayım:mutlu

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
a101 de intrernet satışı var
yoğunluk sebebiyle sipariş alınmıyor

Hocam, zaten Arnavuköy 1 bölge bakıyor diye, direkt onun numarasını verdiler yani 08502527560 sizin için zor olmayacaksa siz de arayabilirsiniz.. Kadın ile görüştüm ama tavrı bana pek kendinden emin gibi gelmedi..
Dilerseniz bana direkt şube adını verirseniz, o şube olarak sorgulama yaptırayım.
Nerden baksanız bana 20-25 km ama gidip alacağım napayım. ?
hocam çıkmışlar yarın sabahtan arayım. stok olduğunu düşünüyorum ben.

çünkü şubeler şöyle yapmış. Tv leri bir ay sonra depoya koymuş depoda duruyormuş. yani müşteri göremiyorum. hatta benim gittiğim şubede depodan hiç çokarmamışlar. soran olursa veririz diye. ürünü de görmeyince millet kimse sormamış

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
benim 49 inç muazzam resim veren toshiba'yı satayım yahu. 3.290 ila 3700 arası piyasası. 2500 e bırakırım. 2023 şubatına kadar garantisi var. :)

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36

Vestel paso Marka ve seri/model v.s üretiyor elini sallasan modele değiyor gibi!
ben anlamam o işlerden,bana göre yaklaşık aynı bunların,Vesteli bilen kişiler var burada
kullanıcıları var bolca,ancak markaya takılmayın yaw,Vestel için burası güzel bir forum
ilgili arkadaşlar her bir şeyini veriyor,bu bence artı bir şey,ama o su yaramaz bu su açmaz
yok Smart ı şöyledir böyledir bunlar da elbette sıkıntı vardır,Sony alsan bile var veya Samsung
da aynı mok!

2/4 kağıt arası TV ler aynı sayılı 10 kağıt da versen ortada aman aman fark yoktur!
belli bazı farklar olsa bile birisi 3 kağıt diğeri 9 kağıda değermi bunu düşünün az biraz!
gaza caza gelmeyin,DH neresi yaw,öyle bir forum kaldımı miktir edin gitsin orasını

bir tanesi vardı geçenler de buraya demir atmak istedi,neyse yöneticiler fazla tutmadan şutladılar!

beyler bu iş bitti diyorum ben size fazla bayılmadan fazla da orasını burasını kurcalamadan

ülen sinir oluyorum şu Toshiba ya,millet markasınamı takılıyor nedir anlamadım gitti?

adam Merso alıyorum sanıyor ona Hacı murat gibi bir şey veriyorlar gibi geliyor bana:haha1

Arçelik Grubu diyeceğim ama elim dilim varmıyor,milletin şimdi başını yakmayayım:mutlu

Hocam, hakikaten bi el atmadığımız Arcelik grubu kaldı,

da aynı mok!

Hocam, siz konuyu biliyorsunuz işte, tecrübeniz de ortada, 3500 TL bütçe ile bizi bu çileden kurtarın, varsın bir de Arcelik grubuna bakalım, orada da bi dünya Grunding var ama detay kısımlarını hiç bir yerden öğrenemedim.

Vestel listeye almamın nedeni de, burada hakkında çok bilgi var. İlgili arkadaşlar var.

Açıkçası hocam Va panel istiyorum karanlık ortamda film/dizi izlemek için.

Bir de etkin verimli YouTube olsun yeter.. Baktım isteklerin sınırı yok, bütçe sıkıntılı hele de bu dönemde.
O yüzden olabildiğince büyük boyutlu 55 üstü, tercihen 58, 65 inc olursa şahane olacak bir tv önerir misiniz?

Siz ve ado hocadan başka, mod. Arkadaşlar tavsiye forumu olmasına rağmen tavsiye de bulunmuyor ?

çünkü şubeler şöyle yapmış. Tv leri bir ay sonra depoya koymuş depoda duruyormuş. yani müşteri göremiyorum. hatta benim gittiğim şubede depodan hiç çokarmamışlar. soran olursa veririz diye. ürünü de görmeyince millet kimse sormamış

Şimdi Samandıra bölge müdürlüğünden bir beyefendi aradı. Yaşadığım süreci anlattım.
Sizin çok yormuşlar beyefendi ben konu ile ilgilenip (Avrupa'daki depolara da batırıp) size dönüş yapacağım. Dedi. Bakalım bekliyoruz.. ?

Siz bana direkt şube adı verebilirseniz nokta atışı yapmış olurum.

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34

Hocam, siz konuyu biliyorsunuz işte, tecrübeniz de ortada, 3500 TL bütçe ile bizi bu çileden kurtarın, varsın bir de Arcelik grubuna bakalım, orada da bi dünya Grunding var ama detay kısımlarını hiç bir yerden öğrenemedim.

Vestel listeye almamın nedeni de, burada hakkında çok bilgi var. İlgili arkadaşlar var.

Bir de etkin verimli YouTube olsun yeter.. Baktım isteklerin sınırı yok, bütçe sıkıntılı hele de bu dönemde.
O yüzden olabildiğince büyük boyutlu 55 üstü, tercihen 58, 65 inc olursa şahane olacak bir tv önerir misiniz?

Siz ve ado hocadan başka, mod. Arkadaşlar tavsiye forumu olmasına rağmen tavsiye de bulunmuyor ?

Şimdi Samandıra bölge müdürlüğünden bir beyefendi aradı. Yaşadığım süreci anlattım.
Sizin çok yormuşlar beyefendi ben konu ile ilgilenip (Avrupa'daki depolara da batırıp) size dönüş yapacağım. Dedi. Bakalım bekliyoruz.. ?

hocam ne yaptınız aldınızmı birşey ben ikinci el 55ru7400 var 3800 bırakıyor bir aylık onu alayım diyorum kafam rahat olsun şu verstelin 58ud9500 bir guvenebilsem indirimde şuan 3250 tl mis gibi

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
hocam ne yaptınız aldınızmı birşey ben ikinci el 55ru7400 var 3800 bırakıyor bir aylık onu alayım diyorum kafam rahat olsun şu verstelin 58ud9500 bir guvenebilsem indirimde şuan 3250 tl mis gibi

Hayır hocam,

55ru7400 kaç aylık bir tv?
tanıdık mı yoksa, lego /Sahibinden gibi yerlerden mi?

Hakikaten Vestel e güvensek en cazip olan o model.
Samsung panel olsun dersek de 7 cm daha küçük boyutlu olup, fiyat farkına rağmen sizin dediğiniz model mi alınır karar veremedim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,233
korkmayın fazla yaw:kiskis

zaten neyi alsan hepsi aynı matah şeyler,ya da şöyle yazayım,önce "şans"
zira hepsin de bir şekilde bazı riskleri var! zarı atıyorsun ne çıkarsa bahtına gari:haha

2.el olabilir ama çıplak gözle gidip görün,yoksa almayın! parayı da cebine koy öyle git
adama canlıyı göster ve fiyatını da ona göre artık kendin belirlersin,o kadar param var dersin

fazlada abartmayın,forumlarda hele hele DH/TF de hiç dolanmayın haybeye!

2/3/4 kağıt para vereceksiniz,eskinin baba malları artık YOK bunu unutun!
MARKA filan da kalmadı onuda geçin
fazla kesilmeden bir şeyler alın işte

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
Hayır hocam,

55ru7400 kaç aylık bir tv?
tanıdık mı yoksa, lego /Sahibinden gibi yerlerden mi?

Hakikaten Vestel e güvensek en cazip olan o model.
Samsung panel olsun dersek de 7 cm daha küçük boyutlu olup, fiyat farkına rağmen sizin dediğiniz model mi alınır karar veremedim.
Letgoda faturalı bir aylık cihaz
500 TL fark vermekde Vestel arasinda işime gelmiyor açıkçası Samsung panel diye Samsung'un da dandik panelleri var panda panel kötü değil aslinda

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336

Normalde baya ilgileniyorlar . Size evinize yakın yerlerdeki stokları söylerler. Kesin kalmıştır biryerlerde. Eminim yani. Fiyat/ fayda düşündüğümüz için bence bulurasanız JVC kaçırmayın. Ben çok memnunum. Allah bozmasın :mutlu şans işibirazda elektronik

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
Normalde baya ilgileniyorlar . Size evinize yakın yerlerdeki stokları söylerler. Kesin kalmıştır biryerlerde. Eminim yani. Fiyat/ fayda düşündüğümüz için bence bulurasanız JVC kaçırmayın. Ben çok memnunum. Allah bozmasın :mutlu şans işibirazda elektronik

Hocam size zahmet arayıp sorabilir misiniz?
İnanın, çok sıkıldım. Söylediğiniz gibi fiyat avantajı var. Jvc nin. Bulursam alayım gecsin artık.

Letgoda faturalı bir aylık cihaz
500 TL fark vermekde Vestel arasinda işime gelmiyor açıkçası Samsung panel diye Samsung'un da dandik panelleri var panda panel kötü değil aslinda

Hocam ürün sizin kısmetiniz ben olsam 3600 3700 e kadar inerse alınabilir duruyor.
Hangi şehirdesiniz?

Bence Vestel de 7100 olanın panelini kullanıyor olabilir. Arasında 500 TL fark var. Sizin önerdiğiniz 9590 dı galiba cok cazibesi yok gibi...

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt