Eminim Herkes Bunu Merak Ediyor! Ru7400 - Um7100 /7450 - Pus7304

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Burasi iyice oksuz kalmis: (

Zaman gectikce kararsizligim da artmakta ve vestel grubunu da incelemeye basladim. Bundan elbette butce oncelikli oluyor. Malum zor bir surecten geciyoruz, elimide ki parayi idareli kullanmak gerekir diye düşünüyorum..

Vestel den dikkatimi çeken 58u9500

Veya vestel grubundan, Toshiba veya Jvc seçeneklerini de açığım.

Bu markalar olacaksa boyutu büyütmüş olayım ki bir yerden avantajı olsun ?
Hocam 55 inç toshiba 6863 modeline yada 55 inç jvc bakmanızı tavsiye ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Burasi iyice oksuz kalmis: (

Zaman gectikce kararsizligim da artmakta ve vestel grubunu da incelemeye basladim. Bundan elbette butce oncelikli oluyor. Malum zor bir surecten geciyoruz, elimide ki parayi idareli kullanmak gerekir diye düşünüyorum..

Vestel den dikkatimi çeken 58u9500

Veya vestel grubundan, Toshiba veya Jvc seçeneklerini de açığım.

Bu markalar olacaksa boyutu büyütmüş olayım ki bir yerden avantajı olsun ?

55 jvc de iyi

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36

55 jvc de iyi

Teşekkürler hocam,

Vermiş olduğunuz, özellikle sizin incelemesini yaptığınız Vestel i incelemiştim.
Diğer, Toshiba konusunu da sizin paylaşımınız akabinde okudum hemen hemen tüm yorumları..
Lakin, Jvc ile bir kaynak bulamadım. Hangi modeli öneriyorsunuz?

Bir de şöyle bir durum var. Toshiba yi A101 den başka satan yok herhalde..
58" olarak Vestel daha uygun fiyata bulunuyor, rekabet açısından ve bazı sitelerde bulunan kredi kartı kampanyalariyla..
Burada vestel bir adım öne çıkıyor..

Ancak, madem ki bir kere alacağım uzun yıllar kullanırım umuduyla, o nedenle, Jvc model adı önererek veya bilmediğim yine sizlerin önereceği model ile seçim yapmam konusunda yardımcı olur musunuz?

Hocam, benim kismetsizligim midir, ustaların yoğun dönemlerine mi denk geldim, maalesef ki öneri tavsiye de bulunan ustalarımiz haberdar edilmelerine rağmen konuya iştirak etmediler.. ☹️

Evet, hocam kıssadan hisse,

Jvc olarak hangi modeli öneriyorsunuz?

3 modelden şunu al diyeceğiz hangisi olur?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Teşekkürler hocam,

Vermiş olduğunuz, özellikle sizin incelemesini yaptığınız Vestel i incelemiştim.
Diğer, Toshiba konusunu da sizin paylaşımınız akabinde okudum hemen hemen tüm yorumları..

58" olarak Vestel daha uygun fiyata bulunuyor, rekabet açısından ve bazı sitelerde bulunan kredi kartı kampanyalariyla..

Ancak, madem ki bir kere alacağım uzun yıllar kullanırım umuduyla, o nedenle, Jvc model adı önererek veya bilmediğim yine sizlerin önereceği model ile seçim yapmam konusunda yardımcı olur musunuz?

Hocam, benim kismetsizligim midir, ustaların yoğun dönemlerine mi denk geldim, maalesef ki öneri tavsiye de bulunan ustalarımiz haberdar edilmelerine rağmen konuya iştirak etmediler.. ☹

o 3 modelden kesinlikle jvc al derim. Ben 1 haftadır kullanıyorum ve beklentim düşük kaldığı için inanılmaz memnun kaldım. Çok hızlı ses sistemi başrılı. Renkler çok güzel daha ne olsun. JvC bimden bul derim. puan kredi kartı kampanyası ile 2899 civarına mal edebilirsin.
kodu 55vu6905T

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
o 3 modelden kesinlikle jvc al derim. Ben 1 haftadır kullanıyorum ve beklentim düşük kaldığı için inanılmaz memnun kaldım. Çok hızlı ses sistemi başrılı. Renkler çok güzel daha ne olsun. JvC bimden bul derim. puan kredi kartı kampanyası ile 2899 civarına mal edebilirsin.
kodu 55vu6905T

Hocam, nerede o fiyat?
Bim zamanın da 3k ya satmış, şimdi baktım internette de 3500 ₺ civarında..

Siz nereden aldınız?

Paneli nedir, İps mi Va mı?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
İstanbul..

Hocam Bim'de kredi kampanyası nasil oluyor, 2899'a nasıl mal ediliyor? ?
Market alışverişi kampamyaları ile ve temassız ödeme kampanyaları ile bir kaç karttan bölerek çektirdim kombo yaptım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İstanbul..

Kurtuluş ve çağlayan daki bimlerde stoğu vardı. Arayıp pazartesi genel müdürlüğü stokları sorun

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
Bim den aldım. Hala aynı fiyat. LG İPS panel . Hangi ildesiniz siz

İstanbul..

Market alışverişi kampamyaları ile ve temassız ödeme kampanyaları ile bir kaç karttan bölerek çektirdim kombo yaptım

Siz hangi ildesiniz?

Çevreme bakarım, varsa sizin kampanya detaylarını paylaşabilir misiniz?
Forumda araştırma yaptım da bazı Bim"ler 2400 e kadar satmış.. Bari sizin gibi maliyeti düşüreyim hiç olmazsa ? yoksa gönlüm 58" den yanaydı.. Sizin fiyat ile epey cazip oluyor..

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
İstanbul..

Siz hangi ildesiniz?

Çevreme bakarım, varsa sizin kampanya detaylarını paylaşabilir misiniz?
Forumda araştırma yaptım da bazı Bim"ler 2400 e kadar satmış.. Bari sizin gibi maliyeti düşüreyim hiç olmazsa ? yoksa gönlüm 58" den yanaydı.. Sizin fiyat ile epey cazip oluyor..
Hocam kredi kartınız kaç tane , kampanyalrı ben bilmem sizin ayarlamanıx lazım kartlarınıza göre. Ben 4 karttan çektirdim herbirinde kampanya vardı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler hocam,

Hocam, benim kismetsizligim midir, ustaların yoğun dönemlerine mi denk geldim, maalesef ki öneri tavsiye de bulunan ustalarımiz haberdar edilmelerine rağmen konuya iştirak etmediler.. ☹

toshiba derdim

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36

Eyvallah Hocam,
Hemen hemen çoğu yazınızı okudum, evet genelde öneri vermiyorsunuz buna rağmen Toshiba diyebildiniz bana? bunda sizin o anakartı (130) etkisi var mı acaba?

Bir de merak ettiğim, bu 3 TV'nin smart arayüzleri tamamen ayni mı?
Bir birlerine karşı azıcık da olsa, performans farkı olabilir mi?

Son olarak, ben profil olarak, oyun hariç günlük aile kullanımı ulusal kanallar, akşamları özellikle karanlık ortam da iptv üzerinden dizi/film izlemek istiyorum. Oturma düzenim TV'nin tam karşısında, açı problemimiz yok..

Bu profil ile ips panelli Jvc elenmiş oluyor mu? Fiyat avantajı dolayısıyla ve eediz eediz arkadaşımızın memnuniyetiyle listeye almıştım. Görüntü kalitesi asıl kriter olarak, yine panda panelli Toshiba, Lg panelli Jvc ye göre önünde mi yer alıyor?

Kusura bakmayın bazı sorularım saçma gelebilir ama forumu günlerdir, okuyorum araştırıyorum bilmediğim konular olduğundan içinden çıkamadım, dolayısıyla direkt olarak sizlerden yardım / öneri istiyorum.. ?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Eyvallah Hocam,
Hemen hemen çoğu yazınızı okudum, evet genelde öneri vermiyorsunuz buna rağmen Toshiba diyebildiniz bana? bunda sizin o anakartı (130) etkisi var mı acaba?

Bir de merak ettiğim, bu 3 TV'nin smart arayüzleri tamamen ayni mı?
Bir birlerine karşı azıcık da olsa, performans farkı olabilir mi?

Son olarak, ben profil olarak, oyun hariç günlük aile kullanımı ulusal kanallar, akşamları özellikle karanlık ortam da iptv üzerinden dizi/film izlemek istiyorum. Oturma düzenim TV'nin tam karşısında, açı problemimiz yok..

Bu profil ile ips panelli Jvc elenmiş oluyor mu? Fiyat avantajı dolayısıyla ve eediz eediz arkadaşımızın memnuniyetiyle listeye almıştım. Görüntü kalitesi asıl kriter olarak, yine panda panelli Toshiba, Lg panelli Jvc ye göre önünde mi yer alıyor?

Kusura bakmayın bazı sorularım saçma gelebilir ama forumu günlerdir, okuyorum araştırıyorum bilmediğim konular olduğundan içinden çıkamadım, dolayısıyla direkt olarak sizlerden yardım / öneri istiyorum.. ?
hocam panda panel lg panelden iyi bir panel değil. google a yazmanız yeterli. ben olsam panda panel tercih etmezdim. bir çok konu var araştırın eminim görürsünüz konuları

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
hocam panda panel lg panelden iyi bir panel değil. google a yazmanız yeterli. ben olsam panda panel tercih etmezdim. bir çok konu var araştırın eminim görürsünüz konuları

Marka bilinirliği açısından Lg panel adını burada öğrendiğim panda panelden iyi olabileceğini düşünüyorum. Zira, film/dizi izleyenler daha iyi bir siyah detayları, kontrast ve açı problemi olmayanlar için, VA panel öneriliyor. Kendim de VA panel kullanıyorum ve çok memnunum, benim için Jvc 'nin tek handikapı ips ve 3 inc - 7 cm daha küçük, bunun yanında en büyük avantajı da 500 TL gibi hatırı sayılır bir fiyat avantajı var.. İnanın koronanin stresi evde köstebek yuvasına dönmüş bir tv ile inan hiç çekilmiyor, bir an önce şu TV arayışına bari son vermek istiyorum. ?

Geri
Üst Alt