Elektriğe Ve Zorunlu İhtiyaçlara Mega Zam

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu stokçuları yakalayıp canlı yayında ellerini keseceksin bak bakalım bir daha stok yapmaya cesaret kimse edebiliyormu.
3-5 güne şekerler raflarda olacak 10-12 TL arası olacak en ucuz şeker yeni 8.40 olmuştu market markalı şekerler.

Yeni fiyat güncellemesi için şekerler depolarda saklanıyor hayırlı uğurlu olsun zam zam .

4250 TL maaş alınca rahatlarız .. diyenler bu zam çok iyi oldu diyenler bir kere daha düşünsün.

Asgari ücreti 4253 TL yaptı adam oyum akp ye diyenler bakalım hala aynı görüşte mi orasını çok merak ettim :haha

Maaşlara gelen zamlar eridi yandı bitti kül oldu daha da zamlar gelecek hadi hayırlısı olsun ...

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
bu stokçuları yakalayıp canlı yayında ellerini keseceksin bak bakalım bir daha stok yapmaya cesaret kimse edebiliyormu.

Kesinlikle katılıyorum. Bu fiyatlar biraz da bunlar yüzünden böyle. Ama buna fırsat vermeyecek olan da yine yetkililer. Dün et süt kurumu başkanı uzun kuyruklar oluyor diye zam yaptık dedi. Bu olacak, kabul edilecek bir durum değil. İş gerçekten zıvanadan çıkmış vaziyette.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
80 Milyon vatandaşın yoğun olarak kullandığı tükettiği devlete ait ne varsa yandaşa sattılar.

Yandaşlarda vatandaşa döşüyor olan biten bundan ibaret yandaşlardan aldıkları rüşvet yüzünden ses etmiyorlar.

Paranın yüzü sıcaktır 20 yılda bir ülke nasıl satılır ona buna yandaşa peşkeş çekilir onu gösterdiler.... ?????

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
3-5 güne şekerler raflarda olacak 10-12 TL arası olacak en ucuz şeker yeni 8.40 olmuştu market markalı şekerler.

Yeni fiyat güncellemesi için şekerler depolarda saklanıyor hayırlı uğurlu olsun zam zam .

4250 TL maaş alınca rahatlarız .. diyenler bu zam çok iyi oldu diyenler bir kere daha düşünsün.

Asgari ücreti 4253 TL yaptı adam oyum akp ye diyenler bakalım hala aynı görüşte mi orasını çok merak ettim :haha

Maaşlara gelen zamlar eridi yandı bitti kül oldu daha da zamlar gelecek hadi hayırlısı olsun ...
Dostum youtube'da yapılan bazı röportajları bir izle istersen.
Kadının birine halinden memnun olup olmadığını ve ülkeyi bu hale kim getirdi diye soruyorlar.
Kadının cevabı: Allah kahretsin Kılıçdaroğlunu. Memleketi bu hale o getirdi diye cevaplıyor...
M.Ali kulat dünkü bir anısını anlatıyor. Ankara'da bir ekmek kuyruğunda bir adama yaklaşıp sormuş:
-Ne kuyruğu burası
-Ekmek
- Peki gidişat sizce iyi mi? Zamlarla aranız nasıl? Bütün bunlar neden oldu? Eskiden böyle kuyruklara giriyor muydunuz?
Niye kuyruktasınız?
Adamın cevabı: Reis yedi düvele karşı savaş veriyor. Biz de nöbetteyiz...
Bu kafada insanlar olduğu sürece, bu ülke asla iflah olmaz...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dostum youtube'da yapılan bazı röportajları bir izle istersen.
Kadının birine halinden memnun olup olmadığını ve ülkeyi bu hale kim getirdi diye soruyorlar.
Kadının cevabı: Allah kahretsin Kılıçdaroğlunu. Memleketi bu hale o getirdi diye cevaplıyor...
M.Ali kulat dünkü bir anısını anlatıyor. Ankara'da bir ekmek kuyruğunda bir adama yaklaşıp sormuş:
-Ne kuyruğu burası
-Ekmek
- Peki gidişat sizce iyi mi? Zamlarla aranız nasıl? Bütün bunlar neden oldu? Eskiden böyle kuyruklara giriyor muydunuz?
Niye kuyruktasınız?
Adamın cevabı: Reis yedi düvele karşı savaş veriyor. Biz de nöbetteyiz...
Bu kafada insanlar olduğu sürece, bu ülke asla iflah olmaz...
İzlemezmiyim hiç @ruhitan Hocam en çokta onlar ağlıyor sadece gülüp geçiyorum onlara sakın ha dinsiz chp ye oy vermesinler :kiskis

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Bu sene tahıl,bakliyat üretiminde
yeteri miktarda hasat elde edilemezse samatayı ozaman seyre eyle...
Buğdayı zaten Rusyadan alıyoruz ki. Savaş nedeniyle ya da dış ilişkiler nedeniyle Rusya buğdayı vermeyi kesse, ekmek 20 lira olur. Ayrıca, mercimek, pirinç, nohut, bunları da ithal ediyoruz...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bugün izmir ısındı boşa kömür sırasına girmişik 1 hafta klima ile idare etttik 3-5 gün daha idare etsek kömüre gerek kalmayacakmış.
Bende hesap yaptım nisan da sobayı her sene kaldırıyoruz kış bitti bitecek diye almadım :kiskis

Zararı olmaz seneye yine kış gelecek yazdan kömürü odunu fazlasıyla al sıkıntı olmasın..

E Çevrimdışı

erdem215 

Aktif Üye
3 Eki 2018
103
37
Nisanda elektriğe %20 zam geliyor..
Döviz kurlarındaki artışla birlikte elektrik üretim maliyetleri katlanarak artıyor. Kilovatsaat (kWh) başına net enerji maliyeti 1.75 TL'yi geçti. Nisanda zam yapılmaması durumunda temmuz ayında yüzde 100’ün üzerinde zamma mecbur kalınacağı ifade ediliyor.

Geri
Üst Alt