Çözüldü Digiturk kanalları bulunamadı sorunu

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
hemen bir piyango bileti al çünkü modül bulmak piyangodan büyük ikramiyeyi kazanmak gibi bir şey.
Benim hiç bir talebim yokken ( modül nedir onuda bilmezdim açıkçası ) gelen arkadaş kabloyu sen değiştir modülün. Benden hediye diye evden ayrılmıştı 😊. Dün gelip taktı gitti valla.
Benim aklıma takılan bendeki cihazı almış olması. Kapattırırken bi sorun yaşamam umarım

Birde şimdi modül takılmadan önce kanalları sıralama-düzenleme yaparken şuan yapamıyorum. Neden böyle oldu ki anlamadım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Benim hiç bir talebim yokken ( modül nedir onuda bilmezdim açıkçası ) gelen arkadaş kabloyu sen değiştir modülün. Benden hediye diye evden ayrılmıştı 😊. Dün gelip taktı gitti valla.
Benim aklıma takılan bendeki cihazı almış olması. Kapattırırken bi sorun yaşamam umarım

Birde şimdi modül takılmadan önce kanalları sıralama-düzenleme yaparken şuan yapamıyorum. Neden böyle oldu ki anlamadım
TV Kanal listesi TKGS ile otomatik güncelleniyorsa onun ayarını esnek ya da kapalıya alın. Onunla alakalı olabilir. Cihaz konusunu da mutlaka netleştirin derim. O konuda bence ciddi sıkıntılı firma.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
TV Kanal listesi TKGS ile otomatik güncelleniyorsa onun ayarını esnek ya da kapalıya alın. Onunla alakalı olabilir. Cihaz konusunu da mutlaka netleştirin derim. O konuda bence ciddi sıkıntılı firma.
Ohh süper oldu şimdi. TKGS kapalıya alınca düzenleyebiliyorum. Tesekkur ederım ☺️

Cihaz içinde müşteri hizmetleri ile görüşeyim bakalım ne diyecekler

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Ohh süper oldu şimdi. TKGS kapalıya alınca düzenleyebiliyorum. Tesekkur ederım ☺️

Cihaz içinde müşteri hizmetleri ile görüşeyim bakalım ne diyecekler
Şimdi MH ile görüştüm. Sistemde “modül” olarak görünüyor diye söyledi ve tahatladım bende 😃
Şükür bu furyayı atlattık
Çok teşekkürler yardımlarınız önerileriniz için 🙏

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Şimdi MH ile görüştüm. Sistemde “modül” olarak görünüyor diye söyledi ve tahatladım bende 😃
Şükür bu furyayı atlattık
Çok teşekkürler yardımlarınız önerileriniz için 🙏
Rica ederiz. Çok şükür sistemde öyle görünüyorsa çözülmüş demektir. Nazar değmesin de genel itibariyle sizin işlem yine de kolay oldu sayılır. Yukarıda bir başka üyemiz bahsetmiş mesela modül bulunmuyormuş.🧿

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Rica ederiz. Çok şükür sistemde öyle görünüyorsa çözülmüş demektir. Nazar değmesin de genel itibariyle sizin işlem yine de kolay oldu sayılır. Yukarıda bir başka üyemiz bahsetmiş mesela modül bulunmuyormuş.🧿
Aynen. Biraz gecikmelide olsa sonuç iyi oldu.
Yani bilemiyorum açıkçası modül bulunur mu bulunmaz mı 😀. Gelen arkadaşta inşallah ben ne b.k yedim dememiştir 😆😆
Şükür bitirdik bu işlemleri

Geri
Üst Alt