Derneğimiz İçin Logo Talebimdir.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Gelen trafiğe göre paket geçişi yapılıyor. Panel üzerinden trafiği kontrol etmek lazım sonradan suspend kapanma durumu da olabiliyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
sn. A Adem Helvacı hocam
hayırlı olsun
bu bilinçli tüketici derneğinin forum sitesi olacak mı ?

kolay gelsin sağlıcakla kalın .
Günaydın;

Bizler, Bilinçli tüketici toplumu oluşturma çabalarımızın ilk adımlarını sevgili Sota Sota ile bu forumda attık, sonra bu forum için Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji Teknoloji adlı işletmeyi kurduk sevgili İlteriş ile, arkasından da dernek faaliyetlerini başlattık.

Yani bence bizim bir forum sitemiz zaten var, siz ne dersiniz :? :ok

İlgi ve desteğinize sonsuz teşekkür ederim. Sizler de sağlıcakla kalınız :)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Forum sitemiz zaten var demek büyük incelik.Gerçekten forum zaten her anlamda ihtiyacı karşılıyor.Ayrıca dernek sitesinde forum olması uygun değil.Hele ki siyasi konularında yer alacağı mesajlara konu olabilecek bir yapı büyük sıkıntıya sokar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Forum sitemiz zaten var demek büyük incelik.Gerçekten forum zaten her anlamda ihtiyacı karşılıyor.Ayrıca dernek sitesinde forum olması uygun değil.Hele ki siyasi konularında yer alacağı mesajlara konu olabilecek bir yapı büyük sıkıntıya sokar.
Yani Web sitesinde forum barındırmak belki mantıklı ancak dediğim gibi bizim bir forumumuz zaten var. Lakin şu va ki, fikir güzel, o nedenle web sitesini hazırlayacak olan arkadaş (Anlamam bu işlerden ama) birkaç kod ile web sitesine forum ekleyebilir, forum bölümünün altına tavsiyeforumunun İlgili bölümünün linkini ekleyebilir, nasıl fikir?

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Yani Web sitesinde forum barındırmak belki mantıklı ancak dediğim gibi bizim bir forumumuz zaten var. Lakin şu va ki, fikir güzel, o nedenle web sitesini hazırlayacak olan arkadaş (Anlamam bu işlerden ama) birkaç kod ile web sitesine forum ekleyebilir, forum bölümünün altına tavsiyeforumunun İlgili bölümünün linkini ekleyebilir, nasıl fikir?
Tabiki mümkün abi sıfırdan kurması da 10 dakka sürer yada sitede bir köşeye forum diye buton koyulur tıklandıgı zaman tavsiye forum a geçiş yapar

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072

öncelikle hayırlı ile , iyi günler , hayırlı çalışmalar ve kandiller .

https://tavsiyeforumu.com forum sitesi link verilebilir ve bölüm açılır
ama bu sizi sıkıntıya sokabilir düşüncesindeyim
dernek işleri bir resmilik taşır .
bence bu durumda tavsiyeforumu.com dernek kayıtlarında geçmesi gerekir .
diğer durum
alan adının alt alan adı forum.bituder.org.tr diye olabilir .
tabiki bu forum sitelerinin en korkulu rüyası particiliktir . ( siteyi kapatılabilir sonra ? )
ne gelirse bu particilikten gelir .

GERÇEKLER .
bizler parti için koşturmak peşindeyiz şuraya gidilecek , ( fazla yazmayayım sözlerim herkese dokunacak ) koşa koşa gideriz .
ama kan verilecek hiç kimse yok .
tavsiye ve bilinçlendirme de para geçiyorsa ( parasal menfaat , parasal çıkar,yarar ) peşindeyiz .
önce sağlık diyorum ,
açıklanıyor şu firmalarda üründe taklit, tağşiş ve ilaç etken maddesi tespit edildi .
sorum çözülmüş oluyor
düşünceleriniz ?

çocuğuna lastik şeker alıyoruz .
soran yok helal gıda durumu . çocuğuna yediriyor . hiç kimse yemesi gerekir
uç nokta ürün yazdım

onu yeme bunu yeme ne yiyeceğiz diyoruz , kıtlık olur lafı . ( üretim yapan ? )
çocuğuna pazardan elma alıp puresi yapan yok rahata alışmısız hazır elma cam şişe
pazardan aldığın oda sorunlu ( kısmen doğal )

helal gıda yeme ve doğallık içimizde olmadıktan sonra ,
anca kısmı parasal bilinç .
şu markette şu fiyat burada daha ucuz .
sağlık kısmını düşünen yok .
fazla yazdım anlayana
esas bilinçlendirme bu !!!

sağlıcakla kalın .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tam olarak hangi paketi aldın abi 100 mb lik bi paket göremedim orada birde kaça mal oldu

dernek-alan-adi-3.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
öncelikle hayırlı ile , iyi günler , hayırlı çalışmalar ve kandiller .

https://tavsiyeforumu.com forum sitesi link verilebilir ve bölüm açılır
ama bu sizi sıkıntıya sokabilir düşüncesindeyim
dernek işleri bir resmilik taşır .
bence bu durumda tavsiyeforumu.com dernek kayıtlarında geçmesi gerekir .
diğer durum
alan adının alt alan adı forum.bituder.org.tr diye olabilir .
tabiki bu forum sitelerinin en korkulu rüyası particiliktir . ( siteyi kapatılabilir sonra ? )
ne gelirse bu particilikten gelir .

GERÇEKLER .
bizler parti için koşturmak peşindeyiz şuraya gidilecek , ( fazla yazmayayım sözlerim herkese dokunacak ) koşa koşa gideriz .
ama kan verilecek hiç kimse yok .
tavsiye ve bilinçlendirme de para geçiyorsa ( parasal menfaat , parasal çıkar,yarar ) peşindeyiz .
önce sağlık diyorum ,
açıklanıyor şu firmalarda üründe taklit, tağşiş ve ilaç etken maddesi tespit edildi .
sorum çözülmüş oluyor
düşünceleriniz ?

çocuğuna lastik şeker alıyoruz .
soran yok helal gıda durumu . çocuğuna yediriyor . hiç kimse yemesi gerekir
uç nokta ürün yazdım

onu yeme bunu yeme ne yiyeceğiz diyoruz , kıtlık olur lafı . ( üretim yapan ? )
çocuğuna pazardan elma alıp puresi yapan yok rahata alışmısız hazır elma cam şişe
pazardan aldığın oda sorunlu ( kısmen doğal )

helal gıda yeme ve doğallık içimizde olmadıktan sonra ,
anca kısmı parasal bilinç .
şu markette şu fiyat burada daha ucuz .
sağlık kısmını düşünen yok .
fazla yazdım anlayana
esas bilinçlendirme bu !!!

sağlıcakla kalın .

Tavsiye forumu bu dernek için kurulmadı ki kayıtlarda geçsin?
Diyelim ki dernek için facebook sayfası açtık, bu sefer de facebook.com'u da kaydetmemiz gerekmez mi?
Derneğin kendi sitesi kaydedilse yeter bence. :alala

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yeni bombamız elimizde patladı.

İlk başlarda yazdığım üzere kısaltma isim kullanamıyor olmamız, bituder isminin resmi evrakta geçmemesi nedeniyle BİTUDER alan adını alamıyormuşuz.

Ben derneği kurarken dahi bu kadar uğraşmadım inanın, ne nalet bir şeymiş bu alan adı zımbırtısı :rant

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yeni bombamız elimizde patladı.

İlk başlarda yazdığım üzere kısaltma isim kullanamıyor olmamız, bituder isminin resmi evrakta geçmemesi nedeniyle BİTUDER alan adını alamıyormuşuz.

Ben derneği kurarken dahi bu kadar uğraşmadım inanın, ne nalet bir şeymiş bu alan adı zımbırtısı :rant

Abi o zaman açılımı ile almayı dene?
www. bilincituketicidernegi .org gibi. :alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bilinclitüketicidernegi.org.tr
bilinclitüketicidernegim.org.tr
bilinclitüketicilerdernegi.org.tr

ve türevleri hep alınmış durumda.

Hatta bilinclitüketiciderneki bile alınmış düşün artık :kiskis

Peki site ismi dernek ismi ile aynı olmak zorunda mı? :alala
Ya da şöyle bir şey yapılabilir mi acaba, site sahibine yazı çeksek, tescilli derneğimiz var alan adını bize devret desek?
Sota Sota böyle bir şey olabilir mi? :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt