Derneğimiz İçin Logo Talebimdir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar;

Bildiğiniz üzere BİLİNÇLİ TÜKETİCİ DERNEĞİ kuruluş faaliyetlerimiz oldukça hızlı şekilde ilerliyor, Tüzüğümüz Valilik tarafından onaylandı, Şu an resmi defterlerin basım ve onay sürecindeyiz, Devamında Derbis sistemine erişim yetkimiz açılacak, mail adresi, web sayfası vs gibi işlemler de var.

Sizlerden bu aşamada destek ricam var. Öncelikle derneğimiz için, faaliyetlerimizi ve amacımızı biliyor olmanız nedeniyle açıklama yapmaya gerek görmeden bir logo ihtiyacım var bu konuda sizden destek rica ediyorum.

Sonrasında da bir web sayfası nasıl oluşturabiliriz bu konuda da fikirlerinize ihtiyacım var.

Malum bu bir gönüllülük esasına dayalı halk hareketi, bu anlamda bedelsiz talepte bulunmamın da ilerisi için ayrı bir amacı var :)

Desteklerinizi bekliyor, şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kısaltması ne olacak abi genelde öyle bilinir piyasada dernekler. Xxder, yyyder gibi gibi. En azından yapacak arkadaşlarda ona göre karalar.
Sevgili Tarık, Aslında BilTüDer istedik ama alınmış, Bitüder olsun dedik sistemde kontrolleri yapıldı o da alınmış.

Dernekler yasası gereği aynı isim ve kısaltmalar alınamıyor o nedenle kısaltma olmasın dedik :)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
logo59f4f41ac08ec8d0.png

LOGO10e8b5dc4a3db1cbe.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba, sn A Adem Helvacı

Logo için kafanızda bir şekil/sembol var mı? Tam olarak hangi isimde/kısaltmada olacak :alala
İnanın hiç bir fikrim yok bu konuda, işi uzmanına bırakmayı severim o nedenle forumda yazmayı uygun gördüm.

Mesela istanbul istanbul oldukça tanımlayıcı bir çalışma yapmış sağ olsun.

Sorunu olan, çözüm arayan insanlar bize ulaşmaya çalışır genelde.

Araştırmacı kişilikler ile bilinçli kitleleri de unutmamak lazım.

Kısaltma adımız yok, yasal olarak da kullanamıyoruz. Bu nedenle uzun bir BİLİNÇLİ TÜKETİCİ DERNEĞİ yazısı yerine bu logoyu gördüğünde o çağrışımı yapması sanırım beklentim olması anormal olmayan bir durum

Siz ne dersiniz?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İstedigin örnek bir site varmı abi bende araştırayım nasıl olacak wep sitesi
Tüketici kanununun en çok gündemde olan maddelerini belli paragraflar ile ana ekranda ve anlaşılabilir şekilde her gün değiştirerek paylaşabileceğimiz, tüketiciyi koruma kanunu, satış sonrası hizmet yönetmeliği, garanti belge yönetmeliği paylaşabileceğimiz, mümkünse forumda da paylaştığımız art niyetli tamircilerin sebep olduğu durumları görsel ve yazılı olarak sunanileceğimiz, kolay ve sade bir arayüzü olan, sizlerin de fikirleri ile şekillendirevileceği yer olsun. Her türlü öneriye açığım elbette ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt