Duyuru COVID19 etkeninin beyin hücreleri ile birleşebildiği kanıtlandı.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sizden sonra Manisa'ya gittik ,yaprak toplamaya,bizim hanım yaprağı bırakmış, dünya kadar semiz otu toplamıştı :haha1 ,şimdilerde "alo turp otu da toplasak ne güzel olur" diyor,yakında Salihli'ye iş yerinden emekli arkadaşa gideceğiz ,Ödemiş- Bayındır-Torbalı-Gaziemir yapacağız ,bulursak toplarız turp otlarını :ok
Çok güzel. Allah bereketli etsin. Geçen sefer dalgınlığımıza geldi. Bir sonraki gelişinizde semizotu tohumu biz unutursak siz hatırlatın. Hanım özellikle kırmızı saplı olmayanlarını ayıkladı. Onlar biraz lezzetsiz oluyor. Aslında kuzu kulağı tohumu da var bizde, ben bayılırım yemeye ama bir türlü çıkartamadım. Onlardan ayarlayabilsek çok iyi olacak. :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Çok güzel. Allah bereketli etsin. Geçen sefer dalgınlığımıza geldi. Bir sonraki gelişinizde semizotu tohumu biz unutursak siz hatırlatın. Hanım özellikle kırmızı saplı olmayanlarını ayıkladı. Onlar biraz lezzetsiz oluyor. Aslında kuzu kulağı tohumu da var bizde, ben bayılırım yemeye ama bir türlü çıkartamadım. Onlardan ayarlayabilsek çok iyi olacak. :)
Köyde her türlü otu yedik salatalarda,eh biraz da Giritli'yim doğrusu hanım da çok iyi öğrendi otları,dün mesela bana "şevketi bostan" fotosunu gösterdi,bulursak toplarız dedi ,bana da attı wp den :hihi Bayram sonrası bakalım artık,nasip,eskiden dondurucuya koyardı otları köy hayatı varken neyse işte ,karnım acıktı yine,lahavleeee :haha1

Geri
Üst Alt