Deneyim Cosori Airfryer Kullanım deneyimleri

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
günde 1'er saat çalıştırsam aylık 75 lira yapıyor sanırım
Yaklaşık. Ben biraz fazla fazla hesapladım. Normalde 1.7 kw yakıyor saatte. 2 TL üzerinden hesaplanırsa ayda 102 TL yapar. Ben fırınla karşılaştırma yapmak için sordum ama bir taraftan da şöyle bir durum var, fırın kapasitesiyle hiçbir zaman bir değil.

Bu arada detaylı kullanım deneyimleriyle ilgili ayrıca konunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz. :deli1

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Yaklaşık. Ben biraz fazla fazla hesapladım. Normalde 1.7 kw yakıyor saatte. 2 TL üzerinden hesaplanırsa ayda 102 TL yapar. Ben fırınla karşılaştırma yapmak için sordum ama bir taraftan da şöyle bir durum var, fırın kapasitesiyle hiçbir zaman bir değil.

Bu arada detaylı kullanım deneyimleriyle ilgili ayrıca konunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz. :deli1
eski buzdolabından düşen faturayı bu tamamlayacak o zaman

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
eski buzdolabından düşen faturayı bu tamamlayacak o zaman
Bir taraftan da şöyle düşünmek lazım. 30 L kapasiteli bir mini fırın şu an 1650w civarı güç harcıyor. Ancak 30 L hacmi hazırlayıp pişirene kadar 8 dk' dan çok daha fazla süre geçecek, ocakta yapsanız, yağ ısınana kadar tüp yanacak (veya doğalgaz) bunları da hesap etmek lazım.

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Doğalgaz zaten 25'e kadar bedava (şimdilik) her gün çalıştırmam ben bunu zaten

tost makinesi de 1800 w sık çalıştırıyoruz fazla etki etmez faturaya zaten 100-150 lira geliyor

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Doğalgaz zaten 25'e kadar bedava (şimdilik) her gün çalıştırmam ben bunu zaten

tost makinesi de 1800 w sık çalıştırıyoruz fazla etki etmez faturaya zaten 100-150 lira geliyor
Aynı tüketim değerine sahip olsalar da aşağı yukarı (Büyük fırınlara baktım onlar da 1900 w' mış.) hacim konusu çok etkiliyor. Ona bakarsak kullandığımız kettle ve çaycıların çoğunluğu 1800 2000 w civarı.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
WhatsApp-Gorsel-2023-05-07-saat-16.45.38.jpg

8 dk da köfte kızarttı daha ne yapsın ama kabı çok batırdı iyi ki makine varda ekstra işkence çekmeyeceğim

rezisdansa yağ sıçratacak kadar doldurmuyorum orası temiz şimdilik
Hocam direk teflon üzerine koymuşsunuz pişirme kağıtları mevcut ondan kullanabilirsiniz

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
bu airfryer'in sepetleri makineden hep ıslak çıkıyor parlatıcı kimyasal bunun yüzeyine etki etmiyor sanırım sadece onlar ıslak çıkmakta

B Çevrimdışı

BENSALM

Yeni Üye
21 Eki 2021
20
53
EVET ALINIR HELEDE AMOZONDAN KARDEŞİM ALDI RAMAZANDA PATATES KIZARTMASI YAPTI IFTARDA GAYETTE GUZELDI ODA EPEY MEMNUN OLDUGUNU SÖYLEDİ ODA AMOZONDAN ALDI

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
EVET ALINIR HELEDE AMOZONDAN KARDEŞİM ALDI RAMAZANDA PATATES KIZARTMASI YAPTI IFTARDA GAYETTE GUZELDI ODA EPEY MEMNUN OLDUGUNU SÖYLEDİ ODA AMOZONDAN ALDI
Lütfen mesajlarınızı küçük harf kullanarak yazınız. İnternet dünyasında büyük harf BAĞIRMAK anlamına gelir. Bağırdığınızı düşünmemizi istemezsiniz sanırım. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt