Deneyim Cosori Airfryer Kullanım deneyimleri

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
hacim olarak az değil mi.?

Cosarinin şehir bazında servis hizmeti yok diye biliyorum.

Sitelerinden servis başvurusu yapıp arızalı ürünler merkezlerine gönderiliyor.

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
bak ürünü gözüme kestirdim. 2 ayrı yemek pişirmek mümkün hacim olarak daha fazla.
malzeme kaliteside fena sayılmaz

Canlı olarak magazada inceledim.
bende forumda kullanan var mi diye soracaktım. :kiskis

pek alan inceleyen göremedim hacim bence yeterli evde 5-10 kişi yok 2 kişiyiz

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Temizliği çok büyük sıkıntı zamanla fan kısmı kurum yapıp karbonlaşıyor artı rezistans temizliği için kimyasal kullanılıyor büyük tehlike kimyasal akan su ile durulanmayan cihaz ve mutfak gereçlerinde kullanılmamalı .
Malumunuz 120 derece üzerinde pişirilen yemekler de akrilamid salgılanıyor

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
bence airfryer gerekli mi?

ben philips aldım 6 litre olan modeli "Philips Airfryer XL HD9270/90 Essential 2000 W Sıcak Hava Fritözü"

çok bir lezzeti olduğunu düşünmüyorum aldıktan patates tavuk köfte denedim pişiriyor ama ben beğenmedim bir süre sonra hiç kullanmadım öylece duruyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hocam Avrupa da ABD de hazır yemek alıp ısıtmak için kullanıyorlar bizde bildiğin yemek yapılıyor taban teflon kaplı alüminyum rezistans ın bulunduğu kısım alüminyum.alüminyüm tencere de yemek pişirme si ne kadar zararlı ise bundada aynı. Sosyal medya da o kadar facia şekilde temizlik videoları geziyorki anlatamam bildiğin kimyasal sıkıyorlar ıslak bezle siliyor peki kimyasal tam arındımı maalesef

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Temizliği çok büyük sıkıntı zamanla fan kısmı kurum yapıp karbonlaşıyor artı rezistans temizliği için kimyasal kullanılıyor büyük tehlike kimyasal akan su ile durulanmayan cihaz ve mutfak gereçlerinde kullanılmamalı .
Malumunuz 120 derece üzerinde pişirilen yemekler de akrilamid salgılanıyor
Üstadım zamanında aluminyum tencerelerle ömrümüz geçti. Sonradan öğrendik aluminyum atıklarının özellikle beyin hücrelerindeki birikiminin zararlarını, o arada bir nesil gitti. Şimdi bir nesli de bunlarla yeriz. Bitti gitti. Ben sous vide tavsiye ediyorum.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Cosori iyidir iki yıla yakındır kullanıyoruz herhangi bir problem olmadı 5.5 lt hacim bize yeterli geliyor gerçi pandemi sürecinde aldığım için bu büyüklükte alternatifde yoktu

Benim bu ürünlerle ilgili tek pişmanlığım içinde tavuk vs çevirilen döner hazneli bir ürün almamış olmak gerçi onlarıda boyutlarından dolayı hanım istememişti

Amazondan alırsanız garanti süresince arıza durumu olursa amazon para iadesi veya ürün değişimi yapıyor bildiğim kadarıyla Amazonunda bu ürün için Türkiye de servis hizmeti yok

Muhtemelen Türkiye distribitörü aynı şekilde hizmet veriyordur

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Cosori iyidir iki yıla yakındır kullanıyoruz herhangi bir problem olmadı 5.5 lt hacim bize yeterli geliyor gerçi pandemi sürecinde aldığım için bu büyüklükte alternatifde yoktu

Benim bu ürünlerle ilgili tek pişmanlığım içinde tavuk vs çevirilen döner hazneli bir ürün almamış olmak gerçi onlarıda boyutlarından dolayı hanım istememişti

Amazondan alırsanız garanti süresince arıza durumu olursa amazon para iadesi veya ürün değişimi yapıyor bildiğim kadarıyla Amazonunda bu ürün için Türkiye de servis hizmeti yok

Muhtemelen Türkiye distribitörü aynı şekilde hizmet veriyordur
Bu ürünü bizim aldığımız stilea' ya benzettim ben. Bir ara o da çıkmıştı böyle servis ağı olmadan. İtalyan markası demişlerdi. Mutfak şefini aldık. Açıkçası benim alma sebebim çok sağlam bir gövdeye sahip olması ve ağır oturaklı görünmesiydi. Arıza çıkmadığı sürece kullanılır gibi geliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt