Deneyim Cosori Airfryer Kullanım deneyimleri

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
parmak boyunda da, elma dilim de yaptık, sıkıntı yok. (pişme süresi karşılaştırmadım, belki fark sürededir). ama mümkünse 180 derece üstüne çıkmamak gerekiyor. ve patates özelinde, pişince tüketmek lazım. bekletmeye gelmiyormuş, yeni öğrendim. deneme yanılma ile cihazınıza uygun ölçüyü bulunca, tava ve yağ tehlikesinden vaz geçersiniz.
Çok güzel. Afiyetli olsun Sayın gercekrambo gercekrambo . Ancak bendeniz biraz geçkince yaşa sahip olunca, az eski kafalı kaldık. İlla ki o kızgın yağda iki kez kızartacağım. Evet sağlıksız. Ama lezzeti bana göre çok farklı oluyor. Mesela bana elektrikli ocakları da alıştıramadılar. İlla gazlı olacak. Dediğim gibi, eski kafa. :haha

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Çok güzel. Afiyetli olsun Sayın gercekrambo gercekrambo . Ancak bendeniz biraz geçkince yaşa sahip olunca, az eski kafalı kaldık. İlla ki o kızgın yağda iki kez kızartacağım. Evet sağlıksız. Ama lezzeti bana göre çok farklı oluyor. Mesela bana elektrikli ocakları da alıştıramadılar. İlla gazlı olacak. Dediğim gibi, eski kafa. :haha
yazım şeklimden beni genç delikanlı sanmış olabilirsiniz ama yarım yüzyılı devirmişgillerdeniz. :bye

Y Çevrimdışı

yazilimcionline

Yeni Üye
2 Eki 2018
39
37
4.7 olanını kullanıyorum bayağı memnunum. Koku falan olmadı ilk çalıştırmadan bu yana, şu an kaplamasında bir soyulma da mevcut değil.

Merak edenler için kaplama türü aşağıda.

Sepeti ve içindeki ızgarası alüminyum değil bu güzel bir şey. İnce sacdan yapılmış, soyulma olursa paslanır mı bilemiyorum ama Ocaktan beri kullanıyorum aktif olarak problem yok şimdilik.

20230305_024702.jpg

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Elime akıllı priz geçti hazır geçmişken ne kadar yaktığını ölçeyim dedim.

195 derecede çalışırken ki tüketim. Grafiğe takılmayın başka cihazları da ölçtüm onların tüketimi o.

Screenshot_2023-09-17-16-58-32-693_com.tplink.iot.jpg

Üründen memnunuz bu arada 4 ay olmuş

Son düzenleme:
Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
images-3850b3bc342221576.jpg

Bunun beyazını aldım fırın+fritöz karışımı melez cihaz. 12 lt . Kiwi 5542 . Yorumlar normal. Piliç çevirme ve silindir ile patates çevirme mümkün. Çocuklar Ufak izlerken muazzam bir mutluluk yaşıyorlar çünkü. Eşim özellikle beğendi. Standart airfreyirler gizli yemek yaptığı için ve kontrol şartı doğacağı için camlı çok avantajlı geldi. Eğer hakkını verirse fırını unuturuz. İndirimli hali ile 2850 ye aldım şu anda bazı siteler 4 bin ile 6 bin arası.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt