CGN IP havuzundan çıkmanın yolu yok mu?

A Çevrimdışı

anexi

Yeni Üye
18 Nis 2020
25
41
Mikrotik RB951 kullaniyorum.

Evde çekim konusunda sorun yasamiyorsan
herhangibir router isini gorur.
diger turlu yuksek çıkış gucune sahip router alman gerekir.
hocam benim modem 383z4 kafasına göre takılıyor. net hızım 100mbps ama 24 25 görüyorum çoğu zaman. akşam da 15 16. senin ki çok profesyonel geldi bana. daha uygun fiyatlı ne önerirsin?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Bizdeki modem ile daha hiç sıkıntı yaşamadık ama şu 80 port canımı sıktı ,tabii henüz bir başvuruda da bulunmadık işimdilik beklemedeyiz bakalım :)
Çünkü bizim modemde köprü seçeneğini ben göremedim ,modemi de hemen değiştiremeyiz açıkçası ,neyse işte,dursun bakalım :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,573
Bizdeki modem ile daha hiç sıkıntı yaşamadık ama şu 80 port canımı sıktı ,tabii henüz bir başvuruda da bulunmadık işimdilik beklemedeyiz bakalım :)
Çünkü bizim modemde köprü seçeneğini ben göremedim ,modemi de hemen değiştiremeyiz açıkçası ,neyse işte,dursun bakalım :ok
Güvenlik ayarina bakarsan görürsün.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Güvenlik ayarina bakarsan görürsün.
Yok orada ,sadece log alma ve TOD filtre var ,birde aşağıdaki foto :ok

foruma87.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
cgn ip ler icin port yönlendirme ile ilgili bir konu paylasilmis isinize yarar mi bilmiyorum ama belki incelemek istersiniz.
Ben bu işlemi yerel sunucu için yaptım ,geçenlerde hatta üyelik de yok ,ama cwp servere yapamıyorum,sadece yerel serverde çalışıyor ,hatta hemen deneriz diyeceğim ama ,ayarlamam lazım tekrar :)

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt