Buzdolabı Tavsiyesi

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
@adem
Nedim Merhabalar nasılsın görüşmeyeli?

Ben etiketini atlamışımdır muhtemelen, gözümüzden kaçtı ise kusura bakma lütfen.

Biraz beklersen gerekli kontrolleri yaparak cevap yazarım sana birazdan :ok

R6000 Donper :ok

Adem hocam saygılar.
3500TL civarı buzdolabı bakıyorum. Yardımlarına ihtiyacım var.
Teşekkürler.

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Bir buzdolabı bakıyorum.
Butcem max 3.500 cıvarı
Bu iki ürün iyi gibime geldi
vestel NF480 A++ / beko 970504 MB
yerlı malı - servıs gıbı etkenlerı de dusundum

Yardım ve katkılarınız beklerim dostlar
Tesekkurler.

L Çevrimdışı

Liberty

Yeni Üye
26 Haz 2020
8
Bir buzdolabı bakıyorum.
Butcem max 3.500 cıvarı
Bu iki ürün iyi gibime geldi
vestel NF480 A++ / beko 970504 MB
yerlı malı - servıs gıbı etkenlerı de dusundum

Yardım ve katkılarınız beklerim dostlar
Tesekkurler.
skayalar2 skayalar2 hocam; Biz Beko no frost 970465 model buzdolabından aldık 20 gün oldu alalı tek kelime ile harika :)) Ailece Daha önce de Beko buzdolabı kullanmış bir kardeşiniz olarak size Beko'nun bu modelini tavsiye ederim.

M Çevrimdışı

massoud

Yeni Üye
24 Haz 2020
10
54
Regal 4700 nasıl bir buzdolabı? Tavsiye eder misiniz? 2000 tl civarınfa alınabilecek daha iyisi var mı?

M Çevrimdışı

moonlight03

Yeni Üye
16 Eki 2019
3
45
5110 olanını al hocam. Kontrol paneli dijital. İlerde iyiki almışım dersin. Mekanik kontrol paneli olanların devri bitti. Bende düşünüyorum 5110 modelini ama dolabım halen bozulmadı bozulursa alıcam. Hepsi burada da 3100 lira şuan.
Teşekkürler hocam bende öyle düşünmüştüm. Yalnız genişlik yönünden 5310 tercih ettim. Amca oğlu beyaz eşya tamircisi elektronik olması çok önemli değil dedi nedeni de ben tasarruflu olsun diye aldım. Digital de olsa mekanik de olsa aynı derecelerde çalışacak dedi. Bende haklı gördüm olmazsa içine bir derece atarız artık :)
5310 Ürünü aldım servisi bekliyorum kurması için. Denemelerimi yazarım. Özellikle elektrik tasarrufuna bakacağım.

M Çevrimdışı

massoud

Yeni Üye
24 Haz 2020
10
54
Teşekkürler hocam bende öyle düşünmüştüm. Yalnız genişlik yönünden 5310 tercih ettim. Amca oğlu beyaz eşya tamircisi elektronik olması çok önemli değil dedi nedeni de ben tasarruflu olsun diye aldım. Digital de olsa mekanik de olsa aynı derecelerde çalışacak dedi. Bende haklı gördüm olmazsa içine bir derece atarız artık :)
5310 Ürünü aldım servisi bekliyorum kurması için. Denemelerimi yazarım. Özellikle elektrik tasarrufuna bakacağım.
çok teşekkür ederim tavsiyeniz için

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
büro tipi buzdolabı almayı düşünüyorum bekar evine tek kişi için kullanılacak, normal bir buzdolabı gibi performans ve soğutma verir dimi?
onlarda da soğutma derece özellikleri aynı mı?

A Çevrimdışı

aspava_83

Yeni Üye
26 Ara 2020
10
40
Herkese merhaba Vestel marka ürürüm bozulduğu için yeni bir buz dolabı almak istiyorum. işin içine girdikçe kafamda karıştı bütçemde. şuanlık kafamda ki ürünler bunlar acaba hangisini almalıyım yada öneride bulunacağız ürünler var mı ?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Herkese merhaba Vestel marka ürürüm bozulduğu için yeni bir buz dolabı almak istiyorum. işin içine girdikçe kafamda karıştı bütçemde. şuanlık kafamda ki ürünler bunlar acaba hangisini almalıyım yada öneride bulunacağız ürünler var mı ?

Grundig'in Arçelik'teki modeli 570505 EB modelini 2 yıldır kullanıyoruz. Tam fiyat performans ürünü, oldukça sessiz, Grundig de öyle midir bilmiyorum. Aralarında epey fiyat farkı var. Eğer teknik özellik farkı yoksa Grundig tercih edilebilir. Bir araştırın derim.

A Çevrimdışı

aspava_83

Yeni Üye
26 Ara 2020
10
40
E e.nar, Teşekkür ederim evet aslında fiyat olarak çokta fiyat farkları yok aralarında . eğer kullanıcı olarak memnunsanız fiyat araştırmalarına başlıyayım.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
E e.nar, Teşekkür ederim evet aslında fiyat olarak çokta fiyat farkları yok aralarında . eğer kullanıcı olarak memnunsanız fiyat araştırmalarına başlıyayım.
Rica ederim. Evet memnunuz. Soğutması çok iyi. Sadece aşırı vakum yapmasından ötürü alt kapı fitili yırtılmıştı, fitili ücretsiz değiştirdiler, sorun ortadan kalktı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt