Büyük İkramiye Hayalleriniz?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayalimdeki Tek Şey Bir evimin olması Parayı bankaya yatırır Faiz işletirdim Sonra Güzel Bir ev alırım geniş olacak Bir odasını Sadece Teknik Servis yapacam iki çocuk odası olur evlenirsem kız oğlan ayrı olsun diye evimi Lüx Döşerdim Bütün Eşyalarımı Lüx Alırdım Sonra bir İş Kurardım Araba alırdım ama lüx değil normal bişey motorda alırdım Daha sonra çevremde fakir fukara varsa hayır yapardım Adak Erzak Gibi Yani Olurda bir gün zengin olursam inşallah kimseyi hiçbir zaman Küçümsemem Ezmem hakkını yemem TIPKI ŞUANDA ZENGİN PATRONUN BENİM HAKKIMI YEDİĞİ GİBİ......!!!

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Benim bi arkadaşım var paranın ona çıkmasını pek istemem , bu arkadaşım paranın kendisine çıkmasıyla beraber ilk 1 ay felan normal şekilde işe gelip gideceğini , sonrasında işte taşınıyorum , memlekete gidiyorum , daha iyi bir iş buldum gibisinden dikkat çekmeyecek şekilde önce işi bırakacağını , işi bıraktıktan 2 hafta sonra felan başka bir yere taşınacağını ve o taşındığı yeri kimseye söylemeyeceğini hatta o yerinde geçici olacağını , taşındıktan sonra ilk iş telefon hattını kapattırıp yeni hat alacağını , arkadaş , eş dost , akraba ona ulaşamasın bir daha diye yapacakmış bunu , sokakta tanıdık birini gördüğünde hemen kafasını çevireceğini , hatta tanınırsa devamlı üsteleyerek sandığı kişi olmadığını söyleyip hemen oradan uzaklaşacağını felan söylüyor , en sonunda da yurt dışına yerleşip ülkeyi toptan terk etmenin hayallerini felan kuruyordu. Bende dedim ki kardeşim kusura bakma ama sözümü tamamlatmadan , evet yaptığım şerefsizlik gibi gözükebilir ama , hiç olmazsa içimden geleni söylüyorum bee kardeşim , ne deseydim sana şu kadar para verirdim seni rahat ettirirdim , arkadaşlarıma , akrabalarıma yardım ederdim gibisinden palavra atsam daha mı iyiydi , zateeeen para bana çıkaaacaaak daaaa ohoooo boşver , bunlar hep hayal işte , bi kahve yapta içek ehee eheee.

Şimdi diyeceksiniz ki bu adamla selamı , sabahı kes felan ama muhabbeti de hoşuma gitmiyor değil yani , hiç olmazsa dediği gibi açık sözlü ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Benim bi arkadaşım var paranın ona çıkmasını pek istemem , bu arkadaşım paranın kendisine çıkmasıyla beraber ilk 1 ay felan normal şekilde işe gelip gideceğini , sonrasında işte taşınıyorum , memlekete gidiyorum , daha iyi bir iş buldum gibisinden dikkat çekmeyecek şekilde önce işi bırakacağını , işi bıraktıktan 2 hafta sonra felan başka bir yere taşınacağını ve o taşındığı yeri kimseye söylemeyeceğini hatta o yerinde geçici olacağını , taşındıktan sonra ilk iş telefon hattını kapattırıp yeni hat alacağını , arkadaş , eş dost , akraba ona ulaşamasın bir daha diye yapacakmış bunu , sokakta tanıdık birini gördüğünde hemen kafasını çevireceğini , hatta tanınırsa devamlı üsteleyerek sandığı kişi olmadığını söyleyip hemen oradan uzaklaşacağını felan söylüyor , en sonunda da yurt dışına yerleşip ülkeyi toptan terk etmenin hayallerini felan kuruyordu. Bende dedim ki kardeşim kusura bakma ama sözümü tamamlatmadan , evet yaptığım şerefsizlik gibi gözükebilir ama , hiç olmazsa içimden geleni söylüyorum bee kardeşim , ne deseydim sana şu kadar para verirdim seni rahat ettirirdim , arkadaşlarıma , akrabalarıma yardım ederdim gibisinden palavra atsam daha mı iyiydi , zateeeen para bana çıkaaacaaak daaaa ohoooo boşver , bunlar hep hayal işte , bi kahve yapta içek ehee eheee.

Şimdi diyeceksiniz ki bu adamla selamı , sabahı kes felan ama muhabbeti de hoşuma gitmiyor değil yani , hiç olmazsa dediği gibi açık sözlü ?

O zaman ben de bir argüman söyleyeyim, her ne kadar sevmesem de, iki kişinin bildiği sır değildir. :hihi
Bir de kurumlarda tanıdık vasıtasıyla yasa dışı şekilde bilgilere ulaşan insanlar var bu ülkede.
Kendi adına tekrardan telefon numarası alması sadece garibanı kendisinden uzak tutar. :bilmiyom

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu üsluptakilere güzel cevaplarım oluyor ama senin, sormadığım halde var olduğunu iddia ettiğin zekan yetmediği için muhabbet irtifa kaybediyor...

Selametle.
O güzel cevapları da kendine saklamanı temenni ediyorum. Herkesin elbette vereceği akil cevaplar vardır lakin, konu bu değil. Kaybetmiş olduğun irtifaya geri çıkamazsın diye beyhude çabaya girmek istemiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt